Jujutsu Kaisen Rozdział 148 Opóźniony, ujawniono nową datę wydania

10/05/2021 08:03

Wszyscy nie mogą się doczekać nowego rozdziału Jujutsu Kaisen. Chcę jednak wyjaśnić, że oficjalnie ogłoszono, że rozdział 148 Jujutsu Kaisen zostanie opóźniony o trzy tygodnie; O dacie premiery porozmawiamy w dalszej części tego artykułu, więc czytaj dalej. W tym poście omówimy wszystko, co musisz wiedzieć o Jujutsu Kaisen Rozdział 148, w tym datę premiery, surowe skany, spoilery i odliczanie, abyś mógł odpowiednio zaplanować premierę.

Zacznijmy od przeglądu rozdziału 147. Masamichi Yaga, jeden z fotografowanych tematów, ucieka. Jego historia mówi nam, że miał kłopoty ze stworzeniem prawdziwie niezależnego, przeklętego trupa, Pandy. Przy innej okazji przedstawił przeklęte zwłoki siostrzeńca Atsuyi, ponieważ jego siostra nie może żyć bez niego. Yoshinobu i nieznajomy osaczają go na ulicy i zabijają. Panda spóźni się i będzie opłakiwać stratę swojego „ojca”.

Kiedy Yoshinobu odchodzi, Masamichi mówi, że możliwe jest odtworzenie informacji o duszy z informacji fizycznych i wprowadzenie ich do zwłok. Dalej mówi, że jest to niewystarczające i że trzy wysoce kompatybilne rdzenie w jednym rdzeniu muszą wzajemnie kontrolować. Dopiero wtedy dusze mogą się ustabilizować i wyłonić się samoświadomość. Zwłoki mogą uzyskać niezależną zdolność klątwy na trzy miesiące. Yoshinobu jest zdziwiony, dlaczego Masamichi pyta go o to teraz i dlaczego nie próbował żyć. Masamichi odpowiada: „To przekleństwo ode mnie skierowane do ciebie”.

Panda rusza na miejsce zdarzenia i znajduje Masamichiego leżącego spokojnie na ziemi. Yoshinobu wierząc, że Panda zamierza walczyć, rzuca gitarę i przyjmuje postawę obronną, ale Panda po prostu go mija. Yoshinobu pyta go, dlaczego nie uderza, myśląc, że Panda nim gardzi. Panda twierdzi, że pandy nie są związane z działalnością człowieka. Panda uważa też, że wykonuje tylko rozkazy swoich przełożonych, mimo że on i Masamichi nie byli w złych stosunkach. Opłakując śmierć swojego „szefa”, Panda mówi mu, że „nawet pandy płaczą”. Wokół wspomnianej latarni można zobaczyć ćmy, z których jedna leży martwa na ziemi.

Jujutsu Kaisen Rozdział 148 data wydania

Manga Gege Akutami, Jujutsu Kaisen, została opublikowana w magazynie Shueisha Weekly Shonen Jump, a nowy rozdział publikowany jest w każdą niedzielę. Jujutsu Kaisen Rozdział 148 zostanie opublikowany w Weekly Shonen Jump 16 maja 2021 r. O godzinie 12:00 czasu JST, zgodnie z tym samym harmonogramem publikacji.

Należy pamiętać, że jest to data wydania oficjalnych angielskich tłumaczeń VIZ. Surowe skany Jujutsu Kaisen 148 zostaną wydane nie później niż w czwartek 13 maja, a tłumaczenia dla fanów 14 stycznia.

Szacowany czas odlotu

Zakładając, że obecnie nie mieszkasz w Japonii, przewidujemy, że oficjalne angielskie tłumaczenia następnego rozdziału będą dostępne w Twoim regionie w następującym dniu i godzinie:

16 maja 2021 r., Około godziny 8:00 (czasu pacyficznego)
16 maja 2021 ok. Godz. 10:00 (CT)
16 maja 2021 r., Około godziny 11:00 (czasu wschodniego)
16 maja 2021 r., Około godziny 16:00 (czasu polskiego)
16 maja 2021 ok. Godz. 17:00 (GT)
16 maja 2021 r., Około 20:30 (czasu indyjskiego)
16 maja 2021 r., Około 12:30 (ACT)

Jujustu Kaisen opóźniony?

Jujursu Kaisen, rozdział 148, został ujawniony po trzytygodniowej przerwie. Jak wspomniano powyżej, Rozdział 148 zostanie wydany 16 maja 2021 r. Ponadto możesz wyświetlić datę i godzinę wydania dla każdej strefy czasowej powyżej.

Jujutsu Kaisen rozdział 148 przecieki i spoilery

W chwili pisania tego tekstu surowe skany i spoilery z rozdziału 148 nie zostały jeszcze wydane. Surowe skany mangi Jujutsu Kaisen są zwykle dostępne na 2-3 dni przed oficjalną premierą. Dlatego spodziewamy się, że będą dostępne w czwartek 13 maja 2021 roku w tym tygodniu.

Dodamy spoilery do artykułu, gdy tylko będą dostępne na forach internetowych.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up