Jujutsu Kaisen Rozdział 182 Spoilery, podsumowanie, data i godzina wydania

18/04/2022 15:31

Jujutsu Kaisen Rozdział 182 Spoilery, podsumowanie, data i godzina wydania.

Jedna z najpopularniejszych obecnie serii manga, Jujutsu Kaisen to seria walk shonen napisana i zilustrowana przez Gege Akutami. Jest publikowany w japońskim magazynie Weekly Shonen Jump od 2017 roku.

Historia Jujutsu Kaisen toczy się wokół Yuji Itadori, który jest bohaterem serii. Pewnego dnia wchodzi w kontakt z niezwykle potężnym duchem Sukuna, a jego życie zmienia się o 180 stopni. Jujutsu Kaisen odkrywa przygody Itadoriego i jego przyjaciół, gdy próbują znaleźć palce Sukuny. Przeanalizujmy spoilery z rozdziału 182 Jujutsu Kaisen, datę i godzinę jego wydania.

Podsumowanie rozdziału 181 Jujutsu Kaisen

W podsumowaniu rozdziału 181 Jujutsu Kaisen Ryu zostaje ostatecznie pokonany, a wydarzenia w obszarze Sendai dobiegają końca.

obszar Sendai

Po intensywnej walce Ryu w końcu kładzie się do łóżka z poczuciem satysfakcji. Chociaż Yuta wygrał bitwę, czuje się bardzo wyczerpany. W końcu w tej walce zużył większość swojej przeklętej energii. Ryu mówi Yucie o Sukunie w ich rozmowie.

Dowiadujemy się wtedy, że Takako wciąż żyje, ale ledwo stoi. Yuta żąda od Ryu 200 punktów i mówi mu, że zabiłby go, gdyby nie te punkty. Ryu daje mu swoje punkty, a Yuta staje się jedynym niepokonanym w całym obszarze Sendai.

nowe twarze

Po obszarze Sendai przenosimy się w inne miejsce, gdzie widzimy dwie rozmawiające osoby. Jednym z nich jest Charles, francuski mangaka, który jest sfrustrowany tym, że wydawca odrzucił jego mangę. Wydawca chciał realizmu w mandze, więc Charles złamał palce.

Charles jest z Hakari i Hakari próbuje sprowokować Charlesa do walki z nim. Mówi, że jego praca jest zła, co doprowadza Charlesa do szaleństwa. Charles zaczyna płakać słysząc obelgi Hakariego.

Jujutsu Kaisen Rozdział 182 Spoilery

Spoilery z rozdziału 182 Jujutsu Kaisen jeszcze się nie ukazały. Ale ponieważ w przyszłym tygodniu nie ma przerwy, możemy mieć przed sobą spoilery.

Wygląda na to, że kolejna część Culling Game będzie obracać się wokół nowej postaci o imieniu Charles. Wraz z nim mogliśmy spotkać także inne twarze, które będą częścią serialu.

Jeśli chodzi o głównych bohaterów, ich boczne łuki są już prawie gotowe do Slaughter Game, a następny segment będzie prawdopodobnie dotyczył konfrontacji z Kenjaku i pytania go, dlaczego wciągnął ich wszystkich do Slaughter Game i jaki jest jego ostateczny cel.

Jujutsu Kaisen Rozdział 182 Przeczytaj

Możesz przeczytać Jujutsu Kaisen Rozdział 182 online w Viz media i Mangaplus.

Jujutsu Kaisen rozdział 182 data i godzina wydania

Oto data i godzina wydania rozdziału 182 Jujutsu Kaisen.

Japonia – 01:00, 25 kwietnia
Indie – 25 kwietnia, godz. 21:30
USA/Kanada – 10:00, 25 kwietnia
Wielka Brytania – 16:00, 25 kwietnia
CES (Europa) – 25 kwietnia, godz.

Powiązane posty

Go up