Jujutsu Kaisen Rozdział 152 — „Gniew Maki!” - Data wydania !

07/06/2021 03:50

Jujutsu Kaisen rozgrzewa się jak nigdy dotąd. Widzimy drobną postać kradnącą serial. Od czasu incydentu w Shibuya Maki zyskała wielu fanów, a także zyskała moc. Po poświęceniu Mai, Maki szaleje i zabija każdego, kto stanie na jej drodze. Ostatnie rozdziały były wypełnione tym, że Maki brutalnie zabijał wszystkich w klanie, w tym najsilniejszych. Podczas tej ogromnej masakry widzimy inną stronę Maki, która dosłownie przyprawia nas o gęsią skórkę. W tym artykule porozmawiamy o rozdziale 152 Jujutsu Kaisen - „Gniew Maki”. - Data wydania !

Jujutsu Kaisen Rozdział 152 – data wydania potwierdzona!

Według ostatnich doniesień nie będzie opóźnień w wydaniu rozdziału 152 Jujutsu Kaisen. Dlatego według Viz Media oficjalna data premiery została potwierdzona na 13 czerwca 2021 r. Fani są szaleni, aby zobaczyć ten aspekt. Od Maki, ale poczekaj, aż obejrzysz gry z zabijaniem. Kolejne rozdziały będą niesamowite, więc zostań z nami, aby dowiedzieć się więcej o dacie premiery i harmonogramie Jujutsu Kaisen.

Jujutsu Kaisen Rozdział 152 Czytaj online!

Przeczytaj rozdział 152 Jujutsu Kaisen za darmo online tylko w Viz Media i MangaPlus. Internetowe platformy do czytania mangi są dosłownie najlepszym miejscem do oglądania wszystkich mang shonen jump. Regularnie i bez opóźnień publikują wszystkie najnowsze rozdziały. A najlepsze jest to, że są oficjalne i całkowicie bezpłatne.

Cóż, to właściwie podsumowuje wszystko o Jujutsu Kaisen 152. Mam nadzieję, że ten artykuł był dla Ciebie pouczający. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na te tematy, nie wahaj się nas odwiedzić.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up