Jujutsu Kaisen Rozdział 150 Data wydania, godzina, miejsce czytania

28/05/2021 09:26

Jujutsu Kaisen Rozdział 150 Data wydania, godzina, miejsce czytania

Czy Ogi może otrzymać nagrodę dla najgorszego ojca wszechczasów? Po pozostawieniu zakrwawionych bliźniaków w pokoju pełnym przeklętych duchów, Ogi nie wykazuje zainteresowania swoimi dziećmi. Wręcz przeciwnie, uważa, że ​​nie pozwolono mu zostać głową klanu.

Świat czarodziejów jest naprawdę okrutny i postrzegamy go jako żywą inkarnację w legowisku klanu Zenin. Tak czy inaczej, Maki wróciła i tym razem wygląda na to, że jest gotowa do walki z ojcem. Oczekuje się, że Jujutsu Kaisen Rozdział 150 będzie zawierał pełne akcji historie i ekscytujące historie.

Stworzony przez Gege Akutami, Jujutsu Kaisen to jedna z najpopularniejszych serii mang wydanych dzisiaj w Shonen Jump. Niedawno zakończył się jej pierwszy sezon anime, a jej reputacja na całym świecie stała się ekstatyczna. Sprawdź datę premiery, godzinę i spoilery następnego rozdziału Jujutsu Kaisen poniżej.

Jujutsu Kaisen Rozdział 150 – data premiery

Datę premiery Jujutsu Kaisen Chapter 150 ustalono na 30 maja 2021 r. Zostanie ona opublikowana w japońskim magazynie Weekly Shonen Jump. Poniżej możesz zapisać godziny odlotów dla różnych krajów.

Japonia - 1:00, 31 maja
Indie - 30 maja, godz
Stany Zjednoczone / Kanada - 30 maja o godzinie 10:00
Wielka Brytania - 30 maja o godzinie 16:00
CES (Europa) - 30 maja, godz

Gdzie przeczytać rozdział 150 Jujutsu Kaisen?

Rozdział będzie dostępny do odczytu cyfrowego w oficjalnej aplikacji medialnej Jump Comic, Viz. Również fani mogą uzyskać dostęp do Mangaplus za to samo.

Manga Więcej
Viz Media

Jakie są spoilery w Jujutsu Kaisen rozdział 150?

Niestety, jak dotąd nie ma żadnych wiadomości na temat surowych skanów lub wycieków Jujutsu Kaisen Chapter 150. Ale ogólne spekulacje sugerują, że możemy je zdobyć na około dwa dni przed oficjalną datą premiery. Na razie omówmy niektóre z bardziej wątpliwych punktów z rozdziału Jujutsu Kaisen 150.

Na ostatnim zdjęciu w poprzednim rozdziale wygląda na to, że Maki przeciął głowę Ogi na pół. Po tym, jak jego bliźniak odszedł, wstał, aby zwrócić go ojcu i zaczął go ciąć. Ale jest jedna rzecz w Jujutsu Kaisen - jest chaotyczna i nieprzewidywalna.

Wygląda na to, że teraz manga skupia się na historii między Maki i Ogim. Trudno więc przewidzieć, kiedy skupią się na Yuji Itadori i Megumi. Pamiętaj, że Igrzyska Ofiarne są nadal nienaruszone, a Yuji i Megumi ścigają osobę, która wypełni swoje zadanie na turę.

Mamy nadzieję, że 150 rozdział Jujutsu Kaisen dostarczy nam informacji o aktualnym stanie tych osób.

Krótkie podsumowanie rozdziału 150 Jujutsu Kaisen

Maki poznała Mai w bezprecedensowych okolicznościach. Widok jej leżącej, przerwanej przez ojca, wywołał w jej umyśle złość. Jednak została pokonana skutecznym ciosem. Dowiedzmy się pokrótce, co wydarzyło się w ostatnim rozdziale Jujutsu Kaisen.

Ogi ciągnie swoje córki i prowadzi je do pokoju pełnego przeklętych duchów. Okazuje im pogardę i opowiada, jak trzymali go na ziemi. Maki podchodzi do poważnie rannej Mai, aby sprawdzić jej tętno. Weź kolejny oddech i po raz ostatni użyj swojej przeklętej techniki.

Wracamy na plażę, gdzie Mai mówi siostrze, że nigdy nie stanie się silniejsza. Ponieważ są bliźniakami, są jednością, a Mai nie ma zamiaru gonić na siłę.

Przed śmiercią Mai prosi siostrę, by wszystko zniszczyła. Ogi czuje, że wszystkie przeklęte duchy zniknęły. Aby sprawdzić sytuację, natychmiast wpada do sypialni, ale Maki dźga go nożem.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up