Jujutsu Kaisen Rozdział 147 Data wydania

12/04/2021 10:30

Yuji Itadori, licealista mieszkający ze swoim dziadkiem w Sendai, jest niezwykle wysportowany. Pomimo swojej naturalnej konkurencyjności rutynowo unika sprzętu torowego ze względu na czas, który musi na to poświęcić. Wręcz przeciwnie, ponieważ jest wolny, postanawia dołączyć do klubu studiów okultystycznych, odwiedzając codziennie swojego zmarłego dziadka w jego szpitalu. Na łożu śmierci dziadek Yuji zaszczepił w nim dwa potężne przesłania: „zawsze pomagaj ludziom” i „umieraj w otoczeniu ludzi”. Wydaje się, że u źródła tych dwóch myśli są lamenty jego dziadka. Po śmierci swojego dziadka Yuji interpretuje te przesłania jako jedno stwierdzenie: „śmierć godna tego miana” dotyczy każdego.

Megumi Fushiguro, wiedźma, podchodzi do niej i informuje ją, że niedawno zetknęła się z wysokiej jakości talizmanem przeklętego talizmanu. Przekleństwa, istoty utworzone przez negatywne emocje i wzmocnione wchłonięciem mistycznych sił obecnych w magach lub innych zaklęciach, zostały odblokowane przez zgniły palec jego przyjaciół w Klubie Okultyzmu. Yuji połyka palce i staje się gospodarzem Ryomen Sukuna, silnej klątwy, która ma chronić Megumi i jej przyjaciół przed klątwami. Nie ma możliwości ich pokonania. Z powodu złej natury Sukuny wszyscy magowie muszą natychmiast ją egzorcyzmować (a tym samym Yuji). Yuji uzyskał pewną kontrolę nad swoim ciałem, ale nadal jest opętany. Widząc to, Satoru Gojo, nauczycielka Megumi, chciała zabrać ją do liceum Jujutsu w Tokio, aby opracować plan dla przełożonych. Chodziło po prostu o cofnięcie wyroku śmierci na Yuji, aby mógł zjeść wszystkie palce Sukuny i ostatecznie zniszczyć Sukunę.

Jujutsu Kaisen Rozdział 147 - data premiery

Jujutsu Kaisen Rozdział 147 Data premiery ustalona na niedzielę 25 kwietnia 2021 w sklepach, jak pokazano. Surowe skany rozdziału 147 zostaną zeskanowane online 2-3 dni przed premierą spoilerów, ale najlepiej poczekać na ostateczną premierę.

Gdzie przeczytać 147 rozdział Jujutsu Kaisen?

Viz i Mangaplus mają wszystkie ostatnie rozdziały mangi Jujutsu Kaisen. Najnowszy rozdział 147 można również znaleźć na tych dwóch stronach. Są to internetowe platformy do czytania mangi, które pozwalają użytkownikom bezpłatnie czytać wszystkie najnowsze rozdziały aktualnej mangi. Nie możesz się oprzeć tej ofercie. Nie wspieramy korzystania z nielegalnych platform manga, ponieważ nie pomagają one w promocji twórcy ani pracowników.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up