Jujutsu Kaisen 149: Potwierdzono datę i godzinę wydania

25/05/2021 04:57

Rozdział 149 mangi Jujutsu Kaisen jest bliski oficjalnej premiery, a oto wszystko, co wiemy o harmonogramie wydań tego rozdziału.

Jujutsu Kaisen autorstwa Gege Akutami to obecnie jedna z najpopularniejszych japońskich mangi. Miliony fanów uwielbiają śledzić podróż Yuji Itadori i jego kolegów magów. I dlatego w kwietniu 2021 roku manga sprzedała się w ponad 45 milionach egzemplarzy.

Pierwszy sezon adaptacji anime dobiegł końca, ale czytelnicy mangi wciąż mają wiele do świętowania.

Co tydzień otrzymujemy nowy rozdział mangi Jujutsu Kaisen, a teraz wszyscy chętnie przeczytają rozdział 149.

JUJUTSU KAISEN ROZDZIAŁ 149 DATA WYDANIA

W chwili pisania tego artykułu, Jujutsu Kaisen Rozdział 149 ma mieć premierę w niedzielę 23 maja 2021 roku.

Możesz przeczytać nowy rozdział w Viz Media i Manga Plus. Co ciekawe, obie platformy pozwalają każdemu bezpłatnie przeczytać pierwsze trzy i ostatnie trzy rozdziały (najnowszy). Będziesz jednak musiał kupić subskrypcję Shonen Jump w Viz, aby odblokować środkowe rozdziały.

Zwróć uwagę, że Viz Media potwierdziło datę wydania rozdziału na swojej stronie internetowej, ale nadal może się ona zmienić. Tak czy inaczej, zaktualizujemy ten post, jeśli będzie jakieś opóźnienie w premierze rozdziału.

JUJUTSU KAISEN ROZDZIAŁ 149 CZAS ZWOLNIENIA

W oparciu o regularny harmonogram premier mangi, nowy rozdział będzie można przeczytać o północy JST (Japan Standard Time). Jednak międzynarodowi fani otrzymają angielskie tłumaczenie kilka godzin później.

Tak czy inaczej, jeśli powyższa oś czasu jest nadal poprawna, możesz oczekiwać, że angielskie tłumaczenie rozdziału 149 ukaże się w następujących momentach:

Czas pacyficzny: 10:00 czasu pacyficznego
Czas środkowy: 12:00 CT
Czas wschodni: 13:00 czasu wschodniego
Angielski czas: 18:00 BT

W rozdziale 148 byliśmy świadkami zaciekłej walki między Maki i jej ojcem. Początkowo Maki zyskuje przewagę w walce, ale jej ojciec uderza córkę złamanym mieczem.

Ciekawie byłoby zobaczyć, kto wygra tę bitwę w następnym rozdziale. Nie przegap więc 23 maja.

Powiązane posty

Go up