Jujutsu Kaisen 153: Itadori kontra Panda! Data premiery i fabuła

31/07/2021 05:49

Rozdział 153: Jujutsu Kaisen 153

Tytuł rozdziału 153 Jujutsu Kaisen to „The Game Match”. Seria manga jest gotowa do powrotu po przerwie. Jego artysta manga, Gege Akutami, zrobił sobie przerwę z powodu złego stanu zdrowia. Ale teraz radzi sobie dobrze i jest gotowy do rozpoczęcia nowego łuku w serii manga. Jego ostatni rozdział zakończył Arc Zenin Clan Arc, który był hitem wśród fanów.

W nowym rozdziale Yuji Itadori i inni uczniowie Liceum Jujutsu spróbują spotkać Hakari, zawieszoną trzecioklasistę. Ten ostatni prowadzi obecnie tajny klub bojowy. Wszyscy pozostali czarodzieje desperacko chcą się z nim spotkać, ponieważ mógłby pomóc uwolnić Gojo z więziennego królestwa. Czy Hakari ich znajdzie i kiedy powróci manga? Oto wszystkie końcowe szczegóły.

JUJUTSU KAISEN ROZDZIAŁ 153: USTAWIANIE SZCZEGÓŁÓW

Wygląda na to, że manga powraca, ponieważ kolejny rozdział zapowiada się bardzo ciekawie. Zaczyna się od tego, że Itadori i Fushiguro szukają Hakariego w nielegalnym klubie walki. Zostało tylko dziewięć dni, zanim Tsumiki wyjedzie na mecz Cullinga. W ten sposób przyspieszają poszukiwania Hakari. Ten ostatni okazuje się być tym, który prowadzi ten obwód bojowy ze swoją dziewczyną, Hoshi Kirarą. Jest także studentem III roku.

W rozdziale 153 Jujutsu Kaisen Yuji Itadori weźmie udział w walce na tym torze. Megumi nie będzie mogła do niego dołączyć, ponieważ Hakari nie chce, żeby była konkurentem. Zgodnie z zasadami walki, wojownicy nie mogą wpaść w martwe pole i nie mogą używać przeklętych technik, ponieważ większość widzów tego nie widzi. Urzędnicy ujawniają, że jeśli Yuji wygra walkę, będzie miał okazję spotkać się ze swoim szefem, Hakari.

Później, w rozdziale 153 Jujutsu Kaisen, widzowie zobaczą, jak Yuji zmierzy się z Pandą na torze. Jednak Panda pozwala mu wygrać, a to przekonuje Hakari, że Yuji nie przegra z nikim innym. Wzywa nawet jednego ze swoich ludzi, aby zabrał go do Yuji, gdy walka się skończy. Tymczasem Megumi stoi obok osoby rozmawiającej z Hakari. Fushiguro przysłuchuje się ich rozmowie. Nosi kaptur cienia, aby ukryć swoją tożsamość. Ponadto rozdział będzie liczył łącznie 19 stron i zakończy się notatką od Gege wyrażającą podziękowania.

JUJUTSU KAISEN ROZDZIAŁ 153: Data premiery

Fani czekali na przeczytanie nowego rozdziału JJK od dwóch miesięcy i wreszcie pojawi się w tym tygodniu. Jujutsu Kaisen Rozdział 153 ma ukazać się w niedzielę 1 sierpnia 2021 r. Czytelnik może znaleźć mangę JJK na stronie internetowej Viz Media oraz w aplikacji MangaPlus firmy Shueisha.

Powiązane posty

Go up