Hunter x Hunter sezon 7: kiedy jest data premiery?

06/08/2021 07:33

Oparta na japońskiej mandze, napisana i zilustrowana przez Yoshihiro Togashiego, „Hunter x Hunter” to anime przygodowe fantasy. Opowiada historię świata, w którym elitarna grupa ludzi zwana „łowcami” ma prawo iść wszędzie i robić wszystko. Gon Freecss, jeden z bohaterów serii, postanawia przystąpić do egzaminu na myśliwego, gdy dowiaduje się, że jego zaginiony ojciec był myśliwym. Spotyka innych aspirujących Killua Zoldycka, Leorio i Kurapikę i zaprzyjaźnia się z nimi. Gdy Gon zostaje licencjonowanym myśliwym, zaczyna się jego pełne przygód życie.

Istnieją dwie różne adaptacje anime oryginalnej mangi Togashiego. Pierwsza została wyemitowana między październikiem 1999 a marcem 2001. Druga adaptacja została wydana 2 października 2011 i może być podzielona na sześć sezonów, z których każdy odpowiada innej historii mangi. Jeśli zastanawiasz się, czy będzie 7 sezon „Hunter x Hunter”, mamy Cię w zasięgu ręki.

Hunter x Hunter Sezon 7 – data premiery

Szósty sezon „Hunter x Hunter” miał premierę 8 lipca 2014 r. i wyemitowano 12 odcinków przed zakończeniem 24 września 2014 r. Jest to adaptacja wątku „Hunter x President's 13. Election” z oryginalnej mangi. Studio Madhouse opracowało serię, a Hiroshi Koujina kierował zespołem produkcyjnym. Madhouse wyprodukował również dwa filmy, które obracają się wokół tych samych postaci, „Hunter x Hunter Movie 1: Phantom Rouge” (2013) i „Hunter x Hunter Movie 2: The Last Mission” (2013). Jeśli chodzi o siódmy sezon „Hunter x Hunter”, oto, co musisz wiedzieć.

Nie wydano jeszcze oficjalnego oświadczenia potwierdzającego rozwój sezonu 7. W lutym 2021 aktorzy głosowi Megumi Han i Mariya Ise, którzy grają odpowiednio Gona i Killuę, zaczęli opowiadać fanom o nadchodzącym projekcie „Hunter x Hunter”. Podczas gdy fani mieli nadzieję, że będzie to nowy sezon serialu „Hunter x Hunter” lub nowa seria, lub trzeci film „Hunter x Hunter”, prawdopodobnie było to wyzwanie typu escape room, zatytułowane „Ucieczka z myśliwego”. Kształt ” . -Shifting Labyrinth ”, w serii gier online„ Hunter x Hunter ”opracowanej przez SCRAP. Był dostępny od 25 marca 2021 do 27 czerwca 2021.

Pod koniec sezonu 6 Gon wspina się na Drzewo Świata i wreszcie spotyka swojego ojca. Poszukiwania ojca przez Gona były jednym z głównych celów anime. W kolejnych łukach mangi inne postacie zajmują centralne miejsce. Tak więc zakończenie serii „Wybory 13. Prezydenta Łowców” było dobrym punktem zatrzymania anime. Jeśli rzeczywiście będą przyszłe sezony anime, będą miały inny zestaw postaci. Dodatkowo „Hunter x Hunter” znany jest z długich przerw, z których ostatnia trwa ponad trzy lata. Problemy zdrowotne Togashiego, w tym silny i wyniszczający ból pleców, uniemożliwiły mu regularną pracę.

W rezultacie manga nie rozwinęła się znacząco od wątku „13th Hunter's President's Election”. Biorąc to wszystko pod uwagę, możemy założyć, że na premierę kolejnego sezonu anime będziemy musieli trochę poczekać. Dlatego sezon 7 „Hunter x Hunter” powinien zostać wydany w 2023 roku.

Fabuła Hunter x Hunter sezon 7: co to jest?

Sezon 6 kończy się spotkaniem Gona ze swoim ojcem, Gingiem. Dowiadują się o życiu innych i przygodach, które przeżyli. Gon następnie zwraca Gingowi swoją licencję łowcy. Gdzie indziej Kiriko przejmuje tożsamość Gotoha po tym, jak rodzina Zoldycków go zatrudnia. Knov i Morel czule wspominają Netero. Mit otrzymuje list, który wysłał mu Gon. Gon dołącza do grupy Kite'a i razem z nimi obserwuje małe łabędzie.

W sezonie 7 prawdopodobnie zostanie zaadaptowany wątek „Ekspedycja na Czarny Kontynent”. Syn Izaaka Netaro mógł zorganizować wyprawę na Czarny Kontynent. Może to zaskoczyć Zodiaków, którzy nie mieli pojęcia, że ​​Netaro ma syna. Gdzie indziej Beyond mógłby wyruszyć na wyprawę na Czarny Kontynent, wbrew zakazom narzuconym przez V5. Kurapika prawdopodobnie zostanie 289. Nadzorcą Egzaminu Myśliwego.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up