Rick and Morty Sezon 5 Odcinek 9: Kiedy jest data premiery?

03/08/2021 08:11

Data premiery odcinka 5 sezonu Rick And Morty to 15 sierpnia 2021 r., ta data premiery została oficjalnie ogłoszona, w związku z czym nie będzie żadnych zmian ani opóźnień.

Komunikat prasowy Warner Media zapowiadający nowy sezon nie zawierał dodatkowych szczegółów, ale mamy wyobrażenie o tym, jak to się rozegra. Sezon 5 prawdopodobnie będzie składał się z dziesięciu odcinków podzielonych na dwie połowy. Sezon 4 dokładnie to zrobił, emitując 5 odcinków w listopadzie i grudniu 2019 r., A drugą połowę w maju 2020 r.

Gdzie mogę obejrzeć 9. odcinek piątego sezonu Rick and Morty?

Następny sezon „Rick and Morty” będzie „większy i lepszy” niż poprzedni i będzie emitowany w Adult Swim. Możesz oglądać serial animowany Rick And Morty, sezon 5, odcinek 9, na Sling and Hulu + Live TV.

Przeczytaj o Rick and Morty sezon 5

Serial opowiada o wyczynach członków rodziny Smith, w tym Jerry'ego i Beth, dzieci Summer i Morty'ego oraz Ricka Sancheza, rodziców Beth, którzy mieszkają z dziećmi jako goście. Według Justina Roilanda rodzina mieszka poza Seattle w stanie Waszyngton. Tymczasem przygody Ricka i Morty'ego rozgrywają się w nieskończonych rzeczywistościach, a postacie podróżują do różnych planet i wymiarów przez portale i latający samochód Ricka.

Rick jest otwartym, szalonym naukowcem i alkoholikiem, który unika wielu przyziemnych wykładów, takich jak szkoła, małżeństwo, miłość i rodzina. Morty, 14-letni wnuk Ricka, jest pogodnym, wyluzowanym młodym mężczyzną o naiwnym, ale zakorzenionym poczuciu moralności, które kontrastuje z makiawelicznym ego Ricka. Nigdy nie robi nic dobrego. 17-letnia siostra Morty'ego, Summer, jest bardziej tradycyjną nastolatką, która martwi się, że popularność Ricka i Morty'ego wzrośnie, gdy będzie ona w jego zespole. Beth, matka dzieci, jest silną i asertywną siłą w swoim domu, ale doskonale zdaje sobie sprawę ze swoich obowiązków jako chirurga koni. Jej niezadowolenie wynika z małżeństwa z Jerrym, prostym i niepewnym siebie mężczyzną, który kwestionuje autorytet Ricka nad jego rodziną.

Przyczepa

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up