Kiedy jest data premiery Kaguya-sama: Love is a War, sezon 3?

19/06/2021 08:22

Podobnie jak główni bohaterowie „Kaguya-sama: Miłość to wojna”, fani serialu nie są pewni, kiedy dowiedzą się więcej o zapowiadającym się komediowym związku anime.

„Kaguya-sama: Love is War” śledzi fabułę przebojowej mangi o tym samym tytule, która znalazła się na dziewiątym miejscu na liście najlepiej sprzedających się tomów w Japonii w 2019 roku, za pośrednictwem Anime News Network. Od tego czasu serial stał się hitem zarówno wśród japońskiej, jak i anglojęzycznej publiczności. Pierwszy i drugi sezon serialu, w którym zaloty Kaguyi Shinomiyi i Miyuki Shirogane ukazują epickie animowane bitwy o emocje, zostały uświetnione wydarzeniem Anime Awards Crunchyroll, a drugi sezon zdobył nawet nagrodę dla najlepszej komedii w 2021 roku.

Biorąc pod uwagę ogromną popularność oryginalnego materiału, nieustanne uznanie krytyków anime i ilość historii, jaka pozostała w serii, sezon 3 wydawał się bezpiecznym zakładem dla fanów serii. Jednak podczas gdy A-1 Pictures potwierdziło, że nadchodzą nowe odcinki, fani wciąż nie są pewni, kiedy mogą spodziewać się kontynuacji. Oto wszystko, co widzowie powinni wiedzieć o dacie premiery, obsadzie i fabule trzeciego sezonu „Kaguya-sama: Love is War”.

Kiedy jest data premiery Kaguya-sama: Love is a War, sezon 3?

Fani „Kaguya-sama: Love is War” otrzymali wiadomość, na którą czekali, gdy oficjalne konto programu na Twitterze ogłosiło, że sezon 3 został potwierdzony za pośrednictwem Funimation, 25 października 2020 r. Jednak tak nie było. Od tego ogłoszenia nie było aktualizacji, więc ci, którzy chcą wiedzieć, kiedy będą oglądać nowe odcinki, mogą polegać na odrobinie świadomych spekulacji.

Anime News Network po raz pierwszy poinformował, że anime „Kaguya-sama: Love is War” zostało ogłoszone w maju 2018 roku. Podobnie jak w przypadku ogłoszenia trzeciego sezonu, nie podano daty premiery, chociaż serial zakończył się na antenie siedem miesięcy później, w czerwcu 2019 roku. Kiedy Anime News Network ogłosiło sezon 2 w październiku 2019 r., wyemitowano go również w Japonii siedem miesięcy później, w kwietniu 2020 r.

Jednak minęło już siedem miesięcy od ogłoszenia 25 października 2020 r., a ze studia nie ma żadnych wiadomości o tym, kiedy seria się pojawi. Niestety, trudno powiedzieć, jaki wpływ miała globalna pandemia COVID-19 na produkcję „Kaguya-sama: Miłość to wojna”, ale serial może być gotowy do nadejścia jesienią lub zimą. 2021. Jeśli serial nie zostanie wyemitowany w jednej z tych dat, prawdopodobnie zostanie wyemitowany na początku 2022 roku.

Kto będzie częścią obsady Kaguya-sama: Love is War, sezon 3?

Podczas gdy fani nie mogą być pewni, co powoduje opóźnienia w premierze trzeciego sezonu, niektórzy użytkownicy Reddit wspomnieli, że może to być wynikiem zaangażowania serialu w korzystanie z tych samych aktorów głosowych. Jeśli produkcja serialu zwolniła, aby zapewnić, że głosy wszystkich postaci będą głosowane przez tę samą obsadę, fani powinni mieć dobry pomysł, kto pojawi się w trzecim sezonie „Kaguya-sama: Love is War”.

Zakładając, że serial poczeka do dubbingu nowego sezonu, aż wszyscy ci sami aktorzy będą dostępni, główną bohaterkę Kaguyę zagra Alexis Tipton, a jej romantyczne zainteresowanie i okazjonalny wróg, Miyuki, zagra Aaron Dismuke. Fani mogą również oczekiwać, że Jad Saxton zagra partnerkę Kaguyi, Chikę, a Yu, samotną uczennicę z charakterystyczną fryzurą emo, ponownie zagra Austin Tindle.

Ai, byłą osobistą asystentkę Kaguyi, mogłaby zagrać Amanda Lee, która jest również piosenkarką AmaLee, podczas gdy jej powiernik Nagisa prawdopodobnie zostanie odebrany przez Bryn Apprill. Ian Sinclair jako narrator serialu i Brandon McInnis jako Tsubasa, często nazywany po prostu chłopakiem Kashiwagi, dopełniają obsadę angielskiej wersji.

Jaka będzie fabuła Kaguya-sama: Love is War Season 3?

Chociaż "Kaguya-sama: Love is a War" pozostaje w większości wierna oryginalnej mandze, robi to poprzez śledzenie chronologicznych wydarzeń z historii, niekoniecznie w kolejności, w jakiej zostały przedstawione w oryginalnym materiale.

W rzeczywistości manga zawiera wiele retrospekcji konkretnych momentów Kaguyi i przeszłości innych postaci, które są następnie włączane do anime, aby ułatwić bardziej płynną, liniową narrację. Jeden z fanów stworzył nawet przydatny wykres na Reddicie, aby pokazać, które rozdziały są zawarte w poszczególnych odcinkach sezonu 1 i 2.

Główne końcowe sekcje mangi obejmującej sezon 2 to rozdziały 100 i 101, które zawierają „Cell Phone Arc”. Dlatego fani mogą spodziewać się wydarzeń takich jak rozdział 105, bitwa rapowa w rozdziale 108, a być może nawet różne imprezy świąteczne z rozdziałów od 149 do 156 reprezentowane w sezonie 3, z wieloma innymi historiami zmieszanymi w dobrej mierze.

Powiązane posty

Go up