Hunter X Hunter sezon 5-6 – data premiery na Netflix

3 lata ago

Hunter X Hunter ”to popularny animowany serial telewizyjny oparty na mandze o tej samej nazwie autorstwa Yoshihiro Togashi. Opowiada o chłopcu o imieniu Gon Freecss, który spędza lata myśląc, że jego ojciec Ging nie żyje. Ale kiedy dowiaduje się, że Ging żyje i że jest „łowcą”, chce sam zostać myśliwym i odnaleźć swojego ojca. Serial był pierwotnie emitowany od 2011 do 2014 roku w Japonii, ale angielski dub zaczął być emitowany 16 kwietnia 2016 roku w Adult Swim. Ta edycja programu jest drugą filmową adaptacją mangi, ponieważ była już przedmiotem serialu emitowanego w latach 1999-2001.

Seria mega przebojów odniosła znacznie większy sukces niż adaptacja z 1999 r. Ponadto manga, na której jest oparta, jest bardzo popularna i zrodziła także kilka filmów animowanych i kilka OVA. Został doceniony za jakość animacji, historie i ekscytujące postacie. Nie trzeba dodawać, że anime ma ogromną i lojalną bazę fanów. Pierwsze trzy sezony trafiły do ​​Netflix w marcu 2019 r. Oczywiście nie możesz się doczekać sezonu piątego i szóstego. Jeśli szukasz aktualizacji, to wiemy!

Kiedy Hunter X Hunter sezon 5-6 zostanie wydany na Netflix?

Premiera czwartego sezonu „Hunter X Hunter” miała miejsce 29 lipca 2020 r. w serwisie Netflix. Czwarty sezon składa się z 17 odcinków, z których każdy trwa około 23 minut.

Jeśli chodzi o sezony 5 i 6, to właśnie znaleźliśmy. Netflix pierwotnie ogłosił, że oba sezony zostaną wydane na platformie streamingowej 1 lipca 2021 r. Jednak oba strumienie nie zostały dodane do biblioteki streamerów na czas. Dodatkowo usunięto również ogłoszenie o dacie premiery. Od tego czasu media społecznościowe są zalewane fanami wyrażającymi swoje rozczarowanie Netflixem.

Niewiele wiadomo o tym, co się wydarzyło, ale widzowie wciąż mają nadzieję, że oba cykle wkrótce ruszą na platformie streamingowej. Poza Stanami Zjednoczonymi, inne kraje, takie jak Kanada, Argentyna, Niemcy i Szwajcaria również mają tylko cztery pory roku. Dla porównania, wszystkie sześć sezonów było dostępnych w Belgii, Hiszpanii oraz Azji Południowej i Południowo-Wschodniej.

Biorąc pod uwagę fakt, że Netflix dodał sezon 4 po przerwie około 16 miesięcy, trudno powiedzieć, czy będziemy musieli poczekać jeszcze kilka miesięcy, czy nie. Ponieważ jednak sezony 5 i 6 miały swoją premierę w lipcu 2021 roku, wkrótce możemy zobaczyć pozostałe cykle. Dlatego możemy spodziewać się, że sezony 5 i 6 „Hunter X Hunter” zostaną uruchomione w serwisie Netflix późnym latem 2021 roku. Sezon 5 obejmie łuk „Mrówka Chimera”, a sezon 6 obejmie łuk zatytułowany „Wybór. ”. Oczekuje się, że te dwa sezony będą miały łącznie 73 odcinki.

Powiązane posty

Go up