Honorowy uczeń w Magic High School, odcinek 6, spoilery i data premiery

Honorowy uczeń w Magic High School, odcinek 6, spoilery i data premiery

Oparta na mandze o tej samej nazwie autorstwa Yu Mori, Mahouka Koukou no Yuutousei lub „The Honor at Magic High School” jest pochodną słynnego anime „The Irregular at Magic High School”. Serial opowiada oryginalną historię z perspektywy Miyuki Shiby i skupia się na ciężarze oczekiwań, jakie musi nieść nastolatka, gdy pogłębia swoje oddanie Tatsuyi.

Magia i technologia wzmacniają się nawzajem w jej świecie, a utalentowana czarodziejka mierzy się z wyjątkowymi wyzwaniami i przeszkodami. Anime po raz pierwszy wyemitowano 3 lipca 2021 r., A oto wszystko, co musisz wiedzieć o nadchodzącym odcinku.

Honorowy uczeń w Magic High School, odcinek 6 – data premiery

Odcinek 6 „The Honor Student at Magic High School” zostanie wyemitowany 7 sierpnia 2021 roku w Japonii. Będzie emitowany w GTV, GYT, AT-X, Tokyo MX, BS11, MBS i TV Aichi w różnym czasie. Organizatorem serii fantasy jest japońskie studio Connect. Tsuyoshi Tamai nadzoruje scenariusze, a Hideki Tachibana kieruje zespołem produkcyjnym.

Ryousuke Yamamoto i Takao Sano zaprojektowali postacie, a muzykę do serialu skomponował Taku Iwasaki. Otwierający temat „101” jest wykonywany przez Sangatsu no Phantasia, podczas gdy Philosophy no Dance śpiewał temat zamykający „Double Standard”.

Gdzie oglądać sezon 1 The Magic High School Honor Student online?

Mieszkańcy USA, Wielkiej Brytanii, Kanady i Irlandii mogą oglądać na Funimation audycję „The Honor Student at Magic High School”. Dla fanów z Ameryki Łacińskiej na platformie będą dostępne hiszpańskie i portugalskie wersje serialu z napisami. Wakanim emituje serial animowany fantasy w Skandynawii. W niektórych częściach Azji „The Honor Student at Magic High School” jest dostępny na Bilibili.

Spoilery do 6 odcinka The Honor Student w Magic High School

W odcinku 5, zatytułowanym „Nie pozwolę nikomu ingerować” lub „Tedashi wa Sasemasen”, członkowie międzynarodowej organizacji anty-Białej Magii atakują uczniów liceum uzbrojonych w granaty i karabiny szturmowe. Jednak samorząd uczniowski i komitet dyscypliny bez większego wysiłku miażdżą wrogów. Gdy tylko atakujący zorientują się, że są w defensywie, decydują się na ucieczkę.

Shizuku, Honoka i Eimi widzą Tsukasę i łatwo go powstrzymują z pomocą Komitetu Dyscypliny. Mais il s'avère, że członkowie Blanche są zainteresowani tym, kto jest zły do ​​kogo, a co wcześniej używało ataku jako odwrócenia uwagi pour pouvoir recueillir des informations poufnych informacji dans la bibliothèque informatique de l'School. Jednak nawet ta próba jest łatwo udaremniana przez Tatsuyę i innych.

Następnie udają się do legowiska Międzynarodowej Organizacji Antymagicznej, gdzie Tatsuya konfrontuje się z Hajime Tsukasą i pokonuje go wraz z jego sojusznikami, z pomocą Miyukiego. Później uczniowie świętują urodziny Tatsuyi i odpoczywają. W odcinku 6 przygotowania do konkursu Dziewięciu Szkół można rozpocząć w Pierwszej Liceum. Utalentowani sportowcy Eclair Airi, Toko Tsukushiin i Shiori Kanou z Trzeciej Liceum mogli sprawić uczniom Tatsuya School ciężkie chwile podczas zawodów.