High School Musical: The Musical: Finał drugiego sezonu serialu: data premiery i spoilery

3 lata ago

W finale drugiego sezonu „High School Musical: The Musical: The Series” dzieci podchodzą do premiery z wielką energią i zapałem. Gina i EJ są szczególnie podekscytowani randką z risotto, ale czyjeś nieoczekiwane przybycie może położyć kres ich planom. Ricky wpada na byłego rywala na kilka sekund przed rozpoczęciem pokazu. Porozmawiamy o tym później! Oto podsumowanie wszystkich wydarzeń, które może ujawnić finał sezonu!

High School Musical: The Musical: The Series Sezon 2 – data premiery

Odcinek 12 sezonu 2 „High School Musical: The Musical: The Series” ma premierę 30 lipca 2021 r. o godzinie 3:00 w nocy Disney+. Odcinek potrwa od 26 do 33 minut i będzie oznaczał zakończenie obecnego sezonu.

Gdzie oglądać High School Musical: The Musical: The Series Season 2 Finale online?

Możesz przesyłać strumieniowo „High School Musical: The Musical: The Series” odcinek 12 sezonu 2, gdy zostanie wydany w Disney + w dniu i godzinie podanej powyżej. Będziesz potrzebować subskrypcji platformy, aby uzyskać dostęp do wszystkich odcinków serialu. Poza tym fani mogą oglądać serial na Freeform lub YouTube TV (sezon 1).

High School Musical: The Musical: Spoilery z finału drugiego sezonu serialu

W odcinku 12, zatytułowanym „Second Chance”, Wildcats dołożą wszelkich starań, aby musical odniósł zasłużony sukces. Razem przezwyciężą problemy spowodowane tajnymi wysiłkami Lily, by sabotować musical. Po występie zespół pojedzie do Salt Lake Slices, aby świętować swój wielki wieczór. Pomiędzy uściskami dłoni i słowami zachęty panna Jenn będzie miała obsesję na punkcie nagród Menkie. Ze swojej strony Ricky będzie obserwował kogoś na przyjęciu, podczas gdy Nini podejmuje decyzję, która może zmienić jej życie.

High School Musical: The Musical: The Series Sezon 2 Odcinek 11 Podsumowanie

Jedenasty odcinek sezonu 2 nosi tytuł „Showtime”. W tym odcinku dzieci w końcu prezentują „Piękną i Bestię” East High, w której Ricky i Ashlyn zachowują swoje role pomimo kontuzji, która tymczasowo ich sparaliżowała. Z ogniem w sercach i odlewami w dłoniach razem wkraczają na scenę. Nini ogłasza after party z okazji sukcesu musicalu, ale EJ i Gina są gotowi na romantyczny wieczór.

Panna Jenn wprowadza w ostatniej chwili kilka zmian, które na początku dezorientują dzieci, a Big Red jest bardzo zdenerwowany. Przed rozpoczęciem musicalu Ricky spotyka Lily, która chce się z nim umówić. Życzy mu też szczęścia, a Ricky jest zachwycony jej nagłą skłonnością do stania się lepszą osobą. Z drugiej strony Gina i EJ mają zamiar poruszyć swoje uczucia, gdy niespodziewanie pojawia się ich brat Jamie.

Gina jest zachwycona, że ​​znów widzi swojego brata. Później Jamie spotyka EJ i dziękuje mu za bycie idealnym „bratem” dla Giny podczas jego nieobecności. EJ jest zraniony jego słowami i nie wie już, gdzie jest z Giną. Gdy zbliża się ostatnia część spektaklu, dzieci martwią się nieprzewidzianym niepowodzeniem związanym z utratą odpowiednich rekwizytów scenicznych. W końcu widzimy Lily na swoim miejscu, zaciskającą uprząż Ricky'ego.

Powiązane posty

Go up