Prognoza: Honor w Magic High School, odcinek 6

01/08/2021 12:21

Prognoza: Honor w Magic High School, odcinek 6

Magiczna historia między siostrą a bratem toczy się dalej, gdy dążą do wzniesienia się na wyżyny. Miyuki odkrywa, że ​​Tatsuya umawiał się z Sayaką i nie podoba mu się ten pomysł. Zastanawia się, co się stanie między nimi. Miyuki otrzymuje wiadomość po spotkaniu z Saką i zdaje sobie sprawę, że zespół samorządu uczniowskiego chce z nim porozmawiać; Sprawdźmy ostatni odcinek Honor w Magic High School. Podczas spotkania dziewczyny podejrzewają, że Tatsuya uwodzi Sakayę i próbuje ją wykorzystać. Tatsuya rozwiewa nieporozumienie i ujawnia, o czym rozmawiał z Sakayaką.

Sayaka chciała zemsty w komitecie dyscypliny, ponieważ źle zrozumiała sytuację. Tatsuya powiedział mu prawdę i zastanawia się, co dalej zrobi Sayaka. Miyuki nie lubiła być podejrzliwa wobec swojego brata i tracić kontrolę, ale Tatsuya zdołała ją uspokoić. Miyuki zdaje sobie sprawę, że Sayaka nigdy niczego nie rozumie, ponieważ ciągle wyciąga pochopne wnioski. Sakaya uważa, że ​​studenci nie są tak samo traktowani. Niektórzy są dyskryminowani za swoje ślady w magii.

Kluby niemagiczne sprzeciwiają się użytkownikom magii i chcą im przypomnieć, że nie chodzi tylko o magię. Tatsuya zdaje sobie sprawę, że rozmawiał z kobietą z wyższych sfer, aby przedstawić swój problem radzie uczniowskiej, ale ona mu nie powiedziała. Obaj mówili o zdobywaniu punktów. Samorząd uczniowski zastanawia się, czy ktoś nie używa Sayaki do komunikowania się z nimi. Miyuki uważa, że ​​niektórzy członkowie rady uczniowskiej wiedzą coś o sprawie Sayaki.

Poprzednio w odcinku 5 „The Honor at Magic-High School”

Miyuki zdaje sobie sprawę, że Nakjao coś ukrywa, a Tatsuya mówi o Białej Organizacji i pyta, czy jest zamieszana w sprawę Sayaki. Członkowie rady uczniowskiej są zszokowani, a Mari ujawnia, że ​​Biała Organizacja jest międzynarodową antymagiczną organizacją polityczną.

Miyuki i Tatsuya zdają sobie sprawę, że Biała Organizacja zaatakowała jedną ze szkół w ich okolicy. Po południu uczniowie zbierają się na korytarzu, a rektor próbuje rozwiązać problem między uczniami z klasy 1 i 2. Podczas spotkania rektor mówi, że szkoła ma problem z dyskryminacją i musi go zakończyć.

Biała Organizacja

Pomimo najlepszych starań rady uczniowskiej i komitetu dyscypliny, na korytarzach nadal wypowiadane są zakazane słowa. Honoka i Shizuku są na zewnątrz i zdają sobie sprawę, że forum się zaczęło. Prezes odnotowuje słowa grupy „Bloom and Weed”. Obaj postanawiają zejść korytarzem i dołączyć do innych uczniów. Honoka uważa, że ​​jeśli uczniowie zobaczą, jak wchodzą na korytarz, mogą wywołać chaos. Sugeruje, aby mogli uniknąć dyskusji i pozwolić na zakończenie spotkania.

Nagle następuje potężna eksplozja i dwójka uczniów zauważa, że ​​dzieje się to w pobliżu budynku. Na korytarzu uczniowie odczuwają trzęsienie ziemi, a Miyuki zastanawia się, co się dzieje. Ubrani na czarno chłopcy zaczynają strzelać i niszczyć budynek szkoły. Zobaczyli Hokę i Shizuku i postanowili ich wyeliminować. Oboje zaczynają biec, ale Amy przychodzi na ratunek i straszy złoczyńców za pomocą swojej magii. Studenci magów zaczynają walczyć z tymi facetami.

Zostają pokonani, a Miyuki przybywa z Tatsuyą. Później wracają, a Miyuki używa swoich mocy zamrażania, aby ich zamrozić. Dowiadują się, że pokonali Białą Organizację. Po bitwie uczniowie świętują i leczą swoje rany. Oboje wychodzą, a Tatsuya mówi Miyuki, że chce zobaczyć jej uśmiech, ponieważ to jest najważniejsze w jej życiu.

Honor at Magic High-School odcinek 6 – data premiery

Data premiery 6. odcinka The Honor w Magic High-School to sobota, 7 sierpnia 2021 r. o 23:30 czasu wschodniego. W tym anime: The Honor at Magic-High School w każdą sobotę pojawia się nowy odcinek. To anime zostało z sześcioma odcinkami na zakończenie ostatniego odcinka. Upewnij się, że otrzymasz wszystkie najnowsze odcinki na czas. Sprawdź oficjalną zapowiedź Funimation The Honor w Magic High School poniżej.

Gdzie obejrzeć 6. odcinek The Honor w Magic-High School?

Możesz oglądać The Honor at Magic High-School Episode 6 online na Funimation i Bilibili. To anime: The Honor at Magic-High School jest dostępne na jego koncie na Twitterze, stronie internetowej i innych oficjalnych platformach. Spotkamy się ponownie po premierze najnowszego odcinka The Honor w Magic-High School.