Higurashi Kiedy płaczą SOTSU Episode 7 – data premiery

28/07/2021 09:26

Data premiery 7 odcinka Higurashi When They Cry SOTSU to 5 sierpnia 2021 roku. Fani czekają, aby zobaczyć, co wydarzy się w następnym odcinku Higurashi When They Cry SOTSU Episode 7.

Gdzie obejrzeć 7 odcinek Higurashi When They Cry SOTSU?

Możesz obejrzeć Higurashi When They Cry SOTSU Episode 7 na Funimation. Aby uzyskać najlepsze wrażenia, zalecamy obejrzenie Higurashi When They Cry SOTSU z oryginalnej platformy, aby wesprzeć twórców.

Więcej informacji o Higurashi Kiedy płaczą SOTSU

Akcja rozgrywa się w Higurashi, fikcyjnym miasteczku Hinamizawa, w czerwcu 1983 roku. Brat bliźniak Shion, Mion Sonozaki, Rena Ryg, Rika Furude i koleżanka z klasy, Satoko Hj, to znajome twarze. Dla Keiichiego Maebary, który niedawno się przeprowadził. do miasta. Keiki wkrótce dowie się o corocznym festiwalu Watanagashi w wiosce, obchodach, które honorują i dziękują lokalnemu bóstwu, Oyashiro. Hinamizawa początkowo wydaje się spokojna i cicha, ale Keiichi szybko odkrywa, że ​​ludzie zostali zabici lub zaginęli w noc festiwalu przez ostatnie cztery lata z rzędu.

Nie wyjaśniono tych zbrodni, mieszkańcy nazwali je „przekleństwem Oyashiro”. Dzień po festiwalu policja odkrywa ciało Jir Tomitake, niezależnego fotografa, oraz zwęglone ciało Miyo Takano, pielęgniarki z kliniki. Keiichi próbuje zbadać klątwę Oyashiro w różnych częściach, tylko po to, by popaść w paranoję i popełnić przestępstwo, zwykle zabójstwo kogoś z kręgu. Ciało Riki zostaje odkryte w sali rodzinnej Oyashiro kilka dni po festiwalu, a ludność wioski zostaje zmieciona przez kataklizm wypuszczający gaz z bagna tego samego dnia.

Każdy łuk, który doprowadził do prób Riki ocalenia własnego życia, zgodnie z łukami odpowiedzi, reprezentował inną rzeczywistość. Jako kapłanka Świątyni Furude może komunikować się z duchem Riki Hany, pierwowzorem Ojashiro i przodkiem klanu Furude. Hany przenosi Rikę do innej rzeczywistości po jej śmierci, aby jej sytuacja mogła się zmienić. Rika zachowuje pamięć o wszystkich przeszłych wydarzeniach z wyjątkiem ostatniej minuty swojego życia, uniemożliwiając jej ustalenie przyczyny swojego losu. Niektóre z powyższych przestępstw zostały popełnione przeciwko Miyo, która bada lokalną endemiczną chorobę pasożytniczą w wiosce i używa klątwy Oyashiro jako przykrywki w rozdziałach Minagoroshi-hen i Matsuribayashi-hen.

Choroba występuje u osób, które oddalają się od „królowej infekcji”, lub u osób ekstremalnie zestresowanych, które uwalniają feromon zapobiegający pogorszeniu sytuacji mieszkańców. Zainfekowani ludzie stopniowo tracą zdrowie i popełniają samobójstwo podcinając sobie gardła. Wszystkie kobiety z klanu Furude służyły jako królowe infekcji, a Rika jest jedyną ocalałą ze swojego klanu po śmierci rodziców.

Przyczepa

https://www.youtube.com/watch?v=tecOkFkNl0c

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up