Tsukimichi-Moonlit Fantasy Episode 1 – data premiery

3 lata ago

Tsukimichi-Moonlit Fantasy dołączy do innego anime od lipca. Makoto Misumi to młoda uczennica liceum, której rodzice zostali wezwani do innego świata, by wcielić się w rolę bohatera. Niestety sprawy nie potoczyły się na jego korzyść, gdyż bogini rządząca światem bogiń upokarza Makoto za jego wygląd. Makoto to podróżnik, który również został wezwany do innego świata. Bogini opuściła Makoto i wysłała go do ruin, gdzie zaprzyjaźnia się ze smokami, orkami, pająkami, krasnoludami i nieludzkimi plemionami.

Makoto jest obdarzony magicznymi mocami i umiejętnościami walki, których nie można sobie wyobrazić, ponieważ pochodzi z innego świata. Jego rodzice zawarli kontrakt z Boginią, który przewidywał, że Makoto zostanie wezwany do świata Bogiń. Boginie nigdy nie akceptują ludzi, którzy nie spełniają ich standardów piękna, a ci, którzy mają niski standard piękna, są karani i wysyłani do ruin. Makoto został za to ukarany i wysłany do ruin. W dniu, w którym Makoto został ukarany, Bogini ukradła również dwie inne piękności bez zawierania umowy.

Bogini wysłała tych dwoje do swojego świata, by służyli bohaterom. Tsukuyomi to Księżycowy Bóg Ziemi, pośredniczący w realizacji kontraktu. Tsukuyomi pomaga Makoto i daje mu swoje błogosławieństwo, doradzając mu, aby był wolny. Makoto jest również znany jako Raidou Konoha w Świecie Bogiń. Tomoe została partnerką Makoto i jest Wyższym Smokiem, istniejącym w Świecie Bogiń. Tomoe jest drugim potężnym Wielkim Smokiem, znanym również jako „Niezwyciężony”, ponieważ nie został pokonany przez żadną istotę. Posiada ogromne moce i niezwykłą umiejętność zwaną Asora. Wszyscy w świecie bogini nazywali ją „Niezwyciężonym Smokiem” lub „Mirażowym Smokiem”.

Podsumowanie Tsukimichi-Moonlit Fantasy

Emma jest córką przywódcy orków z Highlands. W wiosce Emmy wierzyli, że poświęcają ludzi, aby przebłagać najwyższego smoka. Nie wiedzieli, że Najwyższy Smok śpi. Grupa demonów została wykorzystana jako ofiara, ale sytuacja zmieniła się, gdy Emma spotkała Makoto. Makoto uratował ją od wpadek. Tomoki był uczniem liceum w prawdziwym świecie i został wezwany jako bohater. W prawdziwym świecie był prześladowany, ponieważ był przystojnym mężczyzną, któremu kobiety nie mogły się oprzeć, a boginie wzywały go za jego wygląd.

Pewnego dnia Tomoki spotyka Tomoe w lesie w pobliżu jeziora Misuki i walczy z Sofią i Lancerem. Ale obaj kończą się nieporozumieniami i idą własnymi drogami. Później obaj Tomoki spotkali Makoto Misumiego, myśląc, że Makoto jest słabym. Obaj pokłócili się, a Tomoki został pokonany i stracił przytomność. Później Tomoki budzi się i widzi przed sobą Lily. Hibiki pochodzi z bogatej i zamożnej rodziny, a jej talent przyciąga uwagę Bogini. Bogini wezwała ją, by została bohaterką.

Nieumarły szkielet

Tomoe walczyła z Czarnym Pająkiem Nieszczęść, ale Pająk postanowił się wycofać, przez co straciła zainteresowanie walką. Po bitwie Tomoe zahibernował się na pustkowiu i opuścił świat. Mio to gigantyczny Czarny Pająk Nieszczęść, którego nogi mają ostre końce. Jego ciało szybko regeneruje się po najmniejszych obrażeniach i walczy z Tomoe, dopóki nie wróci do swojej ludzkiej postaci. Shiki ma dwa występy, którymi są Hyuman i Lich.

Ludzkie postacie Shiki czynią go przystojnym młodzieńcem o rudych włosach. Używa jedwabiu, aby ukryć stan swojego sprzętu. Jego postać Licza sprawia, że ​​wygląda jak nieumarły szkielet ubrany w czarną szatę ze złotym haftem wykonanym za pomocą magii. Jego czarna laska może przekształcić się w gigantyczną kosę, która zamienia go w Żniwiarza. Oczy Shiki są puste, a przez dziurę w ich oczodołach świeci tylko czerwone światło.

Hibiki został wezwany do Królestwa Limia i otrzymał błogosławieństwo Bogini. Wezwanie różniło się od tego Makoto, który został wezwany przez żeńskie bóstwo. Po wezwaniu Hikibi zaczął trenować, aby zostać wysoko postawionym żołnierzem i nauczył się innej techniki miecza niż zwykły żołnierz. Wysocy rangą oficerowie rekrutują ją do walki z demoniczną armią. Walczy, gdy armia demonów przejmuje jej obóz podczas bitwy, a Makoto przychodzi jej z pomocą.

Data premiery odcinka Tsukimichi-Moonlit Fantasy 1

Data premiery pierwszego odcinka Tsukimichi-Moonlit Fantasy to 7 lipca 2021 roku. TSUKIMICHI-Moonlit Fantasy można oglądać online na Crunchyroll.

Powiązane posty

Go up