Skip to content

Joran: The Princess of Snow and Blood Episode 3 Data premiery

7 kwietnia, 2021

Opracowany przez Bushiroad we współpracy z Bakken Record Studio i Sonilude, “Joran: The Princess of Snow and Blood” to alternatywny serial animowany fantasy. Historia zaczyna się w 64 roku ery Meiji (1931 r.). Przeniesienie władzy z szogunatu do wybranego gabinetu nigdy nie miało miejsca, a Tokugawa Yoshinobu, piętnasty szogan, nadal rządzi żelazną pięścią. Sawa Yukimura to młoda kobieta, która prowadzi sklep z używanymi rzeczami Morning Dew i mieszka ze swoją młodszą siostrą Asahi. Jest to jednak fasada, która ukrywa jego prawdziwą tożsamość. Jest katem pracującym dla Nue, tajnej organizacji rządowej, której zadaniem jest wyeliminowanie wszelkiej opozycji wobec szogunatu, a zwłaszcza grupy powstańczej znanej jako Kuchinawa.

Sawa jest Odmieńcem, której niebieska krew płynie w jej żyłach. W walce przemienia się w hybrydę białego kruka i człowieka. Kiedy była dzieckiem, jej matka i reszta jej klanu zginęli. Dziś jedynym celem jego życia jest zemsta na nich. Serial miał swoją premierę na platformach streamingowych 31 marca 2021 roku, na tydzień przed rozpoczęciem emisji w japońskiej telewizji. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o następnym odcinku.

Joran: The Princess of Snow and Blood Episode 3 Data premiery

Odcinek „Joran: Odcinek 3„ Joran: Księżniczka Śniegu i Krwi ”ma zostać wydany w serwisach streamingowych 14 kwietnia 2021 r. Na różnych platformach internetowych. Odcinki są emitowane na platformach cyfrowych na tydzień przed ich oficjalną emisją w japońskich kanałach telewizyjnych NTV, BS NTV i CS NTV +. Susumu Kudou kierował zespołem produkcyjnym serialu, podczas gdy Rika Nezu i Kunihiko Okada kierowali zespołem scenarzystów. Kano Komiyama zaprojektował postacie, a Michiru stworzyła muzykę. Kobieca grupa rockowa RAISE A SUILEN zaśpiewała otwierające i zamykające utwory „Exist” i „Embrace of Light”.

Joran: The Princess of Snow and Blood Season 1 online?

Odcinki „Joran: Princess of Snow and Blood” z oryginalnym japońskim dźwiękiem i angielskimi napisami są dostępne na Crunchyroll i VRV dla widzów spoza Azji. Oficjalny kanał YouTube Ani-One Asia nadaje odcinki do Bangladeszu, Bhutanu, Brunei, Kambodży, Hongkongu, Indii, Indonezji, Laosu, Makao, Malezji, Malediwów, Mongolii, w Birmie, Nepalu, Pakistanie, Filipinach, Tajlandii, Wietnamie i Singapurze. Program jest również dostępny na platformach cyfrowych powiązanych z Ani-One, takich jak Bahamut / Gamer, Catchplay, Chunghwa Telecom (MOD i Hami Video), Friday, KKTV, Line TV i myVideo na Tajwanie i CatchPlay w Indonezji. Ponadto widzowie mogą oglądać odcinki na platformach iQIYI, a nie Ani-One Bilibili.

Joran: The Princess of Snow and Blood Episode 3 Spoilers

W odcinku 2 Jin oskarża Sawę i Elenę o ochronę skarbnika, kobiety, która nigdy nie zapomina tego, co widzi, słyszy lub żyje, przed mordercami i zabiera ją na miejsce spotkania. Sceny retrospekcji pokazują brutalną masakrę klanu Sawa dokonaną przez tajemniczą Janome. Jin odnajduje ją i wychowuje na kata.

Dzisiaj Makoto pod jej nieobecność udaje się do domu Sawy i daje Asahi małą butelkę wypełnioną zestaloną trucizną. Okazuje się, że Asahi nie jest prawdziwą siostrą Sawy. Szukając Janome, Sawa zabiła rodziców Asahi. Kiedy spotkał Asahi, uderzające podobieństwo między sytuacją Asahi a jej nie umknęło mu. Potem sprowadziła chłopca do siebie.

W tym momencie skarbnik obiecuje ujawnić Sawie wszystko, co wie o Janome, jeśli ta będzie chronić jej syna. Jednak Elena dźga skarbnika i informuje go, że jej syn już nie żyje. Odcinek kończy się, gdy Sawa prosi o podanie przyczyn zabójstwa skarbnika. W następnym odcinku Sawa mogła odkryć możliwy udział Nue w śmierci swojej matki i reszty klanu. Możesz zdecydować się sprzeciwić swoim pracodawcom. Z drugiej strony Elena mogła poinformować go, że skarbnik był kretem wysłanym, by zinfiltrować Nue.