Fighters Will Bepatched Episode 7 data premiery

11/05/2021 07:37

Spoglądanie w niebo sprawi, że będziesz teraz myśleć inaczej, a Combatants Will Be Dispatched zajmą przestrzeń na zupełnie nowy poziom, w którym Agent bojowy Six wraz z androidem Alice wyruszają do Królestwa Łaski. Wprowadź datę i godzinę premiery odcinka 7 do swojego licznika czasu i nie przegap niczego, ponieważ serial animowany staje się coraz bardziej interesujący.

Koprodukcja Funimation i studio animacji JC Staff, Combatants Will Be Dispatched jest kontynuacją pierwszej misji Combat Agent Six i android Alice poza Ziemią w celu infiltracji obcej planety. Zostali wysłani przez Tajne Stowarzyszenie Kisaragi, złą organizację, której celem jest rządzenie światem i innymi planetami.

Japońska seria lekkich powieści pod tym samym tytułem autorstwa Natsume Akatsuki z ilustracjami Kakao Lanthanuma i seria manga seinen o tym samym tytule autorstwa Misaaki Kiasa zostały pokazane na ekranach, jak ogłoszono w pierwszą rocznicę powstania strony internetowej z powieściami Kadokawa. Kimirano ”, gdzie Combatants Will Be Dispatched otrzymało zielone światło dla 12 odcinków jednocześnie w tym sezonie anime.

Co wydarzyło się w 6. odcinku Combatants Will Bepatched?

Combatants Will Be Dispatched odcinek 6, którego tytuł jest taki sam jak serial, przedstawia cały atak zaplanowany przez armię Króla Demonów, główny atak, który powoduje zaatakowanie bram zamku Królestwa. Grace pęka i przewraca się. Blanche akceptuje fakt śmierci, ale pozostaje zdeterminowana, by uratować królestwo i udaje się do zamku.

Agent bojowy Six i android Alice byli tam, gdzie przydzielono im agentów towarzyskich. Byli tam, w idealnym miejscu, w idealnym czasie i przy doskonałej okazji. W końcu ogłosili się Wojownikami.

Gdzie oglądać odcinek 7 Combatants Will Bepatched online?

Funimation jest właścicielem oficjalnej transmisji internetowej Combatants Will Be Dispatched jako koproducent serialu animowanego, jednak nie ma jeszcze potwierdzenia, czy będzie dostępna wersja z dubbingiem w języku angielskim. Osoby, które kupiły subskrypcję premium za 5,99 USD miesięcznie lub 59,99 USD rocznie, będą mogły skorzystać z tygodniowej wersji zapoznawczej przed emisją bezpłatnych odcinków w następnym tygodniu.

Jaka jest data premiery 7. odcinka Combatants will beapped?

Combatants will Be Dispatched Episode 7, zatytułowany The Con Artist Marriage Girl, ma premierę subskrypcji premium 16 maja 2021 r. Przez Funimation, gdzie w tym samym dniu poprzedni odcinek zostanie wydany za darmo. Publiczność oraz osoby, które nie wykupiły subskrypcji premium, będą mogły obejrzeć odcinek 7 23 maja 2021 roku.

Jaki jest czas premiery 7. odcinka Combatants will beapped?

Myśliwce zostaną wysłane, a premiera odcinka 7 zaplanowana jest na 1:00 czasu JST. Godzina odlotu różni się w zależności od lokalizacji geograficznej. Czas odjazdu w zależności od Twojej lokalizacji jest następujący:

Czas pacyficzny: 9:00 czasu pacyficznego

Czas środkowy: 11:00 CT

Czas wschodni: 12:00 czasu wschodniego

Czas w Wielkiej Brytanii: 17:00 BT

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up