Fighters Will Bepatched Episode 4 Data premiery

22/04/2021 07:46

Wojownicy zostaną wysłani przenoszą kosmos na zupełnie nowy poziom dzięki niedawnemu epizodowi, w którym Agent bojowy Six podróżuje do Królestwa Grace. Wraz z rozwojem serialu animowanego, Epizod 4 nadchodzi z datą i godziną premiery, więc możesz teraz ustawić odliczanie i przygotować się do oglądania serialu animowanego z angielskimi napisami online.

Anime Combatants Will Be Dispatched, wyprodukowane w koprodukcji przez Funimation i studio animacji JC Staff, zostało ogłoszone w pierwszą rocznicę powstania strony internetowej z powieściami Kadokawa „Kimirano”, ukazując serię lekkich powieści Natsume. Akatsuki z ilustracjami Kakao Lanthanuma i serią mangi seinen o tym samym tytule autorstwa Misaaki Kiasa.

Combatants Will Be Dispatched podąża za agentem Combat Six tajnego stowarzyszenia Kisaragi, złej organizacji, której celem jest zdominowanie świata i innych planet. Wysyłają go na jego pierwszą misję poza Ziemię z androidem Alice. On i Alice mają za zadanie zinfiltrować obcą planetę od wewnątrz. Po przybyciu spotykają Snow i zostają powołani do armii, by walczyć z armią Władcy Demonów.

Ostrzeżenie ! Ta część może zawierać spoilery dla Fighters To Be Sent! Czytaj na własne ryzyko!

Co wydarzyło się w odcinku 3 Combatants will Be Dispatched?

W trzecim odcinku Fighters Will Be Sent, The Właściwy sposób na oczyszczenie wieży, Agentowi Six udało się zestrzelić pociągi zaopatrzeniowe Władcy Demonów, a Król był tym zszokowany, ponieważ Główny Strateg Armii nie był świadomy tego wyczynu. podczas gdy Rycerze kłaniają się jednemu demonowi, podczas gdy Agent Six wyszedł żywy z pomocą kobiet i dzieci.

Król podzielił się tym, że w legendach przepowiada się Wybrańca, co skłoniło Agenta Szóstego do zastanowienia się nad tym, co mówił Król. Legenda głosi, że kiedy armia Władcy Demonów im zagraża, Wybrany powstanie z herbem w dłoni, który da mu moce i pozwoli mu pokonać Władcę Demonów. Agent Six zdejmuje rękawiczki i pyta, czy znak na jego dłoni jest prawidłowy. Wszyscy są zaskoczeni.

Agent Six to Wybrany, osoba, o której mówią legendy. Nie miał pojęcia, co to znaczyło, kiedy go otrzymał, kiedy pewnego dnia się obudził. Nie ma pojęcia, że ​​to marka legendarnego bohatera, na który wszyscy czekali.

Gdzie oglądać odcinek 4 Combatants Will Bepatched online?

Odcinek 4 Fighters Will Be Dispatched będzie dostępny do transmisji strumieniowej online z koproducentem serialu animowanego Funimation, znanym również z tego, że daje swoim abonentom Premium Access przywilej wczesnego wyświetlania odcinków anime za cenę 5,99 USD miesięcznie. lub 59,99 USD rocznie. Ci, którzy jeszcze nie subskrybowali, w następnym tygodniu transmitują odcinki za darmo.

Bojownicy będą mogli być również przesyłani strumieniowo online dla osób w Europie za pośrednictwem Wakanim, a dla tych w Nowej Zelandii i Australii za pośrednictwem AnimeLab.

Jaka jest data premiery 4. odcinka Combatants Will Be Dispatched?

The Fighters Will Be Sent Episode 4, zatytułowany How To Defeat An Evil Leader, zostanie wydany 25 kwietnia 2021 r. Dla tych, którzy skorzystali z dostępu subskrybującego premium Funimation. W tym samym czasie odbędzie się darmowa premiera odcinka 3. Dla tych, którzy jeszcze nie wykupili abonamentu premium, zostanie on uruchomiony 2 maja 2021 roku.

Jaki jest czas premiery czwartego odcinka Combatants Will Be Dispatched?

Myśliwce zostaną wysłane, a premiera odcinka 4 zaplanowana jest na 1:00 czasu JST. Czas transmisji różni się w zależności od lokalizacji geograficznej. Czas transmisji w zależności od Twojej lokalizacji jest następujący:

Czas pacyficzny: 9:00 czasu pacyficznego
Czas środkowy: 11:00 CT
Czas wschodni: 12:00 czasu wschodniego
Czas w Wielkiej Brytanii: 17:00 czasu BST

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up