WATCH EDENS ZERO ANIME: DATA PREMIERY, ODCINEK 1 CZAS

08/04/2021 07:36

Długo oczekiwane anime „Edens Zero” zostanie oficjalnie wprowadzone na rynek w tym tygodniu w Japonii, ale kiedy wyemitowany zostanie pierwszy odcinek i w jaki sposób fani na całym świecie będą mogli go obejrzeć?

Poza piątym sezonem My Hero Academia, żaden inny serial animowany, którego premiera zaplanowana jest na wiosnę, nie jest tak ekscytujący i wyczekiwany jak Edens Zero.

Dostosowując docenioną przez krytyków mangę o tej samej nazwie, Edens Zero odnotował spore poruszenie od czasu ogłoszenia adaptacji serialu anime w czerwcu 2020 roku.

Premiera serialu w tym tygodniu, ale jak widzowie mogą zobaczyć Edens Zero i kiedy będzie data premiery pierwszego odcinka?

EDENS ZERO ODCINEK 1: DATA I CZAS PREMIERY

Odcinek 1 Edens Zero zostanie wyemitowany w Nippon TV w niedzielę 11 kwietnia.

Być może widzieliście już recenzje w Internecie, ponieważ odcinki 1 i 2 zostały wyemitowane przed premierą programu w ten weekend.

Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany w Japonii o godzinie 12:55 czasu lokalnego.

JAK OGLĄDAĆ EDENS ZERO ANIME

Niestety Edens Zero będzie legalnie dostępne tylko dla japońskich widzów za pośrednictwem Nippon TV i innych kanałów, a Netflix będzie transmitować serial dopiero po jego zakończeniu w Japonii.
Netflix oficjalnie kupił prawa do transmisji strumieniowej do Edens Zero. Nie spodziewaj się więc, że seria będzie dostępna na platformach takich jak Funimation czy Crunchyroll.

Niestety, ponieważ data premiery na Netflix pozostaje nieznana, może minąć kilka miesięcy, zanim Edens Zero trafi do giganta strumieniowego.

Seriale anime zazwyczaj debiutują w serwisie Netflix trzy do siedmiu miesięcy po ich zakończeniu w Japonii.

Jednak lista odcinków nie została jeszcze potwierdzona, więc nie mamy informacji, kiedy 1 sezon Edens Zero zakończy cotygodniową emisję w Japonii.

Wczesne przewidywania są takie, że Edens Zero może zadebiutować na Netflix późnym latem lub jesienią tego roku.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up