Dragon Quest: The Adventure of Dai, odcinek 78, data i godzina premiery, spoilery

18/05/2022 06:16

Dragon Quest: The Adventure of Dai, odcinek 78, data i godzina premiery, spoilery,

Dragon Quest: The Adventure of Dai, odcinek 78, ukaże się następnego dnia. Przewiń w dół, aby uzyskać więcej informacji na temat Dragon Quest:

Zaboera atakuje Crocodine'a i jego załogę gigantycznym zombie w odcinku 77 Dragon Quest, zatytułowanym „The Other Hero”. Najwyższa istota, która była zombie, była potężnym przeciwnikiem. Nawet Lon Beruk nie mógł nic przeciwko niemu zrobić. Jednak nadeszła kolej Nova, by zabłysnąć i był gotów dokonać ostatecznego poświęcenia, aby chronić magiczny krąg przed gigantycznym potworem. Lon Beruk nie poddał się i wyciągnął swoją najpotężniejszą broń, aby pokonać zombie. To była fajna dwumieczowa broń, którą ukrywał przez cały ten czas.

Co ciekawe, Avan wraca i ratuje chwilę, ale nie dzień. Po pewnym czasie Hyunckel zostaje, aby odeprzeć armię potworów, podczas gdy jego przyjaciele i współpracownicy uciekają. W tym momencie Avan mówi dokładnie o tym, co wydarzyło się w tym momencie po jego „śmierci”. Udało im się wyjść z sytuacji, ale nie mogli wyjść z walki. Nowa transformacja Zaboeli była teraz jej nowym zagrożeniem. Tak więc odcinek 77 skupiał się głównie na walce Novy i Lon Berka z Zaboerą.

Dragon Quest: The Adventure of Dai, odcinek 78, data i godzina premiery

Kolejny odcinek Dragon Quest: The Adventure of Dai, czyli odcinek 78, ukaże się 21 maja 2022 o 09:30 (JST). Dragon Quest: The Adventure of Dai, odcinek 78, będzie zatytułowany „Ocalały z piekła”.

Dragon Quest: Dai’s Adventure, odcinek 78 Spoilery

Oprócz zmian wyglądu, walka Hyunckela z potworami z podziemia będzie trudniejsza po 78 odcinku Dragon Quest, zatytułowanym „The Survivor of Hell”. ”

Niestety, Hyunckel nie miał możliwości poradzenia sobie z tymi niskopoziomowymi potworami, ponieważ, jak wspomnieliśmy wcześniej, był zbyt mały, aby był skuteczny. Zawsze są potężne stwory gotowe do zaatakowania naszego bohatera we właściwym czasie. Wygląda na to, że w kolejnym odcinku ktoś przyjdzie na ratunek naszemu bohaterowi. Kim on jest i jaki ma plan? Więcej dowiemy się w następnym odcinku. Zobaczmy co się stanie.

Gdzie obejrzeć Dragon Quest: The Adventure of Dai, odcinek 78?

Możesz oglądać Dragon Quest: The Adventure of Dai (2020) na internetowej platformie streamingowej Crunchyroll, najbardziej zaufanej platformie, która transmituje większość anime.

Powiązane posty

Go up