Dragon Ball Super Rozdział 83 Spoilery, surowe skany, data premiery

23/02/2022 14:52

Dragon Ball Super Rozdział 83 Spoilery, surowe skany, data premiery

Sobota, 20 kwietnia 2021 to data premiery Dragon Ball Super Chapter 83. Rozdział 83 DBS jest dostępny bezpłatnie online, a podane tutaj linki prowadzą do oficjalnych i legalnych repozytoriów. Więc jeśli chcesz przeczytać najnowsze trzy rozdziały serii Dragon Ball Super Manga za darmo, powinieneś zawsze korzystać z poniższych stron i usług.

Gdzie mogę znaleźć Dragon Ball Super Rozdział 83?

Viz i wiele innych stron oferuje Dragon Ball Super Chapter 83 za darmo. To są oficjalne i legalne źródła. Darmowe rozdziały ostatnich trzech rozdziałów mangi Dragon Ball Super można znaleźć na następujących stronach internetowych i platformach, więc proszę wesprzyj je, korzystając z tych zasobów.

O Dragon Ball Super

Beerus odzyskuje przytomność po długim okresie nieprzytomności. Przepowiedziany wojownik Super Saiyan God, który w przypadku utraty tożsamości spowoduje zniknięcie Ziemi, jest celem Beerusa i Whisa, jego instruktora i anioła stróża. Vegeta, Gohan, Goten, Trunks i Unborn Pan przekształcają Goku w Super Saiyanina Boga, gdy jest jeszcze w łonie matki. W środku bitwy z Beerusem Goku uwalnia Beerusa i oszczędza mu czas i wysiłek.
Z tego powodu resztki armii Friezy próbują go wskrzesić, zbierając Smocze Kule, podczas gdy Goku i Vegeta trenują z Beerusem i Whisem. Kilka miesięcy po wznowieniu życia i studiów, Frieza wraca na Ziemię, aby zemścić się na Goku i Vegecie.

Mistrzowie Super Saiyan Blue Goku i Vegeta zostają pokonani, pomimo nowej transformacji Golden Frieza. Chociaż Frieza zamierza wysadzić świat w powietrze, Goku będzie mógł go zdemontować, ponieważ Whis ma zdolność cofania czasu. Champa, brat Beerusa i sześcioosobowy bóg zniszczenia, przekonuje Beerusa do zorganizowania rywalizacji między największymi wojownikami świata, z nagrodami za Super Dragon Balls, Dragon Balls z praktycznie niekończącymi się życzeniami. Champa chce wymienić pustkowie z wszechświata 6 na pyszne jedzenie z wszechświata 7. Goku i jego towarzysze biorą udział w konkursie. Goku i Hit zmierzą się w drugiej rundzie zawodów, kończąc turniej.

Pomijanie zasad, aby osobiście zmierzyć się z Hitem, nie działa, więc Goku przegrywa walkę. Po uderzeniu wstrząsa meczem, Universe Seven wygrywa turniej. Beerus ma ukrytą ambicję, by Ziemia została przywrócona pod kontrolę Super Smoczych Kul. W przyszłości Goku spotkał Lorda Zen, Omni-Króla wszystkich planet i zawarli bliską przyjaźń. Goku zapewnia go, że przyprowadzi mu partnera. Kiedy ciało Goku zostaje skradzione, pojawia się nowy przeciwnik o imieniu Goku Black. Przyszłe Trunks Ostatecznie Goku i jego towarzysze zdają sobie sprawę, że Czarny Goku jest w rzeczywistości uczniem Najwyższego Kaia z Dziesiątego Wszechświata o imieniu Zamasu, który używa Super Smoczych Kul w celu uzyskania nieśmiertelności poprzez przejęcie ciał Goku w różnych czasach.

Ostatecznie Zamasu i Zen zostaną wymazane z kosmosu. W przyszłości będzie towarzyszył Goku w przeszłości i zaprzyjaźnił się z Lordem Zen.Pnie z przyszłości odlatują do nowej linii czasu, podczas gdy Whis leci w przeszłość, aby zapobiec pojawieniu się Zamasu. Nieco później odbywa się turniej mocy z wojownikami z ośmiu światów, w tym obecnego Lorda Zen i przyszłego Lorda Zen. Po raz pierwszy organizowana jest ceremonia Lorda Zen, chociaż obaj królowie wyrazili zamiar zakończenia wszechświatów turnieju, nie zostało to jednak potwierdzone. Goku, Vegeta, Gohan, Krillin, Androidy 17 i 18, Piccolo, Tien i Mistrz Roshi dołączyli do sił Frieza, chwilowo odmłodzeni.

W ten sposób mierzą się z Jirenem, jednym z najsilniejszych wojowników w całym Wszechświecie Eleven's Pride. Podczas walki Goku zmienia się w Ultra Instinct, co pozwala mu atakować i uciekać bez zastanowienia. Kończy się, gdy Goku i Frieza pokonują Jirena, pozostawiając Androida 17 jako zwycięzcę. Aby przywrócić utracone wszechświaty, przywołuje życzenie od Super Dragon Balls. jest również wliczony w cenę. W wyniku wysiłków Friezy jego armia jest nieustannie wskrzeszana i regenerowana. Wszyscy wrócili do normalnego życia, ponieważ Goku nie może już używać Ultra Instinct.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up