Dragon Ball Super Rozdział 83 – data premiery

22/02/2022 13:27

Dragon Ball Super Rozdział 83 – data premiery

Data premiery Dragon Ball Super Chapter 83 to sobota, 20 kwietnia 2021. Rozdział 83 DBS można przeczytać na różnych stronach za darmo, a oto oficjalne źródła, które są całkowicie legalne. Ostatnie trzy rozdziały mangi Dragon Ball Super są nadal dostępne do przeczytania, więc zawsze korzystaj z poniższych witryn i platform, co również pomogłoby twórcom mangi.

Dragon Ball Super Rozdział 83 Gdzie czytać?

Dragon Ball Super Chapter 83 można przeczytać na Viz i różnych witrynach za darmo, a oto oficjalne źródła, które są całkowicie legalne. Ostatnie trzy rozdziały serii Dragon Ball Super Manga są nadal dostępne do przeczytania, więc zawsze korzystaj z poniższych witryn i platform, a pomogłoby to również twórcom mangi.

O Dragon Ball Super

Beerus budzi się po dekadach snu. Beerus wraz ze swoim mistrzem i aniołem asystentem, Whisem, poluje na proroczego wojownika Super Saiyan God, który grozi zniszczeniem Ziemi, jeśli zostanie zgubiony. Goku zostaje przekształcony w Super Saiyan God w łonie matki przez Vegetę, Gohana, Goten, Trunks i Unborn Pan.Goku walczy i przegrywa z Beerusem, ale uwalnia go od jego wysiłków i ratuje go.

Dlatego, podczas gdy Goku i Vegeta trenują z Beerusem i Whisem, resztki armii Friezy zbierają Smocze Kule, aby zregenerować Friezę. Frieza wraca na Ziemię kilka miesięcy po powrocie do życia i edukacji, aby zemścić się na Goku i Vegecie.

Pomimo nowej transformacji Golden Frieza, Goku i Vegeta zostają pokonani, po opanowaniu transformacji Super Saiyan Blue. Mimo to Frieza popełnia samobójstwo, wysadzając ziemię w powietrze, ale Goku jest w stanie pokonać Friezę dzięki zdolności Whisa do cofania czasu.

Champa, brat Beerusa i sześcioosobowy bóg zniszczenia, przekonuje Beerusa do zorganizowania turnieju pomiędzy najlepszymi wojownikami świata, z nagrodą Super Dragon Balls, Dragon Balls z niemal nieograniczonymi życzeniami. Champa pragnie wymienić jałową Ziemię z Wszechświata 6 na kuchnię z Wszechświata 7. Goku i jego przyjaciele biorą udział w turnieju. Turniej kończy się drugim spotkaniem Goku z Hitem.

Goku przegrywa mecz po nieudanej próbie złamania zasad, aby stawić czoła Hitowi. Turniej kończy się zwycięstwem Siódmego Świata po przerwaniu meczu przez Hit. Beerus potajemnie pragnie, aby Ziemia z Universe Six powróciła do Super Dragon Balls.

Później Goku spotyka Lorda Zen, Omni-Króla Wszystkich Światów i zostają przyjaciółmi. Goku obiecuje, że przyprowadzi mu przyjaciela. Później pojawia się Czarny Goku, nowy wróg, który ukradł ciało Goku. Future Trunks Goku i jego przyjaciele w końcu odkrywają, że Black Goku jest uczniem Najwyższego Kaia z Universe Ten, Zamasu, który używał Super Dragon Balls jako części swojego planu osiągnięcia nieśmiertelności poprzez kradzież ciał Goku z różnych epok.

Zamasu, wraz z Przyszłym Lordem Zen, wyginą z wszechświata. Będzie towarzyszył Goku do obecnej osi czasu i zaprzyjaźnił się z Lordem Zen.Whis podróżuje do przyszłości, aby zapobiec pojawieniu się Zamasu, a Future Trunks odchodzi do nowej osi czasu.

Następnie obecny Lord Zen i przyszły Lord Zen organizują turniej siły z wojownikami z 8 z 12 wszechświatów. Lord Zen jako pierwszy na świecie organizuje ten turniej. Jednak obaj królowie deklarują, że wszechświaty turniejowe zostaną zniszczone. Do Frieza, który został tymczasowo wskrzeszony, dołączają Goku, Vegeta, Gohan, Krillin, Android 17, Android 18, Piccolo, Tien i Master Roshi.

Zmierzą się z wielkimi wojownikami z innych wszechświatów, takimi jak Jiren z Universe Eleven's Pride. Podczas walki Goku zyskuje nową formę znaną jako Ultra Instinct, która pozwala mu podświadomie atakować i uciekać. Wydarzenie kończy się, gdy Jiren zostaje pokonany przez Goku i Friezę, pozostawiając Androida 17 jako zwycięzcę. Użyj życzenia z Super Dragon Balls, aby przywrócić wymazane wszechświaty. To również występuje. Dzięki jego wysiłkom armia Friezy nieustannie odradza się i odbudowuje. Gdy Goku nie mógł ponownie użyć Ultra Instinct, on i jego przyjaciele powrócili do normalnego życia.

Powiązane posty

Go up