Spoilery na temat rozdziału 74 „Dragon Ball Super”, data premiery: kolej Vegety na walkę ze zbożami

3 lata ago

Granolah przysiągł zabić wszystkich Saiyan do ostatniego i jest gotowy zmierzyć się z Vegetą w rozdziale 74 "Dragon Ball Super". Vegeta jest podekscytowany walką z tym potężnym zbożem.

Ostatnia strona rozdziału 73 "Dragon Ball Super" zapowiada walkę między Granolah i Vegetą, podczas gdy Goku dochodzi do siebie po walce ze Zbożem.

Po zmasowanym ataku na Goku, Granolah jest gotów go wykończyć, ale Vegeta ogłasza, że ​​jest jego nowym przeciwnikiem.

W poprzednim rozdziale Goku i Granolah kontynuują walkę. Granolah rzuca potężne promienie w Goku, któremu udaje się ich wszystkich uniknąć.

Później przenoszą swoją walkę do lasu. Po intensywnej walce, która obejmuje zniszczenie kilku drzew, Granolah odkrywa, że ​​zmienił się przepływ krwi i ruchy komórek przeciwnika.

Zastanawia się, czy Goku aktywował swoją technikę ucieczki. Granolah mówi Goku, że wie wszystko o tej technice i że powinien znaleźć coś lepszego.

Goku ostrzega go, że Ultra Blue Instinct Plus to prawdziwa okazja i że nie będzie mu łatwo się temu przeciwstawić. Wzmacnia się i przygotowuje do ataku, ale Granolah natychmiast posyła mu błyskawicę. Saiyan ledwo go unika, podczas gdy Zboże kontynuuje ataki.

Goku podchodzi do Granolaha i znajduje lukę. Jego rdzeń pozostaje otwarty i Goku atakuje go Kamehameha.

Po ataku zarówno Granolah, jak i Goku wydają się ranni. Granolah mówi Goku, że jego ataki i techniki unikania są bezużyteczne w przypadku jego prawego oka, które może zablokować punkty życiowe przeciwnika w dowolnym momencie.

Granolah ostrzega Goku, że nie ma szans i musi się poddać. Goku przyznaje, że Ultra Instinct nie ma słabych stron i musi to wynikać z jego braku treningu.

Dodaje, że nadal nie jest przyzwyczajony do Ultra Instinct jako Super Saiyan, co czyni go wrażliwym. W trakcie rozdziału Vegeta i Goku dowiadują się, dlaczego Granolah jest zdeterminowany, by zabić Saiyan. Dowiadują się również, jak Macki i Oil zwabili ich w tę pułapkę.

Premiera rozdziału 74 Dragon Ball Super

Premiera rozdziału 74 „Dragon Ball Super” zaplanowana jest na 20 lipca. Rozdział będzie dostępny w Manga Plus i Viz.

Powiązane posty

Go up