Dragon Ball Super Rozdział 81 – data premiery, spoiler

21/01/2022 20:55

Dragon Ball Super Rozdział 81 – data premiery

Data premiery Dragon Ball Super Chapter 81 to sobota, 20 lutego 2021. DBS Chapter 81 można przeczytać na różnych stronach za darmo, a oto oficjalne źródła, które są całkowicie legalne. Ostatnie trzy rozdziały serii Dragon Ball Super Manga są nadal dostępne do przeczytania, więc zawsze należy korzystać z poniższych witryn i platform, co również pomogłoby twórcom mangi.

Dragon Ball Super Rozdział 81 Gdzie to przeczytać?

Dragon Ball Super Chapter 81 można przeczytać na Viz i różnych witrynach za darmo, a oto oficjalne źródła, które są całkowicie legalne. Ostatnie trzy rozdziały serii Dragon Ball Super Manga są zawsze dostępne za darmo, więc zawsze korzystaj z poniższych witryn i platform, a to również pomogłoby twórcom mangi.

O Dragon Ball Super

Beerus budzi się po dekadach snu. Beerus wraz ze swoim mistrzem i aniołem asystentem, Whisem, poluje na proroczego wojownika Super Saiyan God, który grozi zniszczeniem Ziemi, jeśli zostanie zgubiony. Goku zostaje przekształcony w Super Saiyan God w łonie matki przez Vegetę, Gohana, Goten, Trunks i Unborn Pan.Goku walczy i przegrywa z Beerusem, ale uwalnia go od jego wysiłków i ratuje go.

Dlatego podczas gdy Goku i Vegeta trenują z Beerusem i Whisem, resztki armii Friezy zbierają Smocze Kule, aby zregenerować Friezę. Frieza wraca na Ziemię kilka miesięcy po powrocie do życia i edukacji, aby zemścić się na Goku i Vegecie. Pomimo nowej transformacji Golden Frieza, Goku i Vegeta zostają pokonani, po opanowaniu transformacji Super Saiyan Blue. Mimo to Frieza popełnia samobójstwo, wysadzając ziemię w powietrze, ale Goku jest w stanie wyciągnąć Friezę dzięki zdolności Whisa do cofania czasu.

Champa, brat Beerusa i Sześcioosobowego Boga Zniszczenia, przekonuje Beerusa do zorganizowania turnieju pomiędzy najlepszymi wojownikami świata, z nagrodą Super Dragon Balls, Dragon Balls z niemal nieograniczonymi życzeniami. Champa pragnie wymienić jałową Ziemię z Wszechświata 6 na kuchnię z Wszechświata 7. Goku i jego przyjaciele biorą udział w turnieju. Turniej kończy się drugim spotkaniem Goku z Hitem. Goku przegrywa mecz po nieudanej próbie złamania zasad, aby stawić czoła Hitowi. Turniej kończy się zwycięstwem Siódmego Świata po przerwaniu meczu przez Hit. Beerus potajemnie pragnie, aby Ziemia z Universe Six powróciła do Super Dragon Balls.

Później Goku spotyka Lorda Zen, Omni-Króla Wszystkich Światów i zostają przyjaciółmi. Goku obiecuje, że przyprowadzi mu przyjaciela. Później pojawia się Czarny Goku, nowy wróg, który ukradł ciało Goku. Przyszły Trunks Goku i jego przyjaciele w końcu dowiadują się, że Black Goku jest uczniem Najwyższego Kaia z Universe Ten, Zamasu, który używał Super Dragon Balls w ramach swojego planu osiągnięcia nieśmiertelności poprzez kradzież ciał Goku z różnych epok. Zamasu, wraz z Przyszłym Lordem Zen, wyginą z wszechświata. Będzie towarzyszył Goku do obecnej osi czasu i zaprzyjaźnił się z Lordem Zenem.Whis podróżuje do przyszłości, aby zapobiec wniebowstąpieniu Zamasu, a pnie z przyszłości odchodzą na nową oś czasu.

Później Lord Zen teraźniejszości i Lord Zen przyszłości organizują turniej siły z wojownikami z 8 z 12 wszechświatów. Lord Zen jako pierwszy na świecie organizuje taki turniej. Jednak obaj królowie deklarują, że wszechświaty turniejowe zostaną zniszczone. Do Frieza, który został tymczasowo wskrzeszony, dołączają Goku, Vegeta, Gohan, Krillin, Android 17, Android 18, Piccolo, Tien i Master Roshi. Zmierzą się z wielkimi wojownikami z innych wszechświatów, takimi jak Jiren z Universe Eleven's Pride. Podczas walki Goku zyskuje nową formę zwaną Ultra Instinct, która pozwala mu podświadomie atakować i uciekać. Wydarzenie kończy się, gdy Jiren zostaje pokonany przez Goku i Friezę, pozostawiając Androida 17 jako zwycięzcę. Użyj życzenia z Super Dragon Balls, aby przywrócić wymazane wszechświaty. To również występuje. Dzięki jego wysiłkom armia Friezy nieustannie odradza się i odbudowuje. Gdy Goku nie mógł ponownie użyć Ultra Instinct, on i jego przyjaciele powrócili do normalnego życia.

Powiązane posty

Go up