Dragon Ball Super Chapter 75 ujawnia boga Chi Vegety i datę premiery

21/07/2021 08:58

Saiyanie z Ziemi kontynuują bitwę na innej planecie. Dwóch Saiyan zostało oszukanych przez Heeterów, którzy zmusili ich do walki z Granolah. Granolah był przekonany, że Saiyanie są poplecznikami Friezy. Dragon Ball Super rozpoczął epicką walkę pomiędzy Saiyanami a jednym z członków Plemienia Snajperów. Zobaczmy, jak toczy się bitwa w ostatnim rozdziale Dragon Ball Super. Tytuł rozdziału to „Vegeta vs Granolah”. Rozdział rozpoczyna się od kosmitów uciekających z planety Cereal po usłyszeniu eksplozji. Zdają sobie sprawę, że jeśli nie uciekną, zostaną zmiecione wraz z planetą.

Obcy podróżują dużą liczbą statków kosmicznych, aby żyć na innej planecie. Saiyan Prince Vegeta interweniuje po tym, jak Granolah oszukał Kakarrota. Vegeta komentuje, że techniki takie jak fuzja i klony nie zadziałają na niego. Granolah odpowiada, że ​​wypuścił klona, ​​aby uratować swoje siły, ponieważ jego celem jest pokonanie przywódcy Saiyan Freeza. Vegeta nie może uwierzyć, że Granolah nadal wierzy, że on i Kakarrot pracują dla Freezy. Książę Saiyan ujawnia, że ​​opuścił armię Friezy w przeszłości i dołączył do Saiyan na Ziemi.

Freeza jest jednym z wrogów Saiyan, a Granolah śmieje się, myśląc, że Vegeta go oszukuje. Granolah komentuje, że Saiyanie byli żałośni odkąd Vegeta zdradził ich przywódcę, aby błagać o życie. Zastanawia się, czy ci dwaj Saiyanie dobrze sobie radzą, aby się ratować, ponieważ inni Saiyanie są powiązani ze złoczyńcami. Vegeta mówi Granolahowi, by wierzył we wszystko, co chce, i że był dzieckiem, kiedy Saiyanie zaatakowali planetę Zboża. Vegeta mówi, że rzeczy z przeszłości nie mają nic wspólnego z Saiyanami przyszłości. Granolah odpowiada, że ​​zemści się na wszystkich Saiyanach.

Dragon Ball Super Rozdział 74 Podsumowanie

Vegeta mówi Granolahowi, że nie będzie się powstrzymywał i przemienia się w Super Saiyanina. Książę Saiyan zwiększa swoje moce i postanawia pokazać Granolahowi „Moce Zniszczenia”. Granolah unika wszystkich ataków i pojawia się za Vegetą. Granolah komentuje, że mocy Vegety brakuje ilości i pokazuje różnicę między nim a Vegetą. Vegeta zadaje potężne ciosy w ciało i zaczyna krwawić. Jest w szoku, gdy Granola unika jego super ciosu. Granolah uważa, że ​​Vegeta to łatwa wygrana, ale wycofuje się i zadaje cios, który rani Granolaha.

Vegeta zmienia taktykę, a Granolah wystrzeliwuje strzałę jako popisowe trafienie, którego Vegeta uniknął za pomocą teleportacji. Vegeta mówi Granolahowi, by pokazał mu prawdziwą walkę, a Granolah przybija Vegetę zawaloną górą. Tymczasem Goku budzi się i zastanawia się, gdzie jest Granolah. Vegeta głośniej woła Granolaha seniora, ale Granola znika. Goku spogląda w niebo i odkrywa, że ​​Granolah i Vegeta wymieniają błyskawice. Jest zaskoczony, że do walki przyłączył się Vegeta.

Bóg zniszczenia: Bóg Chi

Granolah zdaje sobie sprawę, że Vegeta powstrzymuje walkę i mówi mu, że jego sztuczki nie zadziałają. Vegeta kontynuuje swoje plany zaatakowania Granolah i jednocześnie teleportuje się. Granolah mówi Vegecie, że wahanie jest bezużyteczne. Goku uświadamia sobie, że Vegeta nie walczy jak Vegeta, którego kiedyś znał. Vegeta odpręża się, przyjmując każde uderzenie na raz, czytając ruch Granolaha. Gdyby walka miała miejsce w przeszłości, Vegeta chciałby ją szybko zakończyć w gniewie.

Granola wciąż traci swój cel i wysadza w powietrze budynek, który kocha. Jest wściekły, bo Vegeta się z nim bawi i walczy tak, jak oni trenują. Vegeta ujawnia, że ​​Granola jest niedoświadczona w walce i nie może wytrzymać jej mocy. Vegeta zaczyna drwić z Granolaha i pyta go, co robił, odkąd zdobył tę moc. Granolah powinien był szkolić się, aby się zreformować, ponieważ moce, które dzierży, są poza jego ciałem. Granolah zadaje potężny cios i każe Vegecie zaakceptować porażkę.

Vegeta odpowiada, że ​​Granolah może być najsilniejszym wojownikiem we wszechświecie, ale nie przegra z nim. Obaj wymieniają słowa podczas walki, a Vegeta przypomina Granolahowi, że jego siła wzrosła w środku bitwy i że stał się lepszym wojownikiem. Granolah uderza Vegetę i traci formę Super Saiyanina, ale odzyskuje siły. Goku uświadamia sobie, że Chi Vegety się zmieniło i że jest jak Chi Boga. Vegeta odmienia się i przybiera nowy wygląd. Ujawnia, że ​​Bóg Zniszczenia nauczył go mocy pochodzącej wyłącznie z instynktu.

Data premiery rozdziału 75 Dragon Ball Super

Data premiery Dragon Ball Super Chapter 75 to 18 sierpnia 2021 roku. Dragon Ball Super jest dostępny w VIZ Media i mandze Shueishy raz w miesiącu.

Powiązane posty

Go up