Data premiery Dragon Ball Super Chapter 74, spoilery: czy Goku może opanować Ultra Instinct?

22/06/2021 05:50

Dragon Ball Super Chapter 74 ma ukazać się w następnym dniu, przewiń w dół, aby uzyskać więcej informacji na temat daty premiery Dragon Ball Super Chapter 74, spoilerów, surowych skanów, podsumowania rozdziału 73 i wszystkiego, co wiemy do tej pory.

Dragon Ball Super to japońska seria manga i anime, będąca kontynuacją autentycznej mangi Dragon Ball, z normalną fabułą, której twórcą jest twórca serii Akira Toriyama. Manga jest ilustrowana przez Toyotarou, z fabułą i edycją przez Toriyamę, aw czerwcu 2015 roku rozpoczęła się serializacja w magazynie shōnen manga Shueishy V Jump.

Dragon Ball Super to japońska seria manga i anime, która służy jako kontynuacja autentycznej mangi Dragon Ball, z normalną fabułą, napisaną przez twórcę serii Akira Toriyama.

Serial animowany został wyprodukowany przy pomocy Toei Animation, z osobistymi odcinkami napisanymi przez wyjątkowych pisarzy i emitowanymi w Fuji TV od lipca 2015 do marca 2018 roku. Film kinowy zatytułowany Dragon Ball Super: Broly miał premierę w grudniu 2018 roku. Kolekcja jest kroniką przygód Goku w pewnym momencie dziesięciu lat po klęsce Majin Buu. Po opowiedzeniu odcinków filmów Bitwa bogów (2013) i Zmartwychwstanie „F” (2015), w których Goku nabywa boskie moce, musi przeanalizować użycie tych nowych mocy pod rządami bogów swojego wszechświata.

Data wydania Rozdziału 74 Dragon Ball Super:

Data premiery Dragon Ball Super Chapter Seventy-Four została ustalona na 20 lipca 2021, według renomowanych źródeł mangi. Nowy rozdział serii DBS ukazuje się 20 dnia każdego miesiąca, podobnie jak kolejne miesiące. Fani mogą legalnie przejrzeć Dragon Ball Super Chapter Seventy-four online za darmo z następujących źródeł.

Najważniejsze informacje o Dragon Ball Super Rozdział 73:

Po dwóch szczególnie brutalnych trafieniach i zniszczeniu lasu Goku i Granolah robią sobie przerwę. Płatki pokazują, że do tej pory nie był w stanie zablokować żadnego z kompleksowych czynników Goku, ponieważ Ultra Instinct zmieszany z Super Saiyan Blue czyni go całkiem biegłym w unikaniu.

Spoilery do Dragon Ball Super Rozdział 74:

Spoilery do Dragon Ball Super Chapter 74 zostaną wydane jako szkice mangi, które ukażą się na około tydzień przed datą premiery. Szkice mangi są zazwyczaj publikowane między 10 a 14 października i ukażą się również w przyszłym miesiącu. Tytuły Dragon Ball Super Chapter Seventy-Four, precyzyjne i inne drobnym drukiem zostaną zaktualizowane, gdy tylko przecieki mangi zostaną przetestowane i przetłumaczone na język angielski.

Surowe skany Dragon Ball Super Chapter 74 zostaną wydane 1-2 dni przed szacowną datą premiery, ale lepiej byłoby poczekać na wersję singlową.

Przeczytaj Dragon Ball Super online:

Nie zalecamy czytania mangi na fałszywej platformie lub fałszywej stronie internetowej. Możesz zobaczyć Dragon Ball Super na Viz.

Dragon Ball Super Postacie:

  • Christopher Sabat: Vegeta
  • Goku: Sean Schemmel
  • Masako Nozawa: Gohan, Gogeta, Goten
  • Jason Douglas: Beerus
  • Ryō Horikawa: Vegeta
  • Cieśnina Sonny'ego: Krillin
  • Ian Sinclair: Whis
  • Toshio Furukawa: Piccolo
  • Takeshi Kusao: kufry
  • Naoki Tatsuta: Magetta, Narrator

Powiązane posty

Go up