Dragon Ball Super Rozdział 74 Spoilery, data i godzina premiery: Rozpoczyna się walka Vegeta vs Granolah!

25/06/2021 11:19

Shueisha i Viz Media raz w miesiącu publikują rozdziały mangi Akira Toriyama i Toyotarou Dragon Ball Super, a po premierze Rozdziału 73 w czerwcu 2021 roku fani chcą dowiedzieć się, jak potoczy się kolejny rozdział. Niedobitek.

Saga Granolah the Survivor to historia napędzana zemstą Granolaha, jedynego ocalałego z rasy Cerealian, którego zadaniem jest zabicie Friezy, aby pomścić zagładę jego rasy. W rozdziale 73 byliśmy świadkami intensywnej walki między Goku i Granolah, ale w następnym rozdziale jest kolej Vegety, by pokazać Ocalałemu z Samotnego Zboża, że ​​Saiyanie mają wszystko, czego potrzeba, by pokonać najsilniejszego Wojownika we wszechświecie.

Aby poznać daty i godziny wydania, spoilery i spekulacje, czytaj dalej i pamiętaj, aby dodać tę stronę do zakładek, ponieważ zaktualizujemy ją, gdy pojawi się więcej szczegółów na temat Rozdziału 74.

Jakie spoilery zostały ujawnione w Dragon Ball Super Chapter 74?

W chwili pisania tego tekstu Shueisha nie ujawniła zapowiedzi Dragon Ball Super Chapter 74, ale z tego, co widzieliśmy w ostatnim rozdziale, wygląda na to, że w końcu zobaczymy Vegetę walczącą z Granolah.

Gdy Goku zostaje zestrzelony przy użyciu tajnej techniki Granolaha, Vegeta wkracza do walki ze zbożowym wojownikiem. Książę Saiyan ujawnia swoją dziką stronę i mówi Granolahowi, że „plemię, które ma umrzeć, to plemię zboża”.

Rozdział 74 prawdopodobnie będzie kolejnym pełnym akcji rozdziałem prezentującym moce Vegety i Granolaha. Vegeta prawdopodobnie nadal będzie żartował z Granolah i moglibyśmy dowiedzieć się więcej o przeszłości Granolaha. Być może Granolah będzie tak wściekły, że uwolni jeszcze więcej mocy przeciwko księciu Saiyan, który prawdopodobnie pokaże również ukryte moce, które odblokował po treningu z Beerusem.

Wiedząc, jak seria shonen przedłuża walkę, jest mało prawdopodobne, że zobaczymy, jak Granolah został pokonany, ale jeśli Vegeta spróbuje go wykończyć, prawdopodobnie Goku wkroczy, by uratować Granolaha, gdy zda sobie sprawę, że w rzeczywistości nie jest zły. Ciekawie byłoby też zobaczyć Freezę w tym wątku, ale wątpię, czy stanie się to w następnym rozdziale.

Możesz dodać tę stronę do zakładek, jeśli chcesz zobaczyć najnowsze aktualizacje, gdy pojawi się rozdział mangi.

Kiedy ukaże się Dragon Ball Super Chapter 74?

Premiera Dragon Ball Super Chapter 74 jest zaplanowana na wtorek, 20 lipca 2021 r

Premiera Dragon Ball Super Chapter 73 jest zaplanowana na niedzielę 20 czerwca o północy JST.

Jeśli ta data wydania jest poprawna, angielskie tłumaczenia Dragon Ball Super Chapter 74 powinny pojawić się online w następujących godzinach, ale pamiętaj, że mogły zostać wydane kilka godzin wcześniej:

Czas pacyficzny: 9:00 we wtorek 20 czerwca.

Czasu Centralnego: 11:00 od wtorku 20 czerwca

Czas wschodni: wtorek, 20 czerwca w południe

Czas brytyjski: 17:00 we wtorek 20 czerwca

Gdzie mogę przeczytać Dragon Ball Super Rozdział 74?

Fani mogą przeczytać najnowszy rozdział Dragon Ball Super na temat tygodniowego Shonen Jump Shueishy w Japonii, ale jeśli chcesz przetłumaczyć na angielski, możesz go przeczytać na Viz Media.

Powiązane posty

Go up