Demon Slayer Sezon 3 Odcinek 12 Data premiery i gdzie oglądać

2 lata ago

Demon Slayer Sezon 3 Odcinek 12 Data premiery i gdzie oglądać?

Demon Slayer to bez wątpienia jedna z najbardziej znanych serii. Nie zapominajmy, że Demon Slayer to bez wątpienia Anime roku (2021). Demon Slayer lub Kimetsu No Yaiba to dość seria, jak wszyscy wiemy. Nie ma znaczenia, czy mówimy o historii czy animacji. Nagroda za Międzynarodową Animację Roku trafiła również do Demon Slayer. Wszystkie te nagrody to tylko sposób na wyrażenie tego, jak bardzo ludzie kochają tę serię anime. Fani uwielbiają tę serię i są tak samo ciekawi jak my, czy pojawi się Kimetsu no Yaiba aka Demon Slayer sezon 3, odcinek 12.

W poprzednim odcinku widzieliśmy, że w końcu nasi mali łowcy demonów, z pomocą Dźwięku Hashiry, zdołali pokonać górny księżyc 6. Nie tylko to, ale poprzedni odcinek ujawnił również, że sztuka demonów Nezuko Blood daje jej zdolność do zdobywania regenerować i leczyć także innych. Możemy więc powiedzieć, że ratuje wszystkich, w tym Inosuke i Tengen Uzui.

Demon Slayer Sezon 3 Odcinek 12

W drugiej części zobaczyliśmy historię Dakiego i Gyutaro. Okazuje się, że urodził się z pewną chorobą. I z powodu tej choroby ludzie go nienawidzą. Ale kiedy urodziła się jego siostra, była jedyną, która naprawdę troszczyła się o niego i kochała go. To go dotyka i daje powód, by żyć i chronić swoją siostrę. Ale potem zrobiło się naprawdę ciemno i dlatego oboje stali się diabłami. To Doma, drugi najwyższy rangą, zamienił ich w demona.

Data wydania

Z uzyskanych przez nas szczegółów wynika, że ​​nie będzie kolejnego odcinka serialu. Krótko mówiąc, nie będzie 12 odcinka sezonu Demon Slayer. Poprzedni odcinek był ostatnim odcinkiem serii Entertainment District.

Gdzie oficjalnie obejrzeć odcinek KNY?

Możesz oglądać Demon Slayer Anime legalnie na platformach streamingowych anime, takich jak Netflix, Crunchyroll, Hulu. Wspomniane strony internetowe udostępniają angielskie wersje anime z dubbingiem i napisami, a także wspierają twórców. NETFLIX, CRUNCHYROLL, HULU

O Zabójcy Demonów

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba to japońska manga autorstwa Koyoharu Gotouge. 26-odcinkowa adaptacja telewizyjnego serialu anime wyprodukowana przez Ufotable emitowana w Japonii od kwietnia do września 2019 roku. Sequel filmu, Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba the Movie: Mugen Train, został otwarty w październiku 2020 roku. dochodowy japoński film wszechczasów Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba to japońska manga napisana i zilustrowana przez Koyoharu Gotouge. Śledzi nastolatka Tanjiro Kamado, który stara się zostać pogromcą demonów po tym, jak jego rodzina zostaje zmasakrowana, a jego młodsza siostra Nezuko staje się demonem.

Powiązane posty

Go up