Demon Slayer sezon 2: data premiery, zwiastun, gdzie oglądać, Kimetsu no Yaiba sezon 2 online

04/10/2021 18:13

Demon Slayer sezon 2: data premiery, zwiastun, gdzie oglądać, Kimetsu no Yaiba sezon 2 online

Kimetsu no Yaiba: Sezon 2 Demon Slayer zostanie wydany w nadchodzących miesiącach. Popularny serial animowany shonen oparty na mandze Koyoharu Gotouge powróci z nowymi odcinkami po sukcesie Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba the Movie: Mugen Train.

Manga Gotouge stała się serialem animowanym w 2019 roku z pierwszym sezonem składającym się z 26 odcinków. Po Tanjiro, nastolatku, który chce nawrócić się po tym, jak jego rodzina zostaje zmasakrowana, a jego siostra Nezuko zostaje zamieniona w potwora, historia rozgrywa się w fikcyjnym japońskim mieście.

Ufotable, studio odpowiedzialne za adaptację anime Demon Slayer, niespodziewanie udostępniło wiele informacji na temat nadchodzącego sezonu. Został już wydany nowy zwiastun zapowiadający nowe postacie, specjalne umiejętności i nowych groźnych wrogów. Sezon 2 prawdopodobnie będzie kontynuował konflikt, który rozpoczął się w filmie Pociąg Mugen.

Data premiery sezonu 2 Demon Slayer

Sezon 2 Demon Slayer rozpocznie się filmowaniem remake'u arkady Mugen Train, która będzie tematem nowych odcinków, 10 października, zgodnie z oświadczeniem wydanym przez Ufotable 25 września. Wszystkie siedem nowych odcinków będzie zawierało materiał filmowy, którego nie widzieliśmy w filmie Zabójca demonów: Pociąg Mugen, ale jeśli zdecydujesz się poczekać na fabułę Entertainment District, zostanie on wydany 5 grudnia.

Przez kilka następnych tygodni, w każdą niedzielę o 23:15 JST w japońskiej telewizji będzie emitowany godzinny program poświęcony Dzielnicy Rozrywki. Odcinki anime były tradycyjnie wydawane przez cały rok, w wielu oknach. Wiosna, jesień i zima to najlepszy czas na powrót popularnych seriali.

Oficjalna strona anime Demon Slayer potwierdziła w poniedziałek, 6 września, że ​​nadchodzący serial animowany District Arc zostanie wyemitowany na Fuji TV na dwóch kursach (kwartał roku) tej jesieni i zimy. We wrześniu Fuji TV skompiluje pięć specjalnych pokazów pierwszego sezonu z nigdy wcześniej nie widzianymi obrazami. Odcinki Asakusa, Tsuzumi Mansion, Mt. Natagumo i The Hashira Meeting / Butterfly Mansion będą emitowane między 11 a 23 września, a następnie 11 i 12 września The Sibling's Bond.

Zwiastun sezonu 2 Zabójcy demonów

https://www.youtube.com/watch?v=XBjuVeRx28c

Pierwszy zwiastun sezonu 2 Demon Slayer został wydany przez Ufotable i Aniplex USA. Pokazuje wizytę Korpusu Zabójców Demonów w strefie rozrywki Yoshiwara. Z Tengen Uzui, Hashira dźwięku, możemy oczekiwać, że dołączy do tria Tanjiro, Inosuke i Zenitsu, w taki sam sposób, w jaki zrobił to Rengoku, gdy byli w pociągu Mugen.

Gdzie mogę oglądać Demon Slayer S2?

Sezon 2 Demon Slayer będzie dostępny na Funimation i Crunchyroll w 2021 roku. Po premierze w Japonii, wersje nowych odcinków z angielskimi napisami zostaną prawdopodobnie wydane w serwisach streamingowych. Według komunikatu prasowego Funimation, anglojęzyczni widzowie będą mogli oglądać Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba S2 w 2021 roku na Funimation. Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania, Australia, Nowa Zelandia i Irlandia będą mogły oglądać nowe odcinki online.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up