Demon Slayer 3 Odcinek 10 Data premiery, tytuł i gdzie oglądać

04/02/2022 13:41

Demon Slayer 3 Odcinek 10 Data premiery, tytuł i gdzie oglądać?

Hej, w tym poście opowiemy o najbardziej niesamowitej serii anime znanej jako Demon Slayer. W tym poście zawarliśmy szczegółowe informacje na temat kolejnego odcinka serii, czyli odcinka 10. sezonu Demon Slayer. Zawarliśmy szczegóły, takie jak data premiery i miejsce, w którym można go obejrzeć.

Nie wspominając już o tym, że Demon Slayer jest bez wątpienia anime roku (2021). Jak wszyscy wiemy, Demon Slayer, czyli Kimetsu No Yaiba, to kompletna seria. Nie ma znaczenia, czy mówimy o akcji na żywo, czy animowanej historii. Demon Slayer zdobył także tytuł Światowej Animacji Roku. Wszystkie te wyróżnienia są tylko sposobem na pokazanie ludziom, jak bardzo doceniają ten serial anime. Po krótkiej przerwie spowodowanej pociągiem Mugen, seria powraca z nowym sezonem, a fani z niecierpliwością czekają na 10. sezon Demon Slayer.

Kiedy jest data premiery odcinka 10 sezonu Kimestu No Yaiba?

Zgodnie z uzyskanymi przez nas danymi, na razie nie ma opóźnień w harmonogramie. Oznacza to, że zgodnie z harmonogramem będziemy mogli oglądać odcinek 10. sezonu Demon Slayer. Zgodnie z harmonogramem, odcinek 10 sezonu 3 Demon Slayer ukaże się 6 lutego, a terminy są następujące: – Japonia – 23:15, 6 lutego.

Japonia – 23:15, 6 lutego 2022
Indie – 19:45, 6 lutego 2022
Kanada – 9:15, 6 lutego 2022
Wielka Brytania: 15:15, 6 lutego 2022
Europa – 16:15, 6 lutego 2022

Jaki jest tytuł 10 odcinka sezonu 3 Demon Slayer?

Zgodnie z uzyskanymi przez nas szczegółami tytuł nadchodzącego odcinka 10 sezonu 3 sezonu KNY to „Zettai Akiamenai”.

Gdzie oficjalnie obejrzeć 10 odcinek 10 sezonu KNY?

Możesz oglądać Demon Slayer Anime legalnie na platformach streamingowych anime, takich jak Netflix, Crunchyroll, Hulu. Wspomniane strony internetowe udostępniają angielskie wersje anime z dubbingiem i napisami, a także wspierają twórców.

O Zabójcy Demonów

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba to japońska manga autorstwa Koyoharu Gotouge. 26-odcinkowa adaptacja telewizyjnego serialu anime wyprodukowana przez Ufotable emitowana w Japonii od kwietnia do września 2019 r. Sequel filmu, Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba the Movie: Mugen Train, został otwarty w październiku 2020 r. i stał się filmem anime i najwyższym dochodowy japoński film wszechczasów Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba to japońska manga napisana i zilustrowana przez Koyoharu Gotouge. Śledzi nastolatka Tanjiro Kamado, który stara się zostać pogromcą demonów po tym, jak jego rodzina zostaje zmasakrowana, a jego młodsza siostra Nezuko staje się demonem.

Powiązane posty

Go up