Gdzie oglądać sezon 2 Demon Slayer? na Netflix, Hulu czy Crunchyroll?

11/12/2021 08:04

Gdzie oglądać Demon Slayer: Sezon 2?  na Netflix, Hulu czy Crunchyroll?

Gdzie oglądać sezon 2 Demon Slayer? na Netflix, Hulu czy Crunchyroll? Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba ”, oparty na przebojowej serii mangi Koyoharu Gotouge, to przygodowe anime fantasy, które opowiada historię zemsty, odkrywania siebie i przyjaźni. Fabuła obraca się wokół Tanjirou Kamado, młodego pracownika, który wspiera rodzinę po nagłej śmierci ojca. Niestety, z powodu braku powrotu do domu na czas, jego rodzina zostaje bezlitośnie wymordowana, a jedyna ocalała, jego siostra Nezuko, zostaje zamieniona w potwora.

Tanjirou, który jest miły i wyrozumiały, nie może wybaczyć sprawcy wielu morderstw i przysięga zemstę oraz przemienia Nezuko w ludzką istotę. Powstały dramat ma fanów na całym świecie i jest obecnie w drugim sezonie. Jesteś we właściwym miejscu, jeśli chcesz zobaczyć wątek Dzielnicy Rozrywkowej Pogromcy Demonów w 2. sezonie. Wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz tutaj.

Jak oglądać sezon 2 Demon Slayer za darmo?

Crunchyroll, Wakanim i Funimation oferują 14-dniowy bezpłatny okres próbny, podczas gdy Hulu i VRV oferują nowym członkom 30-dniowy okres próbny. Jeśli więc chcesz obejrzeć wydarzenie za darmo, możesz skorzystać z dowolnej z wyżej wymienionych ofert. Zalecamy jednak, aby nasi czytelnicy zawsze płacili za treści, które chcą konsumować online.

Czy odcinek 2 sezonu rozrywkowego Demon Slayera jest transmitowany na Crunchyroll?

Subskrybenci Crunchyroll, którzy nie mogą się doczekać drugiego sezonu „Pogromca demonów: Kimetsu no Yaiba” serii Entertainment District, mogą się cieszyć. Serial jest dostępny do streamowania na stronie, a najnowsze odcinki można znaleźć tutaj.

Czy „Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba” sezon 2 jest wyświetlany na Netflix?

Obecna kolekcja Netflixa nie obejmuje anime dark fantasy. Ci, którzy chcą oglądać serial, powinni poszukać go na innych platformach.

Czy seria Arc Demon Slayer Sezon 2 Entertainment District będzie emitowana na Hulu?

Dzielnica rozrywki z drugiego sezonu serialu „Pogromca demonów: Kimetsu no Yaiba” jest już dostępna do oglądania na Hulu. Jeśli masz subskrypcję platformy, możesz oglądać wszystkie odcinki z oryginalnymi japońskimi napisami audio i angielskimi, przechodząc tutaj.

Gdzie oglądać sezon 2 Demon Slayer Entertainment District online?

Oprócz Crunchyroll, na VRV dostępne jest anime przygodowe z gatunku dark fantasy. W Funimation można również zobaczyć łuk dzielnicy rozrywkowej z tego popularnego serialu. Skandynawscy fani mogą oglądać drugi sezon „Pogromcy demonów: Kimetsu no Yaiba” na Wakanim. W niektórych częściach Azji serial będzie prawdopodobnie dostępny w Bilibili, WeTV, iQIYI i Viu.

O co chodzi w dzielnicy rozrywkowej Demon Slayer z sezonu 2?

Tanjirou i jego przyjaciele dołączają do płomienia Hashiry Rengoku w jej śledztwie w sprawie dziwnego zniknięcia wielu pasażerów z lokomotywy dziobowej pociągu Mugen. Nie tylko dowiadują się, że winowajcą jest demon Enmu, ale także udaje im się go zabić. Jednak są zaskoczeni pojawieniem się Akazy, która zabija Rengoku przed ucieczką do dżungli.

Po straszliwej śmierci płomienia Hashira w łuku dzielnicy rozrywkowej Tanjirou i jego przyjaciele odwiedzą jego rodzinę i przekażą ostatnią wiadomość. Kiedy Zabójcy Demonów powrócą do Posiadłości Motyli, otrzymają nową misję. Będą oni odpowiedzialni za pomoc Tengenowi, Sound Hashira, w odnalezieniu jego zaginionych kobiet, które udały się do Yoshiwary w poszukiwaniu demonów w dzielnicy.

Powiązane posty

Go up