Demon Slayer Sezon 2 Odcinek 3 Spoilery, data premiery, oglądaj anime online

3 lata ago

Demon Slayer Sezon 2 Odcinek 3 Spoilery, data premiery, oglądaj anime online

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba, japoński serial animowany oparty na mandze o tym samym tytule autorstwa Koyoharu Gotouge, miał premierę 14 lutego 2021 roku. Ujawniono nowy sezon Demon Slayer pod roboczym tytułem Demon Slayer Season 2 „Kimetu no Łuk Dzielnicy Rozrywki Yaiba ”. Podobnie jak w poprzednim sezonie, projekt poprowadzi reżyser Haruo Sotozaki, postacie narysuje Akira Matsushima, a animację Ufotable. Możesz przeczytać więcej o dacie premiery odcinka 3 sezonu 2 Demon Slayer, spoilerach, gdzie można go obejrzeć online i nie tylko.

Demon Slayer Sezon 2 Odcinek 3 Spoilery

Nie ma jeszcze spoilerów do odcinka 3 sezonu 2 Demon Slayer. Dodaj naszą witrynę do zakładek, abyś mógł wrócić później, aby przeczytać ten artykuł, gdy zostanie zaktualizowany.

Demon Slayer Sezon 2 Odcinek 3 Data premiery

Data premiery odcinka 3 sezonu 2 Demon Slayer to niedziela 24 października 2021 r. Możesz również sprawdzić kalendarz dat premiery odcinka 2 sezonu Demon Slayer, dodać naszą stronę do zakładek, aby łatwo wrócić i przeczytać zaktualizowany artykuł, jeśli data premiery uległa zmianie. Demon Slayer Sezon 2 Odcinek 3 będzie wyemitowany o 16:15 JST. Co tydzień, w każdą niedzielę.

Czas pacyficzny: 8:45 PDT
Czas centralny - 10:45 CDT
Czas wschodni - 11:45 EDT
Czas w języku angielskim — 16:45 BST
Czas europejski - 17:45 CEST
Indie Czas: 21:15 IST
Czas filipiński — 23:45 PHT
Korea Czas: 12:45 M. KST
Czas australijski — 2:15 AM ACDT

Gdzie mogę obejrzeć sezon 2 Demon Slayera?

W Funimation, Crunchyroll można oglądać sezon 2 Pogromcy Demonów „Kimetsu no Yaiba Entertainment District Arc”. Naprawdę zalecamy fanom obejrzenie odcinka 3 Demon Slayer z oficjalnych źródeł, aby wesprzeć twórców.

Ile odcinków będzie miał sezon 2 Demon Slayer „Kimetsu no Yaiba Entertainment District Arc”?

Ogłoszono, że anime „Kimetsu no Yaiba: Yuukaku-hen” będzie miało w sumie 18 odcinków i będzie emitowane od 10 października 2021 r. Nowy odcinek będzie publikowany co tydzień w niedzielę o 16:15.

Więcej o 2. sezonie Pogromcy demonów „Kimetsu no Yaiba Entertainment District Arc”

Akcja toczy się w Japonii w okresie Taisho, kiedy demony stanowią poważne zagrożenie dla ludzkości. Jednak Kamado Tanjiro, mały chłopiec, jest całkowicie nieświadomy sytuacji. Prowadzi spokojną egzystencję w górach wraz z rodziną. Po śmierci ojca Tanjiro jest jedynym żywicielem rodziny. W sąsiednim miasteczku młody człowiek zarabia na życie sprzedając węgiel drzewny. Pewnego dnia spóźnił się po sprzedaży węgla. Nagle samotny staruszek u podnóża gór błaga, abyś spędził z nim noc. Jeśli chodzi o Tanjiro, życzenie starca jest dla niego do przyjęcia. Starzec również opowiada małemu chłopcu historie o demonach io tym, jak polują na ludzi, ale chłopiec odrzuca je, jakby były bajkami. Nie jesteś sam.

Tanjiro wraca do domu następnego ranka. Ale jego życie zmieniło się, gdy był świadkiem masakry całej swojej rodziny. Jego siostra Nezuko, wciąż żyjąca, została odkryta przez swojego starszego brata. Jednak nie była w kwiecie wieku. Dlatego Tanjiro udaje się do najbliższego szpitala ze swoją ranną siostrą na leczenie. Wtedy jego siostra zaczyna przemieniać się w demona i wszystko się zmienia. Po przemianie w demona Nezuko natychmiast atakuje swojego starszego brata. Aby chronić Tanjiro przed siostrą, pojawia się dziwny mężczyzna. Giyu Tomioka, pogromca demonów, który poluje na demony, jest tym, który występuje poniżej. Z drugiej strony Nezuko jest wyjątkowa wśród demonów, ponieważ zachowała swoje ludzkie emocje nawet po tym, jak stała się jednym. Dlatego Giyu powstrzymuje się od zabicia Nezuko.

Mentor Giyu, Sakonji Urokodaki, nauczył go, jak być pogromcą demonów, a Tomioka chce, aby Tanjiro go odwiedził. Tomioka chce, żeby Tanjiro go odwiedził. Następnie odwiedza Urokodaki, gdzie uczy się zabijać demony za pomocą "Oddechu Wody", którego nauczył się od Urokodaki. Tanjiro zostaje pogromcą demonów po ukończeniu szkolenia i zdaniu egzaminu, aby to udowodnić. Następnie wyrusza ze swoją siostrą na misję zabicia przerażających potworów, szukając wskazówek, które doprowadzą ich do mistrza Muzana. Jedyna osoba zdolna do przekształcenia człowieka w przerażającego demona, Muzan jest przodkiem wszystkich demonów. Tanjiro napotyka po drodze wiele potężnych demonów, ale pokonuje je wszystkie z pomocą nowych sojuszników, których pozyskał po drodze, takich jak Zenitsu i Inosuke. Wraz ze swoimi towarzyszami nadal walczy z potężnymi demonami i sojusznikami.

Powiązane posty

Go up