Demon Slayer Sezon 2 Odcinek 1: Jaka jest data premiery i oczekiwania?

08/10/2021 11:17

„Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba” lub po prostu „Kimetsu no Yaiba”, oparty na japońskiej mandze o tym samym tytule, napisanej i zilustrowanej przez Koyoharu Gotouge, to przygodowo-fantastyczne anime telewizyjne. Serial opowiada historię Tanjirou Kamado, jedynego żywiciela rodziny po śmierci ojca. Każdego dnia podróżuje do lokalnej wioski, aby sprzedać węgiel drzewny, ale przed zmrokiem nie może wrócić do swojego domu na odległej górze. Pod naciskiem nieznajomego Tanjirou postanawia schronić się nocą w swoim domu, nie wiedząc, że stanie się to najgorszym błędem w jego życiu. Kiedy następnego dnia wraca do domu, jego rodzina zostaje bezlitośnie zamordowana, a jedyny żyjący członek, Nezuko, przemienia się teraz w krwiożerczego demona.

Zdruzgotany niezdolnością do ich ochrony, Tanjirou poprzysięga pomścić swoje brutalne morderstwo i zamienić swoją siostrę w człowieka. Pierwszy sezon anime miał swoją premierę 6 kwietnia 2019 roku i zakończył się 28 września 2019 roku po 26-odcinkowej serii, która zaznaczyła ten moment. W związku z rozpoczęciem drugiego sezonu serialu rzućmy okiem na wszystko, co wiemy o jego pierwszym odcinku.

Demon Slayer Sezon 2 Odcinek 1 Data premiery

Premiera odcinka 1 sezonu Demon Slayer zaplanowana jest na 10 października 2021 r. w Japonii. Będzie emitowany w różnych godzinach w Tokyo MX, GTV, GYT i BS11. Serial jest produkowany przez Ufotable („Fate / Zero”) z Haruo Sotozaki kierującym zespołem produkcyjnym i Akirą Matsushima jako projektantem postaci. Japońska piosenkarka i autorka tekstów LiSA wykonała piosenkę otwierającą „Akeboshi” (Gwiazda Poranna) oraz piosenkę zamykającą „Shirogane” (Srebrny).

Gdzie oglądać sezon 2 Demon Slayera online?

Drugi sezon „Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba” będzie dostępny do streamowania na Funimation w USA, Kanadzie, Nowej Zelandii, Australii, Wielkiej Brytanii i Irlandii. Subskrybenci spoza Funimation nie powinni być zawiedzeni: Crunchyroll i Hulu wyemitują również najnowszy odcinek serii przygodowej mrocznej fantazji. Ludzie w Skandynawii mogą oglądać sezon 2 na Wakanim. W Azji Południowo-Wschodniej anime jest licencjonowane przez Muse Communications, które będzie transmitować mroczną serię fantasy na Bilibili, WeTV, iQIYI i Viu.

Fani mogą również udać się na popularne platformy wideo na żądanie, takie jak Google Play, Microsoft Store, iTunes i Vudu, aby obejrzeć pierwszy sezon i sprawdzić dostępność drugiego odcinka. Platformy takie jak Xfinity, AppleTV, Amazon (na żądanie), Spectrum, DirecTV i Adult Swim oferują w swoim katalogu poprzedni sezon „Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba”.

Demon Slayer Sezon 2 Odcinek 1 Spoilery

W finale pierwszego sezonu, po kilku dniach stymulującego i produktywnego treningu rehabilitacyjnego w rezydencji Shinobu Kocho, Tanjirou i jej przyjaciele są wreszcie gotowi do następnej misji. Tymczasem Muzan Kibutsuji jest wściekły z powodu niekompetencji i niepowodzeń niższych Dwunastu Demonicznych Księżyców. Śmierć Rui na Górze Natagumo jasno pokazała, że ​​te demony nie mogą się równać z Hashirami. W swojej frustracji Muzan kończy masakrując prawie każdego członka Dwunastu Pomniejszych Demonicznych Księżyców, dopóki nie spotyka Enmu. Przerażonemu demonowi udaje się przekonać Kibutsujiego, że może być godnym sługą, a nawet otrzymuje sporą dawkę jego krwi.

Dzięki nowo odkrytym mocom Enmu natychmiast rozpoczyna swoją misję. W tym samym czasie Tanjirou, Inosuke i Zenitsu dowiadują się, że w pociągu Mugen jest coraz więcej zniknięć, co zostało bezpośrednio powiązane z obecnością potężnego demona. Uzbrojeni w doświadczenie zdobyte podczas treningu rehabilitacyjnego, Zabójcy Demonów wsiadają do silnika wraz z Nezuko, gdzie Flame Hashira Rengoku Kyoujurou już bada tajemnicze zaginięcia. Jednak członkowie Pricing Demon Corps nie są świadomi, że Enmu z Dwunastu Pomniejszych Demonicznych Księżyców również jest w tym samym pociągu.

W odcinku 1 sezonu 2 Rengoku, niezastąpiony członek Korpusu Demonów, przygotowuje się do niebezpiecznej misji w pociągu Mugen wraz z niższymi członkami Korpusu Demonów. Jednak gdy już tam dotrze, Flame Hashira w końcu zacznie rozumieć zakres niebezpieczeństw czających się w przedziałach lokomotywy. Niezrażony czekającymi go wyzwaniami, Rengoku natychmiast wyrusza na poszukiwanie sprawcy porwań, nieświadomy, że potężny przeciwnik czeka na właściwy moment, by zaatakować Korpus Demonów.

Powiązane posty

Go up