Demon Slayer: Mugen Train ma teraz północnoamerykańską datę premiery

3 lata ago

Po pobiciu rekordów przychodów brutto i spędzeniu 12 kolejnych tygodni na szczycie japońskiej kasy, Aniplex i Funimation wydadzą Demon Slayer: Mugen Train w Ameryce Północnej 23 kwietnia 2021 roku.

Anime Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba, które będzie emitowane na Funimation w wersji z napisami i dubbingiem, miało swoją premierę w 2019 roku i jest oparte na mandze Koyoharu Gotoge, która ma ponad 150 milionów kopii w obiegu w Japonii. Odkąd pojawił się na scenie, Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba to ekscytująca i pełna akcji historia młodego mężczyzny szukającego lekarstwa dla swojej siostry, która została przemieniona w demona po tym, jak jej rodzina została brutalnie zarżnięta przez demony. Dzięki wciągającej fabule i estetyce wizualnej odmiennej od tego ze studia ufotable, Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba oferuje wgląd w Japonię z początku XX wieku, zamieszkaną przez demony i tych, którzy przysięgają je zabić.

Po wydarzeniach z serialu telewizyjnego Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train, Tanjiro, Nezuko, Zenitsu i Inosuke wyruszają w nową misję. Wraz z jednym z najpotężniejszych szermierzy w Korpusie Pogromców Demonów, Flame Hashirą Kyojuro Rengoku, badają tajemnicze zniknięcie ponad 40 osób na pokładzie pociągu Mugen.

„Cieszymy się, że możemy wprowadzić Zabójcę Demonów -Kimetsu no Yaiba - Film: Pociąg Mugen do kin w Ameryce Północnej” - powiedział Shu Nishimoto, prezes Aniplex of America. „Wsparcie fanów na całym świecie było siłą napędową serii i nie możemy się doczekać, aż wszyscy zobaczą kolejny rozdział w podróży Tanjiro jako pogromcy demonów”.

„Rekordowa sprzedaż kasowa Demon Slayera w Japonii podniosła serię i samo anime na nowy poziom” - powiedział Colin Decker, dyrektor generalny Funimation Global Group. „To prawdziwie globalna franczyza i mamy zaszczyt być domem i dystrybutorem filmu w wielu krajach na całym świecie”.

Odkąd zadebiutował w anime, Demon Slayer stał się podstawą popkultury, zdobywając różne nagrody i wyróżnienia, w tym nagrodę Crunchyroll „Best Anime of 2019”. Najnowszy film pobił rekordy kasowe, stając się najbardziej dochodowym japońskim filmem wszechczasów. Kropka.

Fani mogą kupować bilety na seanse już teraz, a nieobecni mogą poczekać 22 czerwca, kiedy to będą dostępne na żądanie w różnych serwisach:

Oprócz kin ogłoszono również, że fani będą mogli oglądać film na targach EST (Electronic Sell-Through) od 22 czerwca 2021 roku na Apple TV, Microsoft Store, Vudu, Google Play *, PlayStation Store,

i Amazon. Przedsprzedaż filmu rozpocznie się 26 kwietnia 2021 roku w Apple TV, Microsoft Store i PlayStation Store.

Demon Slayer: Mugen Train ma teraz północnoamerykańską datę premiery

Demon Slayer: Mugen Train zadebiutuje na dużym ekranie w Ameryce Północnej 23 kwietnia 2021 roku. Sezon 1 Demon Slayer jest obecnie transmitowany w serwisie Netflix.

Powiązane posty

Go up