Demon Slayer Sezon 2 Odcinek 2 Data premiery, następny odcinek Kimetsu no Yaiba Entertainment District Arc

04/01/2022 15:19

Demon Slayer Sezon 2 Odcinek 2 Data premiery, następny odcinek Kimetsu no Yaiba Entertainment District Arc

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba, japoński serial animowany zaczerpnięty z mangi Koyoharu Gotouge o tym samym tytule, miał premierę 14 lutego 2021 roku. Nowy sezon Demon Slayer pod roboczym tytułem Demon Slayer Season 2 „Kimetsu no Yaiba Entertainment District Arch ” . Podobnie jak w poprzednim sezonie, projekt poprowadzi reżyser Haruo Sotozaki, postacie narysuje Akira Matsushima, a animację Ufotable.

Demon Slayer Sezon 2 Odcinek 2 Data premiery

Data premiery odcinka 2 sezonu 2 Demon Slayer to niedziela, 12 grudnia 2021 r. Możesz również sprawdzić kalendarz dat wydania odcinka 2 Demon Slayer, dodać naszą stronę do zakładek, aby móc łatwo wrócić i przeczytać zaktualizowany artykuł, jeśli data premiery ulegnie zmianie .

Demon Slayer Sezon 2 Odcinek 2 Data premiery

Odcinek 2 sezonu 2 Demon Slayer zostanie wyemitowany o 16:15 JST. Co tydzień, w każdą niedzielę.

Data premiery sezonu 2 Demon Slayer

Premiera 2. sezonu Pogromcy demonów 10 października 2021 r.

Płci

Akcja, Demony, Historyczne, Shounen, Nadprzyrodzone

Gdzie mogę obejrzeć sezon 2 Demon Slayera?

Możesz oglądać sezon 2 Demon Slayer „Kimetsu no Yaiba Entertainment District Arc” z Funimation, Crunchyroll. Naprawdę zalecamy fanom obejrzenie odcinka 2 Demon Slayer z oficjalnych źródeł, aby wesprzeć twórców.

Ile odcinków będzie miał sezon 2 Demon Slayer „Kimetsu no Yaiba Entertainment District Arc”?

Ogłoszono, że anime „Kimetsu no Yaiba: Yuukaku-hen” będzie miało w sumie 18 odcinków i będzie emitowane od 10 października 2021 r. Nowy odcinek będzie emitowany co tydzień w niedzielę o 16:15.

Dowiedz się więcej o 2. sezonie Pogromcy demonów „Kimetsu no Yaiba Entertainment District Arc”.

Akcja toczy się w Japonii w okresie Taisho, gdzie demony stanowią poważne zagrożenie dla ludzkości. Jednak Kamado Tanjiro, mały chłopiec, jest całkowicie nieświadomy sytuacji. Prowadzi spokojną egzystencję w górach wraz z rodziną. Po śmierci ojca Tanjiro jest jedynym żywicielem rodziny w rodzinie. W sąsiednim miasteczku młody człowiek zarabia na życie sprzedając węgiel drzewny. Pewnego dnia spóźnił się po sprzedaży węgla drzewnego. Nagle samotny staruszek u podnóża gór błaga, abyś spędził z nim noc. Co do Tanjiro, życzenie starca jest dla niego do przyjęcia. Starzec również opowiada małemu chłopcu historie o demonach i tym, jak wykorzystują ludzi, ale chłopiec lekceważy ich, jakby były bajkami. Nie jesteś sam.

Tanjiro wraca do domu następnego ranka. Ale jego życie zmieniło się, gdy był świadkiem masakry całej swojej rodziny. Jego siostra Nezuko, wciąż żyjąca, została odkryta przez swojego starszego brata. Jednak nie była w kwiecie wieku. Dlatego Tanjiro udaje się do najbliższego szpitala ze swoją ranną siostrą na leczenie. Wtedy jego siostra zaczyna przemieniać się w demona i wszystko się zmienia. Po przemianie w demona Nezuko natychmiast atakuje swojego starszego brata. Aby chronić Tanjiro przed siostrą, pojawia się dziwny mężczyzna. Giyu Tomioka, pogromca demonów, który poluje na demony, jest tym, który występuje poniżej. Z drugiej strony Nezuko jest wyjątkowa wśród demonów, ponieważ zachowała swoje ludzkie emocje nawet po tym, jak stała się jednym. Dlatego Giyu powstrzymuje się od zabicia Nezuko.

Mentor Giyu, Sakonji Urokodaki, nauczył go, jak być pogromcą demonów, a Tomioka chce, aby Tanjiro go odwiedził. Tomioka chce, żeby Tanjiro go odwiedził. Następnie odwiedza Urokodaki, gdzie uczy się zabijać demony za pomocą "Oddechu Wody", którego nauczył się od Urokodaki. Tanjiro zostaje pogromcą demonów po ukończeniu szkolenia i zdaniu egzaminu, aby to udowodnić. Następnie on i jego siostra wyruszają na wyprawę, aby zabić przerażające potwory, szukając wskazówek, które doprowadzą ich do mistrza Muzana. Jedyna osoba zdolna do przekształcenia człowieka w przerażającego demona, Muzan jest przodkiem wszystkich demonów. Tanjiro napotyka po drodze wiele potężnych demonów, ale pokonuje je wszystkie z pomocą nowych sojuszników, których pozyskał po drodze, takich jak Zenitsu i Inosuke. Wraz ze swoimi towarzyszami nadal walczy z potężnymi demonami i sojusznikami.

Zwiastun

Powiązane posty

Go up