Date A Live Season 4 Data premiery i więcej

24/04/2021 10:42

Jeśli jesteś fanem anime, być może słyszałeś o serii „Date A Live”. Zadebiutował jako lekka powieść napisana przez Kōshi Tachibana i zilustrowana przez Tsunako, która jest znana z projektowania gier wideo do różnych projektów PlayStation, w szczególności do „Date A Live: Rinne Utopia” z 2013 roku. Fani widzieli także historię opowiedzianą w pięciu adaptacjach mangi , film, powieść typu light novel i oczywiście anime.

Pierwsza emisja w 2013 r. „Date A Live” odbywa się w Eurazji. Eurazja cierpi z powodu „kosmicznych trzęsień ziemi”, z których pierwsze zabiły miliony ludzi. Trzydzieści lat później okazuje się, że trzęsienia ziemi występują, gdy duchy z innego wymiaru wchodzą do prawdziwego świata. Aby powstrzymać te trzęsienia ziemi, licealista Shido Itsuka musi użyć swojej tajemniczej zdolności do zapieczętowania mocy duchów. Jednak może to zrobić tylko obejmując ducha i musi upewnić się, że duch jest w nim zakochany.

Adaptacja anime została dobrze przyjęta, z dużym uznaniem za animację, fabułę, akcję, komedię i oferowane usługi dla fanów. „Historia 11/10, sztuka 11/10, komedia 11/10, Kurumi 100/10” - powiedział recenzent o imieniu KatsuiTokisaki na stronie Crunchyroll. Oczywiste jest, że fani są gotowi zobaczyć więcej Shido i jego przygód z duchami, zwłaszcza Kurumi, znanym jako najbardziej niebezpieczny ze wszystkich.

Oto wszystko, co wiemy o czwartym sezonie, trafnie zatytułowanym „Date A Live IV”. Spojlery do nadchodzących lekkich powieści.

Jaka jest data premiery sezonu 4 Date A Live?

W marcu oficjalne konto anime na Twitterze ujawniło, że „Date A Live” będzie mieć czwarty sezon. Temu „super ważnemu ogłoszeniu” towarzyszył wizualny podgląd przedstawiający Shido i jego duchowego partnera (i kochanka), Tohkę Yatogami, znanego również jako Tenka w jego odwróconej formie. Po przetłumaczeniu tweet potwierdza, że ​​nowy sezon rozpocznie się w październiku przyszłego roku w programie anime w 2021 roku.

Chociaż nie ma żadnych wskazówek, kiedy dokładnie sezon zostanie wyemitowany, wiadomość nie powstrzymała niezliczonych fanów przed drżeniem z podniecenia. Prawdopodobnie jest również dostępny na stronie strumieniowej anime Crunchyroll. Podczas gdy większość treści na Crunchyroll jest przeznaczona tylko dla członków premium, członkowie niebędący członkami premium nie muszą się martwić: sezony 1-3 (i na pewno sezon 4) „Date a Live” są dostępne dla wszystkich fanów anime, którzy chcą rozpocząć lub przejrzyj serię.

Co wydarzy się w sezonie 4 Date A Live?

Niestety, nie ma informacji na temat fabuły sezonu 4. Ponieważ jednak poprzednie sezony oparte są na lekkich powieściach, sezon 3 był animowany do tomu 13, możemy przyjąć, że co najmniej pięć kolejnych tomów zostanie przystosowanych. Ci, którzy przeczytali materiał źródłowy, mogą spodziewać się spotkania Nia Honjou i Mukuro Hoshimiya, dziewiątego i dziesiątego ducha, któremu Shido spróbuje wykorzystać swój urok, i będą świadkami walki między Shido i Mukuro, której zaborcza natura utrudnia. jego mocy, powrót złośliwego Kurumiego Tokisakiego, który pragnie tajemniczych zdolności Shido, oraz ostateczne wyznanie Shido innym duchom o swoich zamiarach.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up