Data premiery rozdziału My Hero Academia 319

28/06/2021 07:01

Rozdział 319 My Hero Academia zostanie opóźniony, ponieważ manga robi cotygodniową przerwę. Młody bohater Izuku Midoriya, znany również jako Deku, postanowił sam zająć się sprawą. All Might jest w szoku po tym, jak Izuku go opuszcza i uświadamia sobie, że musi odpocząć i pozwala młodemu bohaterowi pracować bez jego ochrony. Rozdział zaczyna się od pierwszego bohatera kontaktującego się z Deku, aby powiedzieć mu, że zmieniają swoje plany. Ostatni rozdział My Hero Academia nosi tytuł „Reckless”.

Bohater numer jeden ostrzega Deku, aby nie kontynuował biegu, ponieważ mogą wpaść w kłopoty. Endeavour przypomina Deku, że jest kluczem do wszystkich ich operacji. Deku odpowiada, że ​​jego stopy są nadal w dobrej formie i nic mu nie jest, ale nie może pozwolić złym facetom przygotować się przez obserwację. Dziewiąty następca One For All komunikuje się z Izuku i innymi następcami. Izuku przypomina Dziewiątce, że nadal jest ranny i musi odpocząć, aby jego rany się zagoiły. Po dziewiąte, zauważa coś i Izuku się odwraca.

W międzyczasie wszyscy z One For All Successors zebrali się, aby omówić nadchodzące cele w następnym świecie. Następcy One For All: Hikage Shinomori, Daigoro Banjo, Nana Shimura, En i Yoichi Shigaraki spotkali się, aby porozmawiać o Izuku. Nana Shimura, siódmy użytkownik, komentuje, że martwi się ciężarem, jaki Izuku nakłada na jej ramiona. Daigoro Banjo, piąty użytkownik, mówi, że dziecko widzi wszystko w One For All. Hikage Shinomori, czwarty użytkownik, ujawnia, że ​​moce jego darów sprawiły, że Izuku działał zgodnie z ich motywami. Dziewiąty komentuje, że chłopiec chce uratować wszystkich jako „superbohater”.

Najważniejsze informacje o rozdziale 318 My Hero Academia

Ósmy następcy i Jan wszystkich sześciu użytkowników komentują, że Izuku dokonuje właściwego wyboru. Myślę, że każdy, kto dzierży One For All, czuje to samo co Izuku. Spotkanie zostaje przerwane, gdy następcy zauważą, że Izuku walczy z tajemniczą grupą złoczyńców. Izuku interweniuje i chroni kobietę i mężczyznę, którzy zostali zaatakowani przez złych. Deku używa czarnego bicza, by ukarać złych. Tutaj młoda kobieta jest zaskoczona, że ​​Izuku może używać wielu darów do walki z wrogami.

Złoczyńcy zdają sobie sprawę, że nie mogą się równać z bohaterem i wycofać się. Izuku pyta damę, czy jest ranna, ale pani jest w porządku i zastanawia się, jak dziecko może władać tak wieloma dziwactwami. Kobieta pyta Izuku, czy pracuje dla All For One, a Izuku mówi nie. Kobieta i pozostali dwaj obywatele są szczęśliwi, gdy dowiadują się, że młody bohater nie pracuje dla All For One.Izuku zaczyna się zastanawiać, czego chce All For One i gdzie jest złoczyńca. Izuku zdaje sobie sprawę, że musi powstrzymać Tomurę Shigaragi i Ligę Złoczyńców.

Superbohaterowie

Izuku pamięta moment, w którym All Might wskazał go, mówiąc, że to jego kolej. Przysięga, że ​​nie pozwoli złoczyńcom nikogo skrzywdzić, ponieważ będzie miał 100% mocy One For All. Izuku zdaje sobie sprawę, że jeśli użyje One For All w 100%, stanie się bohaterem, którego obawiają się złoczyńcy, tacy jak All Might, i każdy może żyć w pokoju. Izuku przybywa gdzie indziej i karze złych jak dziecinna zabawa.

Deku zdaje sobie sprawę, że po wykonaniu swoich misji uśmiechnie się do wszystkich. Tajemniczy mężczyzna, który wygląda jak złoczyńca, pojawia się przed Deku. Facet komentuje, że Deku jest jak „on” i dokładnie tak, jak „on” go opisuje. Deku pyta, czy ta dama jest dyktatorem, uciekającym z Tartaru i innych wynajętych snajperów. Facet zdradza, że ​​jeśli zabierze młodego bohatera, dostanie przepustkę do wolności. Izuku mówi chłopcu, aby przestał śnić, a on powie mu lokalizację All For One.Facet ma dar, który sprawia, że ​​obywatele walczą z Deku.

Mieszkańcy krzyczą, że nie mogą się kontrolować i zaczynają atakować Deku. Deku uświadamia sobie, że Dar złoczyńcy jest skarbnicą, która trzyma wszystkich w jego strefie. Obywatele otaczają Izuku, a kiedy mieli zdjąć maskę, Pro Hero Hawks przybywa na czas. Jastrzębie atakują Strzałem Przeszywającym, próbując uwolnić młodego bohatera. Hawks komunikuje się z innymi bohaterami, że znalazł bachora, którego tutaj szukają. Spotkajmy się po tygodniowej przerwie.

Data premiery rozdziału My Hero Academia 319

Data premiery My Hero: Academia Chapter 319 to 11 lipca 2021. Możesz przeczytać My Hero Academia za darmo i oficjalnie na VIZ i Shueisha's Manga plus.

Powiązane posty

Go up