Data wydania My Hero Academia Chapter 309, spoilery, prognozy

3 lata ago

Spojlery do My Hero Academia Chapter 309 zostaną wydane za kilka dni. W międzyczasie możemy spróbować przewidzieć, co wydarzy się w historii mangi. Fabuła mangi ma tyle zwrotów akcji, że w tym momencie wszystko może się zdarzyć. Deku stał się bohaterem mścicieli, a 309 rozdział My Hero Academia powie więcej o jego stylu życia.

Izuku Midoriya założył kominiarkę i maskę i walczy jak Batman, który dogania uciekających złoczyńców. Oto więcej szczegółów na temat przewidywań z 309 rozdziału My Hero Academia, że ​​Deku zbliży się do Batmana w historii mangi.

My Hero Academia Rozdział 309: Prognozy dla Deku, aby zostać Batmanem

Zgodnie z przewidywaniami z rozdziału 309 My Hero Academia, czytelnicy będą mogli rzucić okiem na życie Deku po opuszczeniu UA High. Ponieważ wszyscy wiemy, że Deku wciąż jest w mieście i pomaga ludziom, mógł gdzieś założyć swoją bazę i szukać niezwykłych zajęć.

Deku będzie miał sekretną lokalizację podobną do Batcave w rozdziale 309 mangi My Hero Academia, a także ujawni, w jaki sposób wszystko śledzi. Może to być jakiś opuszczony budynek, do którego musisz mieć podłączone monitory, albo poczucie zagrożenia wystarczy, by rozpoznać, że ktoś ma kłopoty.

Rozdział 309 My Hero Academia pokaże, że Deku stał się prawdziwym Batmanem i pomaga policji złapać niebezpiecznych złoczyńców, którzy uciekli z więzienia w Tartarze.

My Hero Academia Chapter 309 spoilery i przecieki

Spojlery do rozdziału 309 My Hero Academia zostaną wydane w czwartek 15 kwietnia wraz z wyciekającymi surowymi materiałami mangi. Lepiej jednak poczekać na oficjalną wersję mangi i bezbłędnie przeczytać rozdział w oryginalnej formie.

Data premiery My Hero Academia Chapter 309

Rozdział 309 My Hero Academia zostanie wydany w niedzielę 18 kwietnia o godzinie 12:00 czasu wschodniego, a fani będą mogli czytać go online za darmo na następujących platformach.

Viz Media / Shonen Jump
MangaWięcej

Powiązane posty

Go up