Data premiery sezonu 2 Dragon Maid panny Kobayashi

11/07/2021 07:30

Oparty na japońskiej mandze napisanej i zilustrowanej przez Cool-kyou Shinję, „Kobayashi-san Chi no Maid Dragon” lub „Miss Kobayashii's Dragon Maid” to komiksowe anime telewizyjne z charakterystycznymi elementami yuri i fantasy. Fabuła obraca się wokół Kobayashiego, pracownika firmy, który pewnego dnia odkrywa, że ​​pod jej domem czeka na nią wielki smok. Smok przybiera postać dziewczyny i mówi Kobayashiemu, że ma na imię Tooru i że jest tutaj, aby spełnić obietnicę z poprzedniej nocy. Okazuje się, że Kobayashi spotkał Tooru poprzedniej nocy, ale był wtedy mocno pijany. Kobayashi pozwala Tooru zostać z nią i służyć jako służąca, nie wiedząc dokładnie, co wyniknie z jej decyzji.

Wkrótce pod drzwiami Kobayashiego zaczynają pojawiać się inne smoki i różne nadprzyrodzone istoty. Wśród nich jest Kanna Kamui, psotny smok o wyglądzie dziewczyny. Kobayashi przyjmuje ją i oferuje jej dom po raz pierwszy od czasu swojego wygnania. Sezon 1 anime emitowany od 12 stycznia 2017 do 6 kwietnia 2017 i składa się z 13 odcinków. Oryginalna animacja lub OVA, zatytułowana „Kobayashi-san Chi no Maid Dragon: Valentine, Soshite Onsen! - Amari Kitai Shinaide Kudasai, „wyemitowany 20 września 2017 r. Jeśli jesteś ciekawy, czy będzie drugi sezon serialu, mamy Cię w zasięgu ręki.

Data premiery sezonu 2 Dragon Maid

Odcinek 1 sezonu 2 „Dragon Maid” zostanie wyemitowany 8 lipca 2021 r. Pierwszy odcinek sezonu będzie dostępny w różnych godzinach na japońskich kanałach ABC, Tokyo MX, TV Aichi i BS11. Studio Kyoto Animation opracowało serię, a Tatsuya Ishihara i Yasuhiro Takemoto prowadzą zespół produkcyjny, a Yuka Yamada kieruje zespołem scenarzystów. Miku Kadowaki był odpowiedzialny za projektowanie postaci, a Masumi Itou za muzykę. Fhána zaśpiewała piosenkę otwierającą „Ai no Supreme”, a Super Chorogonzu zaśpiewała piosenkę zamykającą „Maid with Dragons”. Sezon 2 będzie dostępny na Crunchyroll, Wakanim i innych platformach.

Fabuła Dragon Maid w sezonie 2: co to jest?

W finale pierwszego sezonu ojciec Tooru, Imperator Śmierci, przybywa do świata ludzi, aby sprowadzić ją z powrotem do jej rodzinnego królestwa. Ale pomysł życia bez drugiego wydaje się mało prawdopodobny dla Tooru i Kobayashiego. Po udanej ucieczce do świata ludzi, Tooru spotyka się z Kobayashim, ale odkrywa, że ​​jego ojciec również jest obecny. W końcu Kobayashi przekonuje cesarza, aby pozwolił swojej córce zostać z nią. FVO kręci się wokół próby Tooru, aby dać Kobayashiemu czekoladki zawierające miksturę miłości w Walentynki. Chociaż Kobayashi w końcu je zjada, efekt mikstury jest niwelowany przez alkohol w czekoladzie. Następnie wraz z Makoto i innymi udają się do schroniska z gorącymi źródłami.

Sezon 2 może pokazać, że Tooru czuł się bardzo komfortowo w swoim życiu z Kobayashim i Kanną. Ale wkrótce mogą pojawić się kłopoty w postaci Ilulu, kolejnego smoka z frakcji Chaosu. Po nieudanej próbie wyeliminowania Tooru mógł iść za Kobayashim. W pewnym momencie drugiego sezonu Tooru i Kobayashi mogą mieć swoją pierwszą oficjalną randkę. Tymczasem relacje między Shouta i Quetzalcoatlem mogą przybrać nowy obrót.

Powiązane posty

Go up