Data premiery rozdziału 104 My Hero Academia Vigilantes, spoilery i podgląd

22/06/2021 08:54

My Hero Academia Vigilantes Rozdział 104 zostanie wydany w następnym dniu. Przewiń w dół, aby uzyskać więcej informacji na temat My Hero Academia Vigilantes Rozdział 104 Data wydania, Spoilery, Zapowiedź, Gdzie mogę przeczytać My Hero Chapter 104 Vigilantes Academy i co będzie dalej. ?

My Hero Academia: Vigilantes to japońska manga o superbohaterach. Niedawno ukazał się 103 odcinek serialu, który bardzo pokochali wszyscy jego fani na całym świecie. Przejdźmy do szczegółów kolejnego rozdziału My Hero Academia: Vigilantes. Mamy dla ciebie wszystko: datę premiery, spoilery, obsadę i inne ekscytujące szczegóły z rozdziału 104.

Seria została napisana przez Hideyuki Furuhashi i zilustrowana przez Betten Court. Jest uważany zarówno za pochodną, ​​jak i prequel mangi Kōhei Horikoshiego My Hero Academia.

Data i godzina wydania rozdziału 104 My Hero Academia Vigilantes:

Według naszych źródeł data premiery Rozdziału 104 została ustalona na 25 czerwca 2021 r. o godzinie 12:00 czasu PT. Dla fanów mieszkających w strefie czasu wschodniego serial będzie wyemitowany o godzinie 11:00, natomiast dla czasu pacyficznego o godzinie 8 rano. Fani czasu centralnego będą mogli obejrzeć serial o godzinie 10:00.

Zapowiedź rozdziału 103 My Hero Academia Vigilantes:

W poprzednim rozdziale widzieliśmy, jak Overclock wykonał zaskakujący i nieoczekiwany ruch, aby się uwolnić. Dosłownie się uwolnił, zmieniając kształt swojego ciała i samodzielnie przesuwając wszystkie komórki w swoim ciele. To zaskoczyło wszystkich oprócz Crawlera, ponieważ to on zdmuchnął twarz Overclockowi.

Po daniu wszystkim czasu na odejście, Crawler zostaje wysłany jako posłaniec, aby sprowadzić All Mighta na miejsce zdarzenia. Ale Crawler bierze sprawy w swoje ręce i staje twarzą w twarz z Overclockiem.

My Hero Academia Vigilantes Rozdział 104 Spoilery:

Tytuł tego rozdziału to „Crawler vs. Podkręcanie ”. Ich spoilery lub zapowiedź nie zostały jeszcze wydane. W przypadku każdej mangi spoilery są publikowane do 3 dni przed datą premiery rozdziału.

Przeczytaj My Hero Academia Vigilantes online:

Nie zalecamy czytania mangi na fałszywej platformie lub fałszywej stronie internetowej. Możesz przeczytać My Hero Academia Vigilantes online na Viz.

My Hero Academia Vigilantes Rozdział 104 Postacie:

Głównymi bohaterami serii są:

Koichi Haimawari
Naomasa Tsukauchi
Numer 6
Godzina
Północ
Bombowce
Lina Kugizaki
Wchłonięty Tokage
Moyuru tochi
Anonimowy
Wszechmocny

Powiązane posty

  1. Toster.123 pisze:

    Gdy oglądam my hero academia czasami nie mogę się powstrzymać od płakania to anime jest takie... że nie mogę się doczekać kolejnych filmów oraz odcinków,. A ta stronka pozwala mi się coś dowiedzieć dzięki temu jestem szczęśliwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up