Data premiery odcinka 2 Meikyuu Black Company

15/07/2021 08:22

Opracowany na podstawie japońskiej mangi napisanej i zilustrowanej przez Youhei Yasumurę, „Meikyuu Black Company” lub „The Dungeon of Black Company” to niekonwencjonalne telewizyjne anime isekai. Historia opowiada o Kinji Ninomiya, który określa się jako NEET i dorobił się ogromnej fortuny, inwestując w nieruchomości. Ponieważ wydaje mu się, że osiągnął wszystko, czego potrzebuje do życia w luksusie, zostaje nagle przeniesiony do alternatywnego świata zamieszkanego przez pół mężczyzn.

Wiek bohaterów już minął na tym świecie. Bezwzględne społeczeństwa eksplorują lochy w poszukiwaniu cennego minerału, demonitu. Kinji zostaje zmuszony do pracy jako górnik i zadłuża się, ponieważ żyje ponad stan. Bez względu na napotkane niepowodzenia, nigdy nie traci z oczu swojego celu: stać się bogatym człowiekiem. Anime oficjalnie wystartowało 9 lipca 2021 roku. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o jego kolejnym odcinku.

Data premiery odcinka 2 Meikyuu Black Company

Drugi odcinek „Meikyuu Black Company” zatytułowany „Impossible Battle” ukaże się 16 lipca 2021 roku w Japonii. Będzie on dostępny w różnych godzinach w Tokyo MX, TV Aichi, ABC, AT-X i BS-NTV. Studio Silver Link wyprodukowało serię, a Mirai Minato kierował zespołem produkcyjnym, a Hitomi Mieno (znany również jako Deko Akao) kierował zespołem scenarzystów. Yuuki Sawairi był odpowiedzialny za projekt postaci, a Taku Inoue stworzył muzykę. HOWL BE QUIET zaśpiewał piosenkę otwierającą „Shimi”, a Humbereders zaśpiewali piosenkę zamykającą „World is Mine”.

Gdzie oglądać Meikyuu Black Company sezon 1 online?

Widzowie w Ameryce Północnej i Południowej oraz na Wyspach Brytyjskich mogą oglądać odcinki z oryginalnym japońskim dźwiękiem i angielskimi, hiszpańskimi i portugalskimi napisami na Funimation. Wakanim nadaje anglojęzyczną wersję anime dla skandynawskiej publiczności. Na platformie dostępne są również wersje z napisami w języku francuskim, niemieckim i rosyjskim.

Meikyuu Black Company odcinek 2 Spoilery

W pierwszym odcinku serii Kinji wreszcie ma wszystko, na co liczył i nie musiał spędzać ani jednego dnia na pracy. Gdy drwiąco spogląda na idących do pracy mężczyzn i kobiety, pod nim otwiera się portal, który przenosi go do innego świata. Rozpoczyna pracę w firmie zajmującej się wydobyciem lochów i zaciąga ogromny dług ze względu na swój styl życia. Pewnego dnia znajduje portal głęboko w lochu. Zwerbuj Wanibe, gadziego półczłowieka, i razem wyruszą do lochów, aby wyeliminować jak najwięcej demonów. Jednak wpadają w zasadzkę smoka o imieniu Rim. Zawsze zaradny Kinji zawiera układ ze smokiem, obiecując, że zapewni mu jedzenie w zamian za jego ochronę.

Jednak żarłoczny apetyt Rima zmusza Kinjiego do pożyczania jeszcze więcej pieniędzy od innych ludzi. Znajdź magiczny kij, za pomocą którego zaczyna kontrolować pozostałych górników. Działa przez chwilę, ale kij pęka i uwolnieni górnicy w niego uderzają. Odcinek kończy się, gdy Rim przypomina mu o ich umowie. Ponieważ nie mógł zaspokoić swojego głodu, teraz go zje. W odcinku 2 Kinji mógł uzyskać awans i rozpocząć pracę w niebezpiecznej części lochu. Możesz spotkać Shia, który wydaje się mocno wierzyć w propagandę firmy.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up