Black Clover Rozdział 291 - data premiery

12/04/2021 09:30

Serial opowiada o Aście, młodej sierocie, która wychowywała się od urodzenia po tym, jak została porzucona w drzwiach sierocińca w wiosce Hage ze swoim partnerem, Yuno. Asta jest jedynym wyjątkiem, ponieważ wszyscy rodzą się ze zdolnością do używania Many jako magicznej mocy (znanej również jako Maryoku). Postaraj się zdobyć magiczne moce poprzez trening fizyczny. Yuno urodził się jako cudowne dziecko z niesamowitą magiczną mocą i zdolnością do kontrolowania magii wiatru. Dwóch młodych mężczyzn rozwija przyjacielską rywalizację wokół chęci zostania kolejnym królem czarodziejów, zaraz po królu królestwa Clover.

Yuno otrzymuje legendarny czterolistny grymuar od pierwszego czarnoksiężnika w królestwie. Pomimo braku magii, Asta otrzymuje tajemniczy grymuar z pięcioma ostrzami (którego inni nie mogą wyraźnie zidentyfikować ze względu na zużycie), który zawiera tajemnicze elfie miecze i rzadką anty-magię. Jako pierwszy krok do osiągnięcia swoich celów, on i Yuno dołączą do zespołu Magic Knight. Asta i Yuno wyruszają na różne przygody w królestwie Clover.

Jaka jest data premiery Black Clover Chapter 291?

Data premiery 291 rozdziału Black Clover zostanie ustalona na niedzielę 25 kwietnia 2021 roku w sklepach - wynika z doniesień. Surowe skany rozdziału 291 mangi Black Clover wyciekną na 2-3 dni przed premierą internetową i pojawią się spoilery, ale na oficjalną premierę lepiej poczekać.

Gdzie mogę przeczytać rozdział 291 książki Black Clover?

Rozdział 291 czarnej koniczyny można przeczytać za darmo na różnych stronach, a oto oficjalne źródła, które są całkowicie legalne. Ostatnie trzy rozdziały mangi Black Clover są zawsze dostępne za darmo, więc nie musisz kupować abonamentu, jeśli jesteś na bieżąco z najnowszym wydaniem.

Verbigracia
Mangaplus

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up