Data premiery Jujutsu Kaisen 0, spoilery i czego się spodziewać?

05/03/2022 17:02

Zawartość

  • 1 Data premiery Jujutsu Kaisen 0 i gdzie oglądać online?
  • dwa Jujutsu Kaisen 0: Spoilery filmowe i czego się spodziewać?
  • 3 Itadori Yuji nie pojawi się w Jujutsu Kaisen 0: The Movie? Jakie postacie pojawią się?
  • 4 Jakie są różne moce naszych drugoplanowych postaci w filmie?
  • 5 Kto jest głównym antagonistą w Jujutsu Kaisen 0?

jujutsu kaisen jest na razie jednym z najbardziej oczekiwanych anime. Po pierwszym sezonie fani desperacko czekali na premierę kolejnego sezonu. Ale nigdzie nie zostanie wydany w tym roku. Na szczęście, Jujutsu Kaisen 0: Film ukaże się wkrótce!

Wyjątkowa historia Króla Demonów w ciele naszego głównego bohatera, Itadori Yujia potężni Czarodzieje Jujutsu czynią to bardziej interesującym.

Jak dotąd najsilniejsza postać w całej serii, Gojo Satoru jest jedną z najbardziej lubianych postaci drugoplanowych w całej społeczności anime.. Jego niesamowite moce i dziecinne zachowanie sprawiają, że oglądanie serialu jest przyjemniejsze.

Mało tego, kilka Czarodzieje jujutsu uczą się unieszkodliwiania przeklętych duchów w tokijskim Liceum Jujutsu. Każdy z nich ma unikalną zdolność, umiejętności i technikę, które sprawiają, że Warto obejrzeć Jujutsu Kaisen. Fascynująca jest również historia wszystkich postaci.

Jujutsu Kaisen 0 Wprowadzi nas do jednej z tych postaci, które nie zostały jeszcze pokazane w serialu. Więc nie tracąc więcej czasu, zagłębimy się w fabułę historii Jujutsu Kaisen 0 Film.

Data premiery Jujutsu Kaisen 0 i gdzie oglądać online?

Jujutsu Kaisen 0: Film ukaże się 18 marca 2022. Film będzie dostępny w różnych Kina i Crunchyroll.

Yuta Okkotsu będzie głównym bohaterem Jujutsu Kaisen 0. Został przeklęty przez swoją przyjaciółkę z dzieciństwa Rikę, która chroni go bez jego woli i zabiła wielu w tym procesie. Czy Yuta będzie w stanie to kontrolować? (przez VizMedia)

jeśli jesteś jujutsu kaisen Fani i chcą zobaczyć film pierwszego dnia, prosimy o zasubskrybowanie Chrupiąca Bułka i oglądaj wraz z setkami innych anime Jujutsu Kaisen 0: Film.

Po premierze przedstawimy Ci również pełną historię filmu, więc nie martw się. Zostaw swoje przemyślenia w komentarzach poniżej, aby Czego oczekujesz od Jujutsu Kaisen 0: The Movie? Zdobądź kilka niesamowitych spoilerów poniżej i zobacz, ile twoich życzeń może się spełnić!

Jujutsu Kaisen 0: Spoilery filmowe i czego się spodziewać?

Jujutsu Kaisen 0 przedstaw nas Yuta Okkotsu. Jest przeklętym dzieckiem, które nawiedza duch jego przyjaciela z dzieciństwa, Riki.. Rika zginęła w młodym wieku w nieszczęśliwym wypadku samochodowym.

Duchy Riki wciąż krążą wokół Yuty, ale przekształciły się w coś znacznie gorszego. Nie jest już uroczą i niewinną dziewczyną, ale potworem, który jest pozaYuta jest nadopiekuńczy. Jego przeklęty duch chroni Yutę przed jego wolą i spowodowało to śmierć wielu ludzi wokół niego.

Yuta został wkrótce aresztowany przez czarodziejów Jujutsu za ogromny rozlew krwi.. Jest przygnębiony i samotny i pragnie umrzeć w samotności, aby jego moce nie zraniły innych.

Jednak, Gojo Satoru poprowadzi Cię na nową, lepszą ścieżkę.. Yuta dołączył do Tokyo Jujutsu High i nauczył się kontrolować swoje moce. więc nie krzywdzisz innych. Chciałem też poznać nowych przyjaciół i uczyć się z nimi sztuki jujutsu.

Przejmując kontrolę nad swoimi mocami iz pomocą przyjaciół pragnie pomagać innym, pokonując przeklęte i przeklęte duchy, które nawiedzają innych. Zobaczmy, dokąd zaprowadzi Cię droga w Twojej życiowej podróży.

Itadori Yuji nie pojawi się w Jujutsu Kaisen 0: The Movie? Jakie postacie pojawią się?

Nasz główny bohater i ulubiony przez wszystkich Itadori Yuji nie pojawi się w filmie! Jujutsu Kaisen 0 opiera się na czasie, zanim Itadori wszedł w kontakt z przeklętymi duchami i wchłonął Król Klątw, Sukanajedzenie palców.

Seniorzy Itadori Yuji i drużyny Jujutsu High, Maki Zenin, Toge Inumaki i Panda będą głównymi bohaterami filmu, wraz z ulubionym Gojo Satoru, Yutą Okkotsu i naszym głównym antagonistą Suguru Geto.

Mogliśmy zobaczyć Historie Maki Senpai, Inumaki Senpai i Panda Senpai. W ostatnim sezonie Jujutsu Kaisen sezon 1, dostrzegamy panda i maki mieszka przed dołączeniem do Tokyo Jujutsu High.

Ale niewiele wiemy o przeklętym użytkowniku mowy, Toge Inumaki. Równie dobrze moglibyśmy dowiedzieć się o nim więcej. Gojo zabrał również Yutę do Jujutsu. Wysoki i ciekawie będzie zobaczyć, jak zyskuje kontrolę nad swoim przeklętym duchem Riką.

Jujutsu Kaisen 0 Zasadniczo obejmie historię poprzednich czarodziejów Jujutsu z Jujutsu High. Starsze trio Itadori zagra główną rolę w filmie. Aby odświeżyć sobie pamięć, przyjrzyjmy się również jego umiejętnościom.

Maki Zenin, Panda i Toge Inumaki będą głównymi bohaterami Jujutsu Kaisen 0. Zobaczymy ich w pierwszym roku w Jujutsu High i zdobędziemy kontrolę nad ich mocami i opanujemy nowe umiejętności. (przez VizMedia)

Jakie są różne moce naszych drugoplanowych postaci w filmie?

Maki Zenin jest użytkownikiem przeklętych narzędzi i mistrzem używania przeklętych broni energetycznych. Potrafi władać wszystkimi rodzajami broni, czy to mieczem, włócznią, toporem itp., z najwyższą skutecznością.

Jego mistrzostwo w posługiwaniu się bronią nie ma sobie równych. Może też korzystać z najwyższego poziomu. przedmioty z klątwami specjalnymi z łatwością, co było widoczne w ich ostatniej walce.

Toge Inumaki jest przeklętym użytkownikiem mowy. Używa przeklętej energii w swojej mowie, która ma śmiertelny wpływ na wroga. Nawet najprostsze polecenia mogą spowodować poważne obrażenia, dlatego Inumaki senpai używa ograniczonego słownictwa podczas interakcji z kolegami z drużyny i przyjaciółmi.

Pochodzi z klanu przeklętych użytkowników mowy i dlatego w dzieciństwie miał trudności z nawiązywaniem przyjaźni i samotnością. Dopiero po spotkaniu Gojo zdała sobie sprawę, jak nawet on może żyć szczęśliwie. Dołączył do Liceum Jujutsu, aby nauczyć się kontrolować swoje moce.

Ponadto im silniejsze słowa używasz, tym większy wpływ mają one na twoje ciało. Istnieje również sposób, aby zapobiec wpływowi mowy przekleństwa. Aby uniknąć tego, należy zakryć uszy energią przekleństwa.

Panda jest trzecim członkiem tria.. Został stworzony z przeklętej energii przez dyrektora liceum Jujutsu, Masamichi Yagę..

on ma trzy różne rdzenie, każdy z inną duszą. Trzy rdzenie reprezentują trzech braci stworzonych przez Masamichi Yagę i ucieleśnionych w Pandzie.

Pierwszym rdzeniem jest Panda. Jest żywy i zrównoważony z trzech jąder. Panda nie jest bardzo słaba, ale jednocześnie nie jest też aż tak silna.

Drugi rdzeń goryla. jest najpotężniejszy i widać to z jego poprzednich walka w ostatnim sezonie przeciwko Mechamaru. Trzeci rdzeń nie został jeszcze ujawniony i najprawdopodobniej zostanie ujawniony w Jujutsu High 0: The Movie.

https://www.youtube.com/watch?v=eGSL-l95VXw

Kto jest głównym antagonistą w Jujutsu Kaisen 0?

Geto Suguru, główny antagonista jujutsu kaisen Seria, także będzie głównym złoczyńcą w Jujutsu Kaisen 0 jak również. Więcej o nim dowiemy się w filmie i jak stał się zły.

Kiedyś była uczennicą Jujutsu High, ale jak wiemy z Jujutsu High Season 1teraz pracuje ramię w ramię z potężnymi przeklętymi duchami. W Jujutsu Kaisen 0 możemy również dowiedzieć się więcej o nim i jego mocach.

Rika, przeklęty duch, który pozostaje z Yutą Okkotsunasz bohater w Jujutsu Kaisen 0 również odegra ważną rolę. Jego moce również będą interesujące do obejrzenia i jak jego nadopiekuńczość wobec Yuty doprowadziłaby wielu nieszczęśników do śmierci.

Ona też będzie główny czarny charakter filmu, oraz Yuta musi uwolnić swoją przyjaciółkę z dzieciństwa, Rikę. aby jego dusza żyła w pokoju.

Daj nam znać, jak bardzo jesteś podekscytowany Jujutsu Kaisen 0: Film w komentarzach poniżej i czego oczekujesz od tego? Czy będzie to podstawowa historia? Jujutsu Kaisen sezon 2? Dowiedzmy się 18 marca 2022 na Crunchyroll.

Powiązane posty

Go up