Jujutsu Kaisen 0 Film: Nowy zwiastun konfrontacji Geto i Yuta

22/12/2021 13:18

Jujutsu Kaisen, Attack on Titan Final, New Chainsaw Man itp., wydaje się, że MAPPA zbiera arcydzieła anime, takie jak Infinity Stones. Mimo ogromnej presji na nich, studia nigdy nie przestają spełniać naszych oczekiwań. Niedawno wydany zwiastun filmu Jujutsu Kaisen 0 2 nie jest wyjątkiem. Film promocyjny przeniósł nasze emocje na zupełnie nowy poziom i nie możemy się doczekać, aby dłużej zobaczyć nasze ulubione postacie na ekranach kin.

Film obraca się wokół Yuty Okkotsu, człowieka specjalnej klasy, który został uwikłany w jednego z najniebezpieczniejszych przeklętych duchów, jakie kiedykolwiek żyły. W przeciwieństwie do poprzedniego zwiastuna, ten nie dotyczy tylko Yuty. Oglądamy niektóre z najbardziej epickich momentów z drugiego roku liceum Jujutsu. Maki, Inumaki i Panda nie byli tak dobrzy jak dzisiaj, ale duch walki był ostrzejszy niż kiedykolwiek. Film pojawi się w japońskich kinach 24 grudnia 2021 r. i wyjaśnia, jak wcześniejszy pokaz dobrej woli w Kioto poszedł strasznie nie tak.

Streszczenie filmu Jujutsu Kaisen 0

Film Jujutsu Kaisen 0 to prequel wydarzeń, które śledzimy w oryginalnym serialu animowanym. Obraca się wokół Yuty Okotsu, chłopca rozpaczliwie zakochanego w swojej przyjaciółce Rice, który nawet obiecał ją poślubić. Wszystko zmieniło się po tym, jak jej przyjaciółka zginęła w wypadku samochodowym. Czy może być coś gorszego niż to? Tak, umysł Riki przekształcił się w potworną istotę i nadal chroni ją przed swoją wolą.

Yuta i Rika

Problem z klątwą Riki zwrócił uwagę senseia Gojo, który sprawił, że Yuta przyznał, że był w Liceum Jujutsu. Nie mając pojęcia, jak kontrolować swoje moce, Yuta wkracza do mrocznego świata czarów Jujutsu. Wraz ze swoimi kolegami z klasy, Maki Zenin, Toge Inumaki i Panda, Yuta znalazł dla siebie wygodne miejsce. Jednak chwilowy spokój nie trwa długo i odkrywa, że ​​niebezpieczeństwa czarów Jujutsu wykraczają daleko poza zło klątw.

Jujutsu Kaisen 0 Zwiastun 2 Podział

Zwiastun zaczyna się zdrową sceną, w której Rika daje Yucie pierścionek i obiecuje ją poślubić, gdy będą starsi. To było naprawdę bolesne, gdy zobaczyłem, jak w następnej chwili przemienia się w przeklętego ducha. Od tego momentu życie Yuty zmieniło się, a klątwa Riki rujnowała ją w każdy możliwy sposób.

Widzieliśmy Yutę w tym samym pokoju egzekucyjnym, w którym przetrzymywany był Itadori w pierwszym odcinku. To było jak déjà vu z opowieści o Itadori (choć zdarzyło się to wcześniej), gdzie Gojo odrzucił jego egzekucję i zaprowadził go do liceum Jujutsu. Yuta zaprzyjaźnia się z Maki Zenin, Pandą i Toge Inumaki, znajdując w ten sposób swoją nową rodzinę.

Następna scena przenosi nas w pamiętną noc Suguru Geto rozpoczął paradę setek demonów. Widzimy, jak młoda Maki w okrągłych okularach sprawdza dziesiątki przeklętych duchów. Gojo i Inumaki są zajęci walką z potężnymi przeciwnikami, gdy Yuta uczy się nakładać przeklęte duchy na swoją katanę. Jednak nawet połączony wysiłek Makiego, Inumaki i Pandy nie miał szans wyprzedzić Suguru Geto. Tak więc Yuta nie miała innego wyjścia, jak uwolnić klątwę specjalnej klasy, której się obawiała. W końcu ujrzeliśmy konfrontację między Yutą i Geo, na którą wszyscy czekaliśmy. Geto wyraźnie miał przewagę dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu i ogromnej różnorodności jujutsu. Jednak ostatnie kilka sekund było emocjonalnych i zapowiadało, że role się zmienią.

Data premiery filmu Jujutsu Kaisen 0

Jujutsu Kaisen 0 ukaże się w japońskich kinach 24 grudnia 2021 r. Nie było jeszcze słowa o ogólnoświatowym wydaniu. Biorąc pod uwagę popularność Jujutsu Kaisen, nie sądzę, że będziemy musieli na niego długo czekać.

Odlew i personel

W obsadzie i ekipie Jujutsu Kaisen 0 znajdują się jedne z najgorętszych nazwisk w branży animacji. Reżyserem filmu będzie słynny południowokoreański reżyser anime Sunghoo Park (God of Highschool). Scenariuszem i projektem postaci zajmą się odpowiednio Hiroshi Seko i Tadashi Hiramatsu. Hiroaki Tsutsumi, Yoshimasa Terui i Arisa Okehazama skomponują muzykę do filmu.

Megumi Ogata

Aktorzy Kana Hanazawa, Mikako Komatsu, Koki Uchiyama, Tomokazu Seki i Yuichi Nakamura powtórzą swoje role w filmie. Dodatkowo Megumi Ogata zagra główną rolę w filmie, Yuta Okotsu.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up