Czy Raian Kure zabije Edwarda w rozdziale 145 Kengan Omega?

31/01/2022 11:59

Czy Raian Kure zabije Edwarda w rozdziale 145 Kengan Omega?

Rozdział 144 zakończył się, gdy Erioh Kure powierzył przyszłość klanu Raianowi. W ostatnich chwilach Erioh twierdzi, że zbytnia pewność siebie Edwarda spowodowała jego upadek. Uśmiecha się, gdy Raian bije Edwardsa na miazgę i otwarcie mówi, że zabicie Edwarda byłoby dziecinnie proste, gdyby był w kwiecie wieku. Erioh dodaje, że wierzy, iż Rian przekroczy w przyszłości swój stan chwały i zostanie nowym przywódcą rasy wojowników. Czy Raian spełni słowa swojego dziadka w rozdziale 145 Kengan Omega?

W kulminacyjnej walce pomiędzy Raianem i Edwardem, Raian stopniowo zaczyna dominować w walce. Technika obalenia Raiana okazuje się lepsza i poprawia się wraz z postępem walki. W ostatnim pasku Raian wbija palec wskazujący w szyję Edwarda, bez zastanowienia spuszczając krew. Czy Edward będzie w stanie przeżyć taki cios? Przedstawiamy najnowsze aktualizacje rozdziału mangi Kengan Omega.

Kengan Omega Rozdział 145 Spoilery i surowe skany

Sądząc po powadze kontuzji Edwarda, nie sądzę, by mógł walczyć dłużej w tym stanie. Raian celowo wycelował w tętnicę w jego szyi, aby spuścić krew. Nawet jeśli Edwardowi w cudowny sposób uda się wytrzymać, nie sądzę, żeby wytrzymał dużo dłużej. Nie byłby tak pewny porażki Edwarda, gdyby sam Erioh nie przewidział takiego wyniku.

Niestety, Erioh prawdopodobnie też nie przeżyje, ale przynajmniej udało mu się uratować kilku młodych wojowników, podejmując wszelkie ryzyko. To będzie emocjonalny moment dla fanów, którzy mieli nadzieję, że Erioh powierzy swoją córkę Ohmie. Przecieki i surowe skany Kengan Omega Rozdział 145 nie zostały jeszcze opublikowane. Zwykle pojawiają się na dzień przed oficjalnym wydaniem rozdziału, więc koniecznie sprawdź je między wtorkiem a środą.

Rozdział 144 Podsumowanie

Rozdział 144, zatytułowany „Transcendentny”, zaczyna się od Edwarda miażdżącego szyję Erioha jednym ciosem. Po nagłym panelu nastąpiły retrospekcje do chwil sprzed, kiedy Erioh planował zabić Edwarda. Powiedział, że Erioh i jego ochroniarze nie mają szans z Edwardem w walce na gołe pięści. Postanowili więc uciec się do techniki zabójstwa, która obejmuje niezbędną ofiarę. Nie wiedzieliśmy, że mówi za siebie.

Ku przerażeniu Erioha, Edward eliminuje truciznę swoją techniką wycofywania. Gdy miał zabić wszystkich, Raian, jego bóstwo patronujące, pojawia się i beszta swojego dziadka za to, że był tak lekkomyślny. Natychmiast angażuje Edwarda w pierwszą kłótnię, która z czasem tylko się pogarsza. Raian trzyma się swojej techniki ruchu, podczas gdy Edward uwalnia swoją „Moun Tai North Star Ośmioraką Pięść do Zburzenia”. Ciągle wymieniają ciosy i nie wiadomo, kto wygra.

Tymczasem Erioh nie może złapać tchu i mówi, że duma Edwarda ze swojej mocy będzie go kosztować życie. Dodaje, że gdyby był w najlepszym stanie, Edward nie miałby szans. Z ulgi na jego twarzy widać, że zna już wynik walki. Z przekonaniem stwierdza, że ​​jego wnuk Raian Kure pewnego dnia przewyższy go w kwiecie wieku. Co zaskakujące, sprawy układają się tak, jak przewidział, a Raian zaczyna dominować w walce. Wykończ krwiożerczego maniaka, dźgając go palcem wskazującym w szyję.

Kengan Omega Rozdział 145 – data premiery

Kengan Omega Rozdział 145 zostanie wydany w środę 2 lutego 2022 roku. Zazwyczaj nowy rozdział mangi Kengan Omega jest wypuszczany w każdą środę, chyba że nastąpi opóźnienie.

Gdzie czytać mangę Kengan Omega online?

Manga Kengan Omega jest publikowana na oficjalnej stronie internetowej Comikey, która ukazuje się w każdą środę. Pierwsze cztery rozdziały można przeczytać za darmo, ale jeśli chcesz przeczytać całą serię, musisz się zapisać. Witryna udostępnia również najnowszy rozdział za darmo przez kilka godzin, więc bądź na bieżąco.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up