Kengan Omega Rozdział 143 Manga Online

14/01/2022 15:38

Kengan Omega Rozdział 143 Manga Online

Fani będą mogli przeczytać mangę. Kengan Omega Rozdział 143 online w tym tygodniu, kiedy zostanie opublikowany na oficjalnej stronie Kengan Ashura. Na stronie UraSunday możesz przeczytać mangę Kengan Omega Rozdział 143. Surowe skany są prawdopodobnie dostępne na różnych stronach z mangami i filmach na YouTube, ale zalecamy czytanie z oficjalnych źródeł.

O Kengan Omega

Yabako Sandrovich stworzył i zilustrował japońską serię mang Kengan Ashura pod nazwą Daromeon. Od kwietnia 2012 r. do sierpnia 2018 r. części zostały zmontowane w 27 tomach tankōbon w witrynie Shogakukan w Ura Sunday. Sequel, Kengan Omega, został wydany w styczniu 2019 roku. Stał się jedyną w swoim rodzaju serią anime o aktywności internetowej (ONA). W lipcu 2019 roku Netflix wypuścił pierwszy segment z 12 scenami. Drugi segment 12 scen został wydany w październiku 2019 roku.

Od okresu Edo w Japonii pola bitew istnieją w różnych formach na całym świecie. Bogate organizacje i przewoźnicy zatrudniają tych wojowników do ciężkiej walki w grach kengan typu „zwycięzca bierze wszystko”. Yamashita Kazuo, regularny japoński wojownik w grupie Nogi, wdaje się w uliczną bójkę między dwoma rozterkami. Tokita „Ashura” Ohma, jeden z wojowników, jest testowany przez dyrektora generalnego Grupy Nogi, Nogi Hideki, aby pokonać swojego poprzedniego przeciwnika w walce.

Kazuo obarcza Ohmę odpowiedzialnością za dołączenie do tych obozów w celu zniszczenia ich wrogów. Był świadkiem zdolności potężnych wykonawców do unicestwienia swoich przeciwników, co sprawiło, że Hideki zachęcił ich do wzięcia udziału w Turnieju Zagłady Kenbana. Zwycięzca zostaje mianowany prezesem Kengan Association, stanowiska o ogromnej sile i chwale. To rywalizacja o najpotężniejszych prezesów w Japonii. Ohma sprawdza ich przyjaźń, zmagając się ze swoją zagmatwaną przeszłością. Wraca, by zobaczyć się z Kazuo, który próbuje uporać się z Ohmą i dowiedzieć się, dlaczego został zaproszony do konkursu.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up