Czy Hange zginął w Atak na Tytana? I czy jego śmierć była usprawiedliwiona?

14/01/2022 07:29

Fani Ataku na Tytana byli gotowi do walki, gdy okazało się, że Hange mogła zginąć w mandze. Chociaż nie ma jeszcze potwierdzenia anime, wielu uważa, że ​​jej śmierć jest tylko kwestią czasu, zanim będziemy świadkami śmierci Hange Zoë również w serialu anime.

Więc co wiemy o jego dotychczasowych losach? A co to może oznaczać dla reszty postaci? Przyjrzyjmy się bliżej tej możliwości i zbadajmy niektóre z głównych implikacji, jakie miałaby ona w programie.

Czy Hange zginął w Atak na Tytana?

Tak, Hange Zoe, jedna z najzdolniejszych członkiń Korpusu Zwiadowczego, zginęła w ostatnim rozdziale Atak na Tytana, gdy zaczyna się Dudnienie.

Hange poświęcił swoje życie, aby uratować swoich towarzyszy, gdy zaczyna się Dudnienie Kolosalnych Tytanów (Wall Titans). Najpierw poleciał samolotem, aby uratować wszystkich swoich towarzyszy; zauważył, że Armin i jego towarzysze zostali złapani w Rumor.

Hange nie chciał, aby jego towarzysze i zmiennokształtni zginęli, więc postanowił zająć się Tytanami z Muru, aby jego towarzysze mogli wykorzystać ten czas na ucieczkę, co stworzyło okazję. Więc jego towarzysze zdołali uciec z Rozróby. Ale została złapana między Kolosalnymi Tytanami, gdy ją otoczyli.

Najpierw próbował się uwolnić, zabijając dwóch Tytanów z Kolosalnego Muru za pomocą Thunder Spear; potem została uwięziona między gorącą parą wypuszczaną przez Colossal Titans, w wyniku czego Ciało Hange zostało spalone i dlatego umarł.

powiesić atak na tytana
Hange Attack on Titan (Źródło zdjęcia: MAPPA i Hajime Isayama)

Czy śmierć Hange była usprawiedliwiona w Atak na Tytana? Czy było to w ogóle konieczne?

Jako fanom uniwersum Attack on Titan czasami boli, gdy w serialu umierają nasze ulubione postacie, takie jak Hange, Erwin i Sasha.

Ale jednocześnie, będąc fanem Hajime Isayamy, wierzymy, że jego śmierć w Ataku na Tytana była całkowicie usprawiedliwiona.

Wszyscy wiemy, że w Attack on Titan seria od czasu do czasu zabija głównych bohaterów, ale wszystko to dzieje się przy odpowiednim rozwoju postaci; w przypadku Hange zaobserwowano również odpowiedni wzrost postaci.

Została mianowana 14. dowódcą Korpusu Zwiadowczego po śmierci Erwina Smitha; później asystował także Korpusowi Zwiadowczemu w badaniu tytanów.

Pokazał swoją moralną stronę podczas badania tytanów; nawet nie myślała o torturowaniu ich, ale potem od czasu do czasu widzieliśmy też, jak traci swoją niewinność, jedno było pewne, że zawsze była tam dla swoich przyjaciół i członków Korpusu Zwiadowczego, i tego byliśmy świadkami w Atak na Tytana podczas śmierci Hange.

Zginął broniąc swoich przyjaciół, nawet o niej nie myślał. Hange był świetną postacią w Attack on Titan Universe, ale uważamy, że jego śmierć jest usprawiedliwiona. Mimo to nie zginęła na próżno, ponieważ w ostatnim rozdziale mój dom, armin, Levi, a innym udało się przestać Plotka Erena.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up