Atak na Tytana 139. Spoilery końcowe

07/04/2021 14:13

Pojawiły się ostatnie spoilery do Attack on Titan Chapter 139 i wywołały wrzawę wśród fanów. Chociaż przecieki nie są nawet w pełni zweryfikowane, ponieważ nie ma faktycznych paneli z mangi, wszyscy zaakceptowali podsumowanie Zekkena jako prawdziwe spoilery.

Fani są zasmuceni i załamani, że historia Attack on Titan 139 zrujnowała zakończenie mangi. Hajime Isayama tak fatalnie napisał zakończenie Attack on Titan, że jest nawet gorsze niż Game of Thrones. Atak na Tytana 139 miał być rozdziałem przełomowym i wydaje się, że teraz wszystko poszło nie tak.

Hajime Isayama zrujnował zakończenie 139 odcinka Attack on Titan

Hajime Isayama został okrzyknięty największym artystą mangi wszechczasów, a Attack on Titan był jego arcydziełem, ale to się wkrótce zmieni. Większość fanów jest rozczarowana Isayamą i myśli, że twórca zrujnował 139 rozdział Attack on Titan, co jest równoznaczne z zrujnowaniem zakończenia mangi.

Chociaż zawsze było wiadomo, że nie wszyscy będą zadowoleni z zakończenia mangi, wszyscy mieli nadzieję, że przynajmniej będzie on satysfakcjonujący dla ogółu społeczeństwa. Ale cała nadzieja jest stracona, ponieważ prawie nie ma czytelnika mangi, który byłby zadowolony z zakończenia 139 rozdziału Ataku Tytana i myśli, że nie ma nic gorszego niż to.

Atak na zakończenie Tytana jest gorszy niż zakończenie Gry o Tron

Attack on Titan i Game of Thrones zawsze były do ​​siebie porównywane, ponieważ były solidne w całej historii, ale złe zakończenie zrujnowało wszystko dla fanów. Od ostatnich rozdziałów fani czuli się tak samo, jak w pierwszych odcinkach 8 sezonu Game of Thrones, ponieważ widzieli, że fabuła zmierza w złym kierunku.

Spojlery na zakończenie 139 rozdziału Ataku na Tytana sugerują, że koniec mangi przypomina trochę film Disneya, w którym wszyscy są szczęśliwi na końcu, a wszystkie konflikty są rozwiązane. Chociaż takie zakończenie mogło zadziałać w typowej mandze, Attack on Titan zawsze był brutalny i nikt nie spodziewał się, że będzie miał szczęśliwe zakończenie przypominające grę o tron, w którym wszyscy są szczęśliwi bez niego. Wielkie konsekwencje.

Powiązane posty

Go up