Kim jest ojciec Leviego w Atak na Tytana?

3 lata ago

Levi Ackerman, znany również jako najpotężniejszy żołnierz ludzkości, jest szefem Oddziału Operacji Specjalnych w ramach Korpusu Inspekcyjnego.

Pomimo swojej mocy tożsamość ojca Leviego w Attack on Titan zawsze była dla publiczności zagadką.

Jak wczesne życie Leviego wpłynęło na niego w Atak na Tytana?

Życie Leviego narodziło się na przedmieściach metra z matką Kuchel Ackerman, prostytutką, która samotnie wychowywała syna, podczas gdy jedna z jej klientek zaszła w ciążę.

Tak więc tożsamość ojca Levi's w Attack of Titan zawsze była dla fanów tajemnicą.

Chociaż Kuchel jako samotna matka walczyła o utrzymanie się finansowo, kochała syna i starała się o niego dbać.

Niezależnie od ich wysiłków, nękała ich bieda, a brud był nieunikniony, ponieważ żyli pod miastem. W wyniku swojego wczesnego życia Levi jest przedstawiany jako czysty dziwak.

Kim jest ojciec Leviego w Atak na Tytana?

Tożsamość ojca Leviego w Attack on Titan jest prawdopodobnie niezidentyfikowana, ponieważ pisarz Hajime Isayama nigdy nie wspomniał o ojcu Leviego w Attack on Titan.

Moglibyśmy się temu przyjrzeć w nadchodzących sezonach Attack on Titan. Fani są bardzo podekscytowani, wiedząc o ojcu Leviego w Attack on Titan od początku historii Leviego w Attack on Titan.

Ojciec Leviego w Atak na Tytana
Ojciec Leviego w Attack on Titan (Źródło zdjęcia: Hajime Isayama, Attack on Titan)

Kim jest Kenny Ackerman w Attack on Titan?

Pewnego dnia Kenny Ackerman, starszy brat Kuchel, poszedł do metra, aby ją zobaczyć, ale znalazł ją martwą. Tam znalazła Leviego w stanie wychudzenia i postanowiła się nim zaopiekować w rzadkim przejawie współczucia.

Kenny był zabójcą z zimną krwią, który zyskał przydomek „Kenny Żniwiarz” ze względu na swoją ulubioną metodę morderstwa.

W rezultacie styl wychowawczy Kenny'ego rządzi się wyłącznie zasadą przetrwania; priorytetem jest uczenie Leviego umiejętności bojowych niezbędnych do życia wśród bandytów, oszustów i morderców.

Kiedy Kenny jest zadowolony ze zdolności Leviego do przetrwania, porzuca go. Później Levi zostaje niesławnym zbirem, ale ostatecznie spotyka Erwina Smitha, dowódcę Korpusu Zwiadowczego i dołącza do Korpusu Zwiadowczego. Staje się jednym z najbardziej zaufanych ludzi Erwina.

Ojciec Leviego w Atak na Tytana
Ojciec Leviego w Attack on Titan (Źródło zdjęcia: Hajime Isayama, Attack on Titan)

Jak wyglądało życie Leviego po wstąpieniu do Korpusu Zwiadowczego?

Pomimo swojego posłuszeństwa wobec Erwina, Levi działa nieco niezależnie jako kapitan elitarnej drużyny znanej również jako „Levi Squad”. Wiele z jego zabójstw Tytanów jest samotnych.

Levi ma silne poczucie prawości i empatii. Ma zastraszającą siłę fizyczną, co widać po jego umiejętnościach na pionowym sprzęcie do manewrowania.

Jego sprawność bojowa nie przypomina prawie żadnego innego żołnierza. Oprócz swojej wyjątkowej sprawności bojowej ma również intensywną umiejętność analizowania sytuacji i podejmowania taktycznych decyzji z pośpiechem w środku bitwy.

Ojciec Leviego w Atak na Tytana
Ojciec Leviego w Attack on Titan (Źródło zdjęcia: Hajime Isayama, Attack on Titan)

Będąc częścią klanu Ackermanów, Levi „obudził” w sobie pasywną moc. Ta umiejętność zapobiega również wymazywaniu pamięci.

Levi ma niezwykłą postawę bojową, która polega na trzymaniu prawego miecza do tyłu z ostrzem skierowanym na zewnątrz i staniu za nim, co pozwala mu zachować szybkość i zwinność podczas walki. Ta pozycja pomaga również utrzymać energię bez marnowania energii bez celu.

Tożsamość ojca Leviego nie została jeszcze wspomniana w anime lub mandze. Śledź MediaScrolls, aby dowiedzieć się więcej o ojcu Leviego w grze Attack on Titan.

Powiązane posty

Go up